Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

DANAS

Odgovori Odgovori Stranica  <1 616263
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
LOUIS PRIMA View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj LOUIS PRIMA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.prosinac.2013 u 08:28
I ubijen Lennon
Music Is My Religion
Na vrh
M.Djon View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj M.Djon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.prosinac.2013 u 09:43
El opet ?
Na vrh
Ivi Skoj View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ivi Skoj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.prosinac.2013 u 10:29
Jel to onaj Lennon kaj igra za Tottenham?
Nemrem nikaj naći na sportskim stranicama.
Joksi ak si to ti slikal sa moba slabo si pive popio, nekako je premirna ruka.
Moja žena ima odgovor na sva pitanja.
Na vrh
joksi View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj joksi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.prosinac.2013 u 11:06
Stvarno ubilo Lennona danas... a Bale otiša u Real... ko će igrat?!

@Ivi Skoj
Nisam ja slikal. Link je doša do mene. Ja sam samo gušta.
They give you this, but you pay for that...
Na vrh
Open Ear View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Open Ear Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.prosinac.2013 u 18:16
        Za sve one koji misle da je Lennon udarač lopte koji se oženio vremešnom sekretaricom u mjesnoj zajednici zaduženom za ONO (općenarodnu obranu), Harrison poznati uzgajivač cvijeća, McCartney daljnji rođak vlasnika restorana brze hrane, Ringo Starr samo još jedna od zvijezda u zviježđu Velikog psa, a Beatlesi egzotični fosil divovske bube iz Jurskog parka, evo nekoliko informativno-poučnih rečenica:
        John Winston Ono Lennon (Liverpool, 9. listopada 1940. - New York, 8. prosinca 1980.) engleski glazbenik, skladatelj, tekstopisac, pjevač i gitarist najpopularnije glazbene grupe 20. stoljeća, Beatlesa.
Godine 1957. s prijateljem Paulom McCartneyem i, nešto kasnije, Georgeom Harrisonom osniva grupu The Beatles. Kasnije (1962.) im se pridružio Ringo Starr. Godine 1963. izdaju svoj prvi album Please, Please me. Pjesme Help, Strawberry Fields Forever i I Am The Walrus bili su Lennonovi važniji doprinosi Beatlesima koji su osvojili srca slušatelja i top liste. Grupa se raspada 1970. godine. Posljednji Lennonovi hitovi s Beatlesima bili su Revolution, Across the Universe, Don't Let Me Down i Come together.
        Već prije raspada grupe snimio je tri eksperimentalna albuma s drugom suprugom Yoko Ono. Najuspješniji albumi su mu John Lennon/Plastic Ono Band iz 1970. i Imagine iz 1971. Najvažnije pjesme iz razdoblja solo karijere su Instant Karma!,Working Class Hero, God, Stand by Me, Imagine i Mind Games. Ne samo velikan glazbene scene, rock ikona već i jedan od velikih boraca za ljudska prava, mir, slobodu i ljubav, promovirao je hippy kulturu; osoba koju svi pamtimo kao karizmatika i vođu cijele jedne generacije. A tko zna kakav bi još utjecaj imao na mlađe generacije da 8. prosinca 1980. godine, u 22:50 Mark David Chapman nije hladnokrvno pucao Lennonu u leđa, nanijevši mu teške prostrjelne rane od kojih je na koncu preminuo.
        John Lennon kremiran je u krematoriju groblja Ferncliff u Hartsdaleu. Yoko Ono je rasula njegov pepeo po Central Parku, nedaleko od zgrade Dakota, gdje je Lennon ustrijeljen, Na Lennonov rođendan, 9. listopada 1985. tu je otkriven memorijal njemu u čast, a nazvan je: Strawberry Fields.
        Od dana njegove smrti prošle su već 33 godine . Da nije bilo njega ni mi danas ne bismo…
If Less Is More... Nothing Is Everything
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 616263
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Smaknute frekvencije na Deno...