Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Oprema/Slaganje

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 19>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.svibanj.2010 u 20:42
@ Lest: baka i Zelko_M su sluzbeno odustali. Najbolje da ih maknes s popisa. Izgleda i anubisgrau. Vec se dugo ne javljaju robot, Siamandi, Marijo...

Ja cu ponijeti SET pojacalo, samo jos ne znam koje. Stizem s crissom u subotu prije podne.

Samo zbog tebe sam procesljao CD-ove koje nisam dugo slusao pa cu nesto ponijeti. Ako tko ima sto cijevi viska, i slicno za samogradnju, ne bi bilo lose da ponese.

Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.svibanj.2010 u 20:56
PETAK

1. OTL monoblokovi,dual TQWT zvučnici (sstrsat)

2. 
potrpat ću u vozilo par ovo , ovo jedan line preamp by Bepo, Šebartov sta-8 , dvije kutije lampi EL34, 6L6GT, 6L6WXT, 6H8C, 300B (Matija)

3. Synthesis izlaz i pre,Rotel 991AE player,2 para interkonekta,3 vulgaris strujna.
(Lest)

4. Glava

5.
Joby

6. i 7. 
fostex horne 2 kom, Hi/Fi SE pojacala ( par) komada
haj gejn gitarski amp, gitarski box, mozda koju gitaru,
mozda i OTL triodni headamp i triodizirani DAC ako brane pusti, uglavnom brdo DIY opreme ali sve je jos
(bepone, Zmajz)

SUBOTA

1. Za probu ECC88 iz 1970-ih, ACD sa sprženim LP-a, Revox PR-99 MkII  (jel' ce biti koja prava 2-kanalna vrpca zanjega?(maltus)

2. SET pojačalo (Edison)

3. pripremam malo DIY iznenađenje ;-)) (helicon)

4.
Diy cd transport cd pro2, trostruko
napajanje, diy nonos dac ad1865 full shunt reg., full black gate i
tantal, 5687 output, 6x4, diy interirac 2a3 rca nos, 5687, 6sn7, 5u4gb
nos, hedlund horne s DX3 (darko)

5.
ProJectClassic sa Denon 103DL, trakaš Revox C36 (criss)

6. Kalle242

7. dobri.dobri

8. Siamandi

9. robot

10. Driveri Fostex 208EZ i T90a, 41hz Amp 5, NOS DAC Monica 2 +Mojo +USB konverter (Mr. Mikulic)

11. T-amp, 2x 41hz Amp5, USB Monica, driveri Tesla ARO 942 (xyrion)

12. el-vis

13.
GM70-SE   i  807-PSE(triodni)  (Harkonen  &  Nik)

14. Lobotom

15. Marijo

16. apratusonitus

17.
Sony CDP-X779ES, hibrid pojacalo, Red Book DAC, mini-monitori, mozda jos stogod. Ako netko ima stalke za manje zvucnike, bio bi zahvalan da se javi!. Bit ce i nesto lampi, ukljucivo NOS DHT primjeraka od prije drugog svjetskog za znalce i kolekcionare :) (ilimzn)

18. Eko Eko

19. cdanijel

20. snopes

21. haddar2

22. admin

23.
Mogao bih od opreme donesti jedino zvučnike Alto Line(samogradnja) ako bi bili potrebni, svoje tranzistorsko pojačalo koje sam napravio ja mislim da ne bi baš pasalo u sklopu ovog okupljanja (Khadgar2007)

24. Jango

Siamandia i ostale koji se ne javljaju duze vremena budem ostavio na listi još do slijedeček tjedna,mybe..

E odlično Edisone,samo ti donesi zaboravljene CD-e

If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
MATIJA View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MATIJA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.svibanj.2010 u 21:12
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

@ Lest: baka i Zelko_M su sluzbeno odustali. Najbolje da ih maknes s popisa. Izgleda i anubisgrau. Vec se dugo ne javljaju robot, Siamandi, Marijo...

Ja cu ponijeti SET pojacalo, samo jos ne znam koje. Stizem s crissom u subotu prije podne.

Samo zbog tebe sam procesljao CD-ove koje nisam dugo slusao pa cu nesto ponijeti. Ako tko ima sto cijevi viska, i slicno za samogradnju, ne bi bilo lose da ponese.

eko baš se dobro razvija ova štorija od "sastanka" domisli san se jene replike na ideju o woodstock organizaciji druženja... sorry Edison...

citiram: :
ajmo barem tri dana ko woodstock..., ko ne donosi lampe mora dopeljat barem par ili bolje quartet komada na testiranje i eventualno usviravanje
MATIJA, interesantan prijedlog, ali daj se uozbilji. Ako rastegnemo na 3 dana, doci ce samo nezaposleni, samo ne znam s cime... 

U principu, imamo izbor, dan ili dva. Ako se misli ozbiljno napraviti s nekom mini prezentacijom/izlozbom uredjaja, slusanjem, predavanjem, to je jako tesko u jedan dan. Ako jos uzmemo u obzir rostiljanje i kakvo pice uz to, mora se spavati i sutra na put kuci. Jedino u ovoj varijanti mogu sudjelovati oni iz Dubrovnika, ili sa slicne udaljenosti. Naravno, dva dana ne pasu svima pa bi nas sigurno bilo manje.

Ako bi se islo na jedan dan, onda jedino Zagreb dolazi u obzir. Nekako je u centru svima, a lokalni decki mogu lako srediti za zvucnike. To bi islo kao kad mi s periferije dolazimo na sajam. Dodjemo, popricamo, postavimo sto imamo, malo poslusamo, sto gricnemo i navecer kuci. Tu bi se sigurno naslo vise ljudi. Ne znam moze li se Klub koristiti cijelog dana subotom, tu bi onda rijesili prostor i dosta oko organizacije. Mogli bi se dogovoriti da svi prije polaska kucama odemo zajedno negdje na cevape i pivo, i to bi bilo to.

Treba biti realan i svest ovo u okvire u kojima bi to bilo moguce odrzati. Bitno je da se nadjemo, upoznamo, procakulamo... 
baš mi je drago da se sve ovako rasplelo...
Na vrh
Khadgar2007 View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.svibanj.2010 u 22:49
Izgleda da ću ja morati onda obavezno dofurati svoje Visatonce, nije neka izrada ali valjda će dobro doći jedan par više. Njih sam napravio prije kojih 6-7 godina sa furniranim mdf-om pa je negdje i furnir okrhnut. :/ Planira se to premjestiti u novu kutiju i prelakirati ali nema se vremena a ni love. :/

Od ostaloga mogu dovesti onda svoje pojačalo i pojačalo za slušalice ako ga uspijem ugurati u kutiju koju još nisam napravio. Oba su tranzistorska ali ajde kada već nosim zvučnike ovo će biti onako usput da mi stražnji sicevi ne budu prazni. ;) (ako netko ima ča protiv tranzistorske tehnike na ipak triode festivalu samo neka kaže pa mogu izostaviti ovu stavku. :/ )

Ponesti ću par letvi, euro kabela,zvučni TNT triple T kabel napravljen od utp-a, i još možda moxtone interkonekt ako ga uspijem napraviti.

Ča se tiče moga vremena dolaska krenuo bi vjerojatno oko 8h najkasnije 9h iz Siska.

Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.svibanj.2010 u 08:35
Originalno postano od strane člana: MATIJA MATIJA napisao:

baš mi je drago da se sve ovako rasplelo...

I meni, MATIJA, i meni... 

Bas sam se neki dan cuo sa sstrsatom i komentirali smo sto smo do sad napravili. Oko organizacije, logotipa, majica, smjestaja... jos samo trebamo to odrzati... I sstrsat je iznenadjen koliko je sve uzelo maha. Kad je to pokrenuo, nije se nadao ovolikom odzivu i susretu... I na nasim stranicama Triode festivala nije bilo off-topica i prepirki, dobro, je malo oko logotipa, u kreativnom zaru... Ocito mozemo, kad hocemo... 

Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.svibanj.2010 u 08:38
Originalno postano od strane člana: Khadgar2007 Khadgar2007 napisao:

Izgleda da ću ja morati onda obavezno dofurati svoje Visatonce, nije neka izrada ali valjda će dobro doći jedan par više. Njih sam napravio prije kojih 6-7 godina sa furniranim mdf-om pa je negdje i furnir okrhnut. :/ Planira se to premjestiti u novu kutiju i prelakirati ali nema se vremena a ni love. :/

Od ostaloga mogu dovesti onda svoje pojačalo i pojačalo za slušalice ako ga uspijem ugurati u kutiju koju još nisam napravio. Oba su tranzistorska ali ajde kada već nosim zvučnike ovo će biti onako usput da mi stražnji sicevi ne budu prazni. ;) (ako netko ima ča protiv tranzistorske tehnike na ipak triode festivalu samo neka kaže pa mogu izostaviti ovu stavku. :/ )

Ponesti ću par letvi, euro kabela,zvučni TNT triple T kabel napravljen od utp-a, i još možda moxtone interkonekt ako ga uspijem napraviti.

Ča se tiče moga vremena dolaska krenuo bi vjerojatno oko 8h najkasnije 9h iz Siska.

Khadgar, zvucnici su dobrodosli. Zvucnika i izvora ce nam ocito trebati. Pojacala cemo imati, prema najavama, cak i previse. Mozda da ne nosis svoje. Pitanje je da li ce biti mjesta za sve to rasporediti po dvorani...

Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.svibanj.2010 u 09:30
Oki, e sada imam ja jedan izvor za donesti,Philipsov magnetofon,ne znam točno model ali vjerojatno je neki entry. Samo trebam vidjeti ča se može naći na trakama koje imam u drugom stanu.
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.svibanj.2010 u 10:01
Originalno postano od strane člana: Khadgar2007 Khadgar2007 napisao:

Oki, e sada imam ja jedan izvor za donesti,Philipsov magnetofon,ne znam točno model ali vjerojatno je neki entry. Samo trebam vidjeti ča se može naći na trakama koje imam u drugom stanu.

Pa criss donosi LAMPASKOG Revox-a.
Ja mislim donesti PR99 al' nitko se ne javlja da ima dobrih 2-kanalnih vrpci :(
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.svibanj.2010 u 10:31
Ovako ja imam dosta vrpci koje su bile od mog strica, samo nikada baš nisam gledao ča je na njima i da li su stereo snimane.
Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.svibanj.2010 u 10:45
PETAK

1. OTL monoblokovi,dual TQWT zvučnici (sstrsat)

2. 
potrpat ću u vozilo par ovo , ovo jedan line preamp by Bepo, Šebartov sta-8 , dvije kutije lampi EL34, 6L6GT, 6L6WXT, 6H8C, 300B (Matija)

3. Synthesis izlaz i pre,Rotel 991AE player,2 para interkonekta,3 vulgaris strujna.
(Lest)

4. Glava

5.
Joby

6. i 7. 
fostex horne 2 kom, Hi/Fi SE pojacala ( par) komada
haj gejn gitarski amp, gitarski box, mozda koju gitaru,
mozda i OTL triodni headamp i triodizirani DAC ako brane pusti, uglavnom brdo DIY opreme ali sve je jos
(bepone, Zmajz)

SUBOTA

1. Za probu ECC88 iz 1970-ih, ACD sa sprženim LP-a, Revox PR-99 MkII  (jel' ce biti koja prava 2-kanalna vrpca zanjega?(maltus)

2. SET pojačalo (Edison)

3. pripremam malo DIY iznenađenje ;-)) (helicon)

4.
Diy cd transport cd pro2, trostruko
napajanje, diy nonos dac ad1865 full shunt reg., full black gate i
tantal, 5687 output, 6x4, diy interirac 2a3 rca nos, 5687, 6sn7, 5u4gb
nos, hedlund horne s DX3 (darko)

5.
ProJectClassic sa Denon 103DL, trakaš Revox C36 (criss)

6. Kalle242

7. dobri.dobri

8. Siamandi

9. robot

10. Driveri Fostex 208EZ i T90a, 41hz Amp 5, NOS DAC Monica 2 +Mojo +USB konverter (Mr. Mikulic)

11. T-amp, 2x 41hz Amp5, USB Monica, driveri Tesla ARO 942 (xyrion)

12. el-vis

13.
GM70-SE   i  807-PSE(triodni)  (Harkonen  &  Nik)

14. Lobotom

15. Marijo

16. apratusonitus

17.
Sony CDP-X779ES, hibrid pojacalo, Red Book DAC, mini-monitori, mozda jos stogod. Ako netko ima stalke za manje zvucnike, bio bi zahvalan da se javi!. Bit ce i nesto lampi, ukljucivo NOS DHT primjeraka od prije drugog svjetskog za znalce i kolekcionare :) (ilimzn)

18. Eko Eko

19. cdanijel

20. snopes

21. haddar2

22. Admin

23. Visaton samogradnja,p
onesti ću par letvi, euro kabela,zvučni TNT triple T kabel napravljen od utp-a, i još možda moxtone interkonekt ako ga uspijem napraviti,Philipsov magnetofon. (Khadgar2007)

24. Jango

If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 19>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,223 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
SET