Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Kazetofoni

Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 41>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
White Face View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj White Face Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2009 u 15:29

Sa Technicsom Mod. RS-615 sam davne 79g proveo dosta vremena.

Nakamichi 1000 zxl je ostao neostvarena želja…

Ponašamo se kao djeca u osvijetljenoj sobi, koja zatvore oči i kažu da se boje mraka.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2009 u 15:46
Originalno postano od strane člana: VanDerGraaf VanDerGraaf napisao:

da nemas koji kolutas viska ?
Nemam. Nikad ga nisam imao. Kanio sam pribaviti jednoga, ali je razum prevladao jer mi treba poput drvene noge.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
VanDerGraaf View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj VanDerGraaf Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2009 u 19:48
Originalno postano od strane člana: Tube Tube napisao:

VanDerGraaf, jesi li ih nabavio kod nas ili izvana?
I ja sam si mislio kupiti nagru.

Proizvode li se još trake za magnetofone?

sve sam kupio ovdje. od kud su dosli Uheri neznam, samo znam da covjeka nisu zanimali. dobio sam i nekoliko neotvorenih Ampex traka a vidim da ih ima na ebayu. nagre su skupe, nedavno sam gledao na ebay, cijena je bila oko 1150 eura, mislim da aukcija nije bila jos gotova. za ovaj moj uher sam nasao link gdje kaze: cijena 1973 = 600 DM, cijena 1999 = 1200 EU. misli se na takvo kolekcionarsko stanje, znaci nekoristen primjerak.
If you own an expensive hi-fi system but only a few "audiophile" recordings either something is wrong with your system... or with you.
Enjoy the music!
Na vrh
Tube View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Tube Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2009 u 19:56
Nisam znao da još ima nekorištenih primjeraka, mislio sam da su korišteni (vidio sam da piše nekorišteno, ali sam mislio da je to neki trik).
Ja sam vidio trostruku cijenu prije dosta vremena, pa sam odustao. Kada vidim ovu digitalnu "kvalitetu", onda sam se opet predomislio, pa ću ga vjerojatno nabaviti nakon dužeg vremena...
Primijetio sam da ima dosta sakupljača, sakupljate li vi te uređaju da biste ih koristili ili vam sluše za ukras?
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj VanDerGraaf Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2009 u 20:06
Originalno postano od strane člana: Tube Tube napisao:

Nisam znao da još ima nekorištenih primjeraka, mislio sam da su korišteni (vidio sam da piše nekorišteno, ali sam mislio da je to neki trik).
Ja sam vidio trostruku cijenu prije dosta vremena, pa sam odustao. Kada vidim ovu digitalnu "kvalitetu", onda sam se opet predomislio, pa ću ga vjerojatno nabaviti nakon dužeg vremena...
Primijetio sam da ima dosta sakupljača, sakupljate li vi te uređaju da biste ih koristili ili vam sluše za ukras?

ima nekoristenih. naleti se na poneki. zato im i je vrijednost tolika. i ovaj je novi, samo nije u originalnom pakovanju a to mu rusa vrijednost. uostalom, taj je mono pa i ne spada u hi-fi, mada je kolekcionarski primjerak.

radi se o sakupljanji, toliko ih nemogu koristiti , ali ponekad i zasviraju. imam i nekoliko ljepih tunera, gramofona, equalizera i slicnih uredaja.

If you own an expensive hi-fi system but only a few "audiophile" recordings either something is wrong with your system... or with you.
Enjoy the music!
Na vrh
catalyst View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj catalyst Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2009 u 20:12
A što mislite o ovome Revoxu h 11?
Nosce te ipsum
Na vrh
Tube View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Tube Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2009 u 20:19
Ja sam ga planirao koristiti. :)
Na vrh
alex67 View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alex67 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2009 u 20:41
Koristim ih i danas , prvenstveno za prebacivanje skupih 180 g izdanja ,da ne rabim ploce previse kao i za reprodukciju starih traka . Za snimanje CD-a ih ne koristim....
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj VanDerGraaf Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.rujan.2009 u 21:16
Originalno postano od strane člana: catalyst catalyst napisao:

A što mislite o ovome Revoxu h 11?

lijepo dizajnirano. potrazio sam vece slike na netu i zaista je lijep. nisam ga do sada vidio.

ovako izgleda excelia na dnevnom svjetlu

Enjoy the music!
Na vrh
Tube View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Tube Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.rujan.2009 u 11:15
Ja sam vidio na internetu prije par godina posljednji Studer kazetofon. Neznam, mislim da je isto bio H serija. Imao je futuristički dizajn.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 41>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Utjecaj gašenja pojačala dir...
Forum: Audio komponente