Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Marantz kutak

Odgovori Odgovori Stranica  <1 89909192>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.travanj.2015 u 22:38
Marantz PM94 uređaj je vrijedan divljenja. Naročito u vrlo rijetkoj Limited verziji. A još naročitije ovako uščuvan, poput novoga. Osim kuhanih elkosa, ali to smo riješili. 35W u A klasi (preko 200W totalke), oko 1A mirne struje i kuri ko gladna godina. Još malo pa inćune možeš frigat. Nisam ga prištekavao u sustav jer mi je komplicirano, a i s vremenom sam tanak. Nema se to čega sramiti. Prekrasan amp.

dCS Puccini & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
marantz65 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj marantz65 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.travanj.2015 u 23:47
Navodno da su se ti modeli samoskurivali ?!?
Na vrh
dvv. View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dvv. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2015 u 09:40
Jeste, takav glas ih je bio za prvu seriju. Onda su nešto preduzeli, tek taj problem je nestao.

Šteta što ga nisi poslušao, Appi, jer kako i sam kažeš, taj se pojavljuje jako, jako retko. Ja sam ga samo jednom u životu uopšte i video, ali srećom i poslušao, u jednoj High End prodavnici u Londonu pre mnogo, mnogo godina. Pojeo je za dorućak male Englezčiče, a za marendu je tražio još.
Mi ne možemo da izmerimo sve što je relevantno, ali ni sve što možemo da izmerimo nije relevantno.
Na vrh
marantz65 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj marantz65 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2015 u 10:29
Ima jedan i u komšiluku, Jagodina...
Na vrh
dvv. View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dvv. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2015 u 11:15
Hvala na informaciji, ali meni je to sada bez značaja, jer sam sklopio sistem kakav hoću. Imam mogućnost i bi- i tri-ampovanja, trenutno mi jeda H/K Citation 24 (2x100W/8) pobuđuje srednje i visoke, a jedan H/K PA2400 (2x170W/8) mi pobuđuje basove. To sjajno radi i ne čujem niti vidim bilo kakav razlog da to menjam.

Editirao dvv. - 02.travanj.2015 u 11:16
Mi ne možemo da izmerimo sve što je relevantno, ali ni sve što možemo da izmerimo nije relevantno.
Na vrh
vonklop View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vonklop Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2015 u 14:05
Koja liga je marantz pm 16?
vonklop
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2015 u 15:23
Vrhunski amp visoke srednje klase.
dCS Puccini & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
vonklop View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vonklop Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2015 u 15:44
Hvala na odgovoru, Kolika je realna vrednost tog pojacala ako je dobro ocuvan i koja mu je konkurencija sto se tice kvalitete?
vonklop
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2015 u 17:09
To nisu baš mladi uređaji i ne bih dao više od 500€. A što je usporedivo? O tomu će oni koji su ga uspoređivali.
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2015 u 22:13
Ima jedan  svijetli za 4000kn na njuški  a jedan se dugo prodavao za sličan iznos ali crni
zden
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89909192>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,291 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
dCS Puccini MkII