Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Sansui kutak

Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 374>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Kale View Drop Down
Banned
Banned

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2009 u 14:46
    Erdene, jel vidis da je ovaj Appi provokator, oce nam sabotirati temu!
A samo neka vidin da pocne falit one svoje vitage shkatule, te treba 1kW da prosviraju, te ne 1 nego 2, pa koji su to zvucnici da bi culi cili spektar moras imati 6 Sansui Alpha pojacala spojenih paralelno da prosviraju!
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2009 u 14:52
Originalno postano od strane člana: Kale Kale napisao:

A samo neka vidin da pocne falit one svoje vitage shkatule, te treba 1kW da prosviraju, te ne 1 nego 2, pa koji su to zvucnici da bi culi cili spektar moras imati 6 Sansui Alpha pojacala spojenih paralelno da prosviraju!
Kako je krenuo, trazit ce se MW pojacala ... prica se da se Elektra Bjelovar vec priprema ...

Na vrh
eradoncic View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj eradoncic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2009 u 14:58

Ma ništa se ti Care ne uzbudjuj, oni krišom kupuju Sansui, fale neke tamo Marantze, i uživaju doma potiho 
Na vrh
eradoncic View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj eradoncic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2009 u 15:00
Originalno postano od strane člana: altair altair napisao:

[QUOTE=Kale]    

Kako je krenuo, trazit ce se MW pojacala ... prica se da se Elektra Bjelovar vec priprema ...

Kad je ono konferencija o novim nuklearkama? Čujem da bude jedna pored Drave...

BTW...čuo sam da te Extreme jako dobro reproduciraju 50Hz sinusni signal, a drže 230VA

Editirao eradoncic - 22.siječanj.2009 u 15:01
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2009 u 15:02
Originalno postano od strane člana: eradoncic eradoncic napisao:

Kad je ono konferencija o novim nuklearkama? Čujem da bude jedna pored Drave...
Ma htjeli ici na neke vjetroelektrane, ali kad su uzeli u obzir ova pojacala, dobili su da bi raspon lopatica bio toliki da bi mogli pomaknuti Zemlju ... sad se razmatra nuklearka u Apparatusovom dvoristu ... ili ... preseljenje u drugu galaktiku :-)))
Na vrh
Kale View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2009 u 15:18
    A vidis, zapravo, sad kad mi se film vrati, Appi je kaza da preuredjuje kroviste za svoje Extreme. Ja mislija da on uredjuje u krovistu slusaonicu, kad sad mi je jasno, on dovodi novi prikljucak gradske mreze u kroviste! Ajde Appi, ajde kazi nam koliko si zakupija snage u Elektre, ali samo iskreno!!
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2009 u 15:46

U da, jadni... Specijalno ću vam ja sabotirat temu.
Nisu vintage jer su stare samo 10 godina. I ne treba im kilovat. Treba im 200W da bi svirale punim plućima i još 200W za tranzijente i kad se(svako) malo zaboravim. Ukupno 400 i ja hepi.
I ne spaja se na to tamo nekakav Sansui.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2009 u 16:09
Eh da Japanci skuže ovaj forum,mislim da bi bilo na ebyu oznaka "Ship Croatia only"
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
eradoncic View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj eradoncic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2009 u 17:07
Pošto Gašo više ne želi za neko vrijeme biti aktivan, zamolio me je da vam proslijedim njegovo mišljenje i iskustvo glede Sansuija; kome je namijenjen, skužit će...

Dakle, ide  c/p:

Pošto sam se isključio iz kolektiva zvanog audiofil forum a tu i tamo virnem što se piše zamolio bi te da poručiš u moje ime svim Sansuiljupcima i onima koji još to nisu da su se bez obzira na starost,vrhunski očuvana ili obnovljena top Sansui pojačala pokazala kao zvučno vrhunske naprave.

Upravo sam ovih dana preko vrhunskih modernih zvučnika spoznao sve kvalitete jednog takvog primjerka. Zvučnici bazirani na keramičkim driverima poptu Marten Duke-a upravo brilijantno pokazuju sve kvalitete jednog Sansuia kojeg savršeno nadopunjuju.

Simbioza elektroakustičnih pretvarača velike brzine i niskih izobličenja te vrhunskog Sansui pojačala koje zadržava visoku transparentnost, lakoću izvedbe uz bogat timbar čini izuzetnu kombinaciju koju velika večina modernih integriaca može samo sanjati.

Mislim da ova kombinacija prednjači svim kombinacijama u kojima su zvučnici bazirani na papirnatim, plastičnim ili metalnim membranama.

Savršen spoj tridesetgodišnje razlike.

Editirao eradoncic - 22.siječanj.2009 u 17:42
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.siječanj.2009 u 17:10
A eto, Gaso je nasao zvucnike za vas "Sansui showdown" u klubu ... sad jos treba nekoga nazicati par za jednu vecer ...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 374>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,457 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Nimak strujni kablovi
Forum: Audio komponente