Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Logo festivala i majice

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 66>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
harkonen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj harkonen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.ožujak.2010 u 20:44
Pozdrav, kontaktirat su njihovog predstavnika sutra oko ove teme...
D
Shejtan from Mahala...
Na vrh
harkonen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj harkonen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2010 u 10:10

Ovako, definitvno je sponzor spreman sponzorirati 50-60tak majica uz njegov uvijet da se logotop sponzora vidi, a kako treba biti logo KR Audio (okrugli) pa ispod njega natpis domaćeg zastupnika : www.subing.hr , upitno je da li je đžep (a ove reklamne majice baš i nemaju džep) dovoljno velik ili će se cijela sponzorska priča morati preseliti ili na leđa ili na rukav. Ovo na rukavu uopće ne igleda loše, dapače.

Evo logotipa KR-a , nažalost nemam veći , dok mi ne mailaju iz Češke, ali i ovaj je dobar za početak.
D

Shejtan from Mahala...
Na vrh
Jango Fett View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2010 u 10:18
Originalno postano od strane člana: harkonen harkonen napisao:

Ovako, definitvno je sponzor spreman sponzorirati 50-60tak majica uz njegov uvijet da se logotop sponzora vidi, a kako treba biti logo KR Audio (okrugli) pa ispod njega natpis domaćeg zastupnika : www.subing.hr , upitno je da li je đžep (a ove reklamne majice baš i nemaju džep) dovoljno velik ili će se cijela sponzorska priča morati preseliti ili na leđa ili na rukav. Ovo na rukavu uopće ne igleda loše, dapače.

Evo logotipa KR-a , nažalost nemam veći , dok mi ne mailaju iz Češke, ali i ovaj je dobar za početak.
D

Ako treba, mogu ja trace-ati ovaj užasni logo u krivulje.
Pravi audiofil je glazbofil samo u smislu "nemam ništa protiv glazbe".
Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2010 u 10:29
Originalno postano od strane člana: Jango Fett Jango Fett napisao:

Originalno postano od strane člana: harkonen harkonen napisao:

D

Ako treba, mogu ja trace-ati ovaj užasni logo u krivulje.

nemoj nastat če katastrofa, koliko je jednostavan može se vektorski napraviti u corelu za 20min
Na vrh
ne.dobri View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ne.dobri Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2010 u 10:30
Po meni je najbolje ovaj logo na lijevi rukav.
Da je grozan, to je istina. 
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2010 u 10:33
Originalno postano od strane člana: 11duc 11duc napisao:

nemoj nastat če katastrofa, koliko je jednostavan može se vektorski napraviti u corelu za 20min

Pa zapravo to sam i mislio. ;-)
Na vrh
Helicon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Helicon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2010 u 10:47

Meni je ovo još uvijek najbolji prijedlog...i nema veze što je font pomalo "otkačen"...pa to je potpuno u duhu festivala, uostalom...zar nismo svi... 
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2010 u 10:51
Originalno postano od strane člana: Helicon Helicon napisao:

Meni je ovo još uvijek najbolji prijedlog...i nema veze što je font pomalo "otkačen"...pa to je potpuno u duhu festivala, uostalom...zar nismo svi... 

To nema veze s tim što je font otkačen, on može biti otkačen i zapravo sličan po stilu, ali DOBAR.
Na vrh
el-Vis View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj el-Vis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2010 u 11:22
Ova verzija sa tri lampe je daleko najbolja. Fontovi fantastični, ne kužim baš Janga što to tu njemu nije dobro sa fontom, no o ukusima se ne rasplavlja jeli :).   Što se tiče KR audia i loga, zbilja već dugo nisam vidio nešto ružnije, pa ako baš mora biti na majci,  neka svakako bude što manji, ma gdje god bio otisnut.  Predlažem donji desni ugao na poleđini majce. (još kada bi moglo sa unutrašnje strane majce he he)  :)
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan
nadobudan i nezreo

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Jango Fett Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.ožujak.2010 u 12:08
Originalno postano od strane člana: el-Vis el-Vis napisao:

Ova verzija sa tri lampe je daleko najbolja. Fontovi fantastični, ne kužim baš Janga što to tu njemu nije dobro sa fontom, no o ukusima se ne rasplavlja jeli :).   Što se tiče KR audia i loga, zbilja već dugo nisam vidio nešto ružnije, pa ako baš mora biti na majci,  neka svakako bude što manji, ma gdje god bio otisnut.  Predlažem donji desni ugao na poleđini majce. (još kada bi moglo sa unutrašnje strane majce he he)  :)

Ali ne govorim o ukusima, taj font ima ozbiljnih problema i to kažem kao dizajner po struci, ako treba mogu to obrazložit, ali sam nekako računao da će mi se vjerovat na riječ.

Ma zapravo ako vas toliko veseli samo ga vi printajte.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 66>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,221 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
dCS Puccini MkII
Forum: Prostorna akustika