Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

(polu)vodič za kupnju vinila

Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
strsljen View Drop Down
Groupie
Groupie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj strsljen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2011 u 21:30
Ne znam jesam li pogodio temu.

Imam ja jedan lijepi novi picturedisc press od sto tona.
Iron Maiden - Somewhere Back in Time, dupli vinil, lijepo fensi šmensi novo izdanje.
Kupljeno u Croatia Records.

Ko god je ovo radio, il se pali na djevice il ne zna koji promjer rupe u sredini ploča treba da ima. Svaki put kad je stavljam (na gramofon, moliću lijepo ), ko da ga mećem stisnutoj djevici. Skidanje je još gore.

Mana je što sam ovo izdanje kupio pred par mjeseci, nisam previše obraćao pažnju jer stara Tosca ima neku kilavu štangu na tanjuru pa sam to pripisivao njoj, a ne samoj ploči. Račun sam naravno bacio.

Ovo je toliko loše napravljeno da sam se čak bavio mišlju da sam proširim rupu u sredini ploče, al nekako nisam. I dalje glumim seks sa djevicom svaki put, samo ova nikako da postane žena!

Editirao strsljen - 29.ožujak.2011 u 22:07
Na vrh
Khadgar2007 View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2011 u 21:34
Baš kada si to spomenuo imam ja isto problem na jednoj staroj ploči, nemam pojma kojoj,ali isto je ta mala rupica previše uska.  Evo nisam znao da se nekome može desiti da napravi ploču sa malom rupom.
Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
strsljen View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj strsljen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2011 u 21:40
Originalno postano od strane člana: Khadgar2007 Khadgar2007 napisao:

Baš kada si to spomenuo imam ja isto problem na jednoj staroj ploči, nemam pojma kojoj,ali isto je ta mala rupica previše uska.  Evo nisam znao da se nekome može desiti da napravi ploču sa malom rupom.

Sad je pitanje šta napraviti. Vješt sam sa nožem, al sumnjam da bi joj se svidjelo da je idem širiti na taj način.

A sve drugo što mi pada na pamet je još invazivnije.

A opet, ne da mi se te dvije ploče stavljati ko da nabijam nekog na kolac svaki put i onda si misliti kako ću je skinuti bez da oštetim gramofon.

Radi se o ovom izdanju.
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2011 u 21:46
Meni pada na pamet fino pod bušilicu i probušiti rupu pravog promjera, naravno trebalo bi paziti ali meni se čini kao dobra opcija,ili sa finom turpijicom to poturpijati. Istina da to nikada nisam radio vinilu pa ne znam da li bi pukao ili ne.
Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
strsljen View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj strsljen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2011 u 21:49
Originalno postano od strane člana: Khadgar2007 Khadgar2007 napisao:

Meni pada na pamet fino pod bušilicu i probušiti rupu pravog promjera, naravno trebalo bi paziti ali meni se čini kao dobra opcija,ili sa finom turpijicom to poturpijati. Istina da to nikada nisam radio vinilu pa ne znam da li bi pukao ili ne.

Koji tip svrdla bi upoteijebio?
Meni jedino na pamet pada ono za metal. Za beton ne dolazi u obzir, a za drvo mi se opet čini preoštro.
Na vrh
tatamata View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
grnčarija rules

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tatamata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2011 u 21:55

prava hifa svijetli u mraku.
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2011 u 22:01
Ako ide teško sa onom od Tatamate, probaj sa ovom ispod.

Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
strsljen View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj strsljen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2011 u 22:19
Ajde neku okruglu turpiju mislim da imam u alatu. Pogledam pa oprobam.

A što se ove mrcine za drvo tiče... Khadgar, s takvim stavom će ti sve djevice pobjeći.

Na vrh
dinx View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dinx Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2011 u 22:29
nema mjesta panici, to mi se znalo događati, jednostavno, imaš u kući vjerojatno par vrsta škara, uzmi jedne, odgovarajuće, lagano gurni u rupu, i polako zavrti koji put, meni je uspjevalo. naravno, istu stvar sa suprotnim spolom radi bez škara, i s drugim alatom 
pathos clasic one, sonus faber grand piano home, pro-ject 2 Xperience, xindak fs1
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.ožujak.2011 u 22:37
A baš me zanimalo zašto zaljubljenici u ploče ne žele preći na neki drugi format, i sada sam dobio odgovor. 
Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Dobre SH prilike