Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Kazetofoni

Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 41>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.prosinac.2016 u 10:15
Pogledaj ovdje oglasnik, uvijek se nade nesto a i mozes reklamirati, ipak smo svoji. 
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.prosinac.2016 u 10:29
Originalno postano od strane člana: pankrt89 pankrt89 napisao:

Evo da pitam ovde , htio bi kupit i slozit svoj neki hi-fi , nisam zahtjevan i slusam samo kazete, buduci da sam totalni amater kaj se tice opreme trazim pomoc, love imam malo(studentski dani) ali volje puno,pa da bar krenem i kupim komponentu po komponentu, probal sam vec jednom sa njuskala kupit dek (dupli kazetofon) i na pitanje "dal sve radi " dobil sam odgovor da naravno da sve radi , a kad je doso doma postom nije radilo nist pa sam iz izljeva bjesa i tuge razbil ga, zato kupujem samo na svoje oci od onda ... Pa evo ak moze kakva preporuka ? Hvala

Double Deck = Double Problems...Šala

Ima na Audiopulsovom oglasniku jedan AKAI GX-75
http://www.audiopuls.hr/oglasi.html
90setih sam ga imal neko vrijeme, da tražim kazetofon ne bih se ni sekunde dvoumio, prestrašan stroj, zvukovno izuzetan...građen ko tenkić...buraz je kasnije kupio Sony TCK ES 808, taj mu je bio zvukovno blizu al po pouzdanosti truba...Probaj, naravno ak nije preskup.
...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
pankrt89 View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj pankrt89 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.prosinac.2016 u 11:08
    Stavil sam ga na popis za jednog dana :) tj prvom prilikom kad bude love,sumnjam da je ispod 100 eura a to mi za duplo previse nazalost :D za punk bu moralo nest drugo ili i dalje boombox hahaha ... A da je dupli kazetofon dupli problem bi se i slozil :)
Na vrh
goddard234 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goddard234 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.prosinac.2016 u 12:02
Pa malo budi ustrajan i pregovaraj...nije da baš deckovi idu ko vruće kifle.

Ja sam prije pol godine nabavio AKAI CS-F11 u stanju novog, ko ispod čekića - zapravo, baš onakvog kakvog sam ga prvi put i vidio, i usput zaslinio na njega za slijedećih 30 godina....

uz malo pregovora išao je 25% dolje, odnosno sa 400 na 300 kuna.

Ako ti nije bitno da baš bude TOTL model (kao meni) mislim da možeš proći za tih 50-tak ojra. Ima nekoliko prodavača na njuški koji drže više od jednog decka u ponudi, često pišu da su sređeni prije prodaje.

A ti fino obrij bradu i brkove da ličiš na pankrte, pa oglasnik u ruke......

Na vrh
pankrt89 View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj pankrt89 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.prosinac.2016 u 16:57
    Ok, rezime je da trazim AKAI ako sam dobro skuzil ... Brada i brkovi su iz ciste ljenosti i ustede love :) hahah ..... Idem odma potrazit da vidim kaj se nudi,
Na vrh
silversurfer View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj silversurfer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.prosinac.2016 u 14:13
Imaš dupljak Grundig 903 za 200 kn, a kazetar je prekrasan, iz Fine aArts serije. Ili kupi dva, za 300 kn možeš dobit solidne deckove. Bio je donedavno na njuški Technics rsb405 s dbx-om.
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.prosinac.2016 u 14:27
Nije mu neka sreca ugradeni dbx. Bolje je kupiti dbx posebno, to je pravi potez za kazetu/tape!
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.prosinac.2016 u 18:59
   Daklem  posprema se  pa se nudi na poklon  naramak audio kazeta ima ih svakakvih fela  neke jedno snimljene neke orginal s dječjim pričama  sony tdk  maxell i još neke  većina normal posion  pa ako se netko  zabavlja  s kazićem dobro će mu doći  slikica  da se vidi o čemu se radi

Nisu sve stale na stolić

Editirao zden - 27.prosinac.2016 u 18:59
zden
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.prosinac.2016 u 19:16
Kaj imas snimljeno na njima?
Na vrh
Dubs View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.prosinac.2016 u 19:35
Cuvaj to Zden, bit ce ti krivo poslije.
Micromega MyDac/Oppo 203/Sony MDS920QS/Onkyo TA6511/Audio Technica LP1240/Marantz PM11S2/B&W CM9S/REL T9
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 41>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,201 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Pojačalo Sony TA-FA5ES
Forum: Audio komponente