Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Triode Festival 2011

Odgovori Odgovori Stranica  <1 727374
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
LesFaul View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj LesFaul Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.travanj.2011 u 19:27
Originalno postano od strane člana: Khadgar2007 Khadgar2007 napisao:

Ako imaju aluminijskog lima onda bi mogli napraviti taj posao, jer toga nam treba u neograničenim količinama. 

Ako je Edison "nabavljao" aluminij iz 3. maja, onda nije ni cudo sto je brodogradiliste u stanju u kakvom je.
Na vrh
sstrsat View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj sstrsat Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.travanj.2011 u 21:32
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

Iskreno govoreci, nisam za udrugu. Mislim da nam je i do sad dobro islo. Ovo pionirsko vrijeme nista ne moze zamijeniti...

Po prirodi sam individualac pa ne voljim udruge, stranke i slicne organizacije, no naravno, ako mislite da je to korisno i dobro, priklonit cu se...

Udruga zahtijeva registraciju, izbore, godisnje skupstine, statut, pecat i slicno. Treba nesto malo i raditi oko toga. Ako smatrate da ce dobrobiti biti vece od tog ulozenog truda oko udruge, onda u redu.

Ajde ajde, ne budi skeptican. Ako je itko protiv prevelike organiziranosti onda sam to ja ali o takvoj udrugi razmisljan ka o necemu ca ce prije ili kasnije postat neminovnost. Je da ce udruga donit i neke (ne prevelike) obaveze ali valjda smo i to u stanju odradit.
A tili mi ne tili, TF je vec izrastal u ozbiljnu manifestaciju pa tesko da bimo dovika mogli bez nekog barem elementarnog organizacijskog okvira. Vec je i sam dolazak Nikole Vukusica pretvoril to u internacionalnu manifestaciju a i reakcije sa stranih foruma pokazuju da nije daleko vrime kad ce nam doc i puno vise gostiju i ucesnika izvan Hrvatske.
Ovih pionirskih dana cemo se naravno uvik sicat ka necega prelipoga ali svako dite mora jednom odrast

Originalno postano od strane člana: harkonen harkonen napisao:

Edison, mi ćemo se ponašati i dalje kao "ilegalci", ali ustvari ćemo biti legalni. Uostalo, svaki put kad se budemo željeli malo podružiti, opa - izvaredna skupština. Pa plenum izvršnog komiteta Triode festa... Pa gdje ćeš boljih razloga.. :-)
A da treba raditi, pa jel se još nismo dokazali?

Ca je, lovi te nostalgija? Oli ne znas da crvena boja puno lipse stoji na skampima nego na komitetima?

Originalno postano od strane člana: LesFaul LesFaul napisao:

Buduci sam nedavno registrirao jednu udrugu gradjana (sportski klub) iskustvo po pitanju svega sto je Edison naveo mi je frisko tako da one koji ce biti odgovorne osobe udrudge (predcednik i tajnik prvenstveno) molim da me kontaktiraju na PM oko detalja kako uspjesno i u sto kracem roku izboriti boj s upravnom birokracijom! Da je bar mene imao tko posavjetovati prosle godine....

To cemo ovako, kad bude osnivacka skupstina lipo ces se pojavit pa nam uzivo predocit te detalje. Zasad jos nima ni precidnika ni tajnika ni udruge
Ali cim se skupi "kriticna masa", mozemo organizirat osnivacki saziv
krepat ma ne molat
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.travanj.2011 u 22:30
Originalno postano od strane člana: LesFaul LesFaul napisao:

Ako je Edison "nabavljao" aluminij iz 3. maja, onda nije ni cudo sto je brodogradiliste u stanju u kakvom je.  

Ma nije iz "3. maja", tamo je uglavnom brodski lim, a to je celik ne bas visoke kvalitete. Aluminij je stizao od privatnika iz Metropole, no nema ga ni tamo vise... Sad prekrajam ovo sto mi je ostalo, stavljam drvene bocnice i tako...

Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.travanj.2011 u 23:48
Originalno postano od strane člana: sstrsat sstrsat napisao:

Ajde ajde, ne budi skeptican.

Ma nisam skeptican, nego imam iskustvo. Bio sam 8 godina predsjednik Kino-foto kluba. Jako puno sam trcao zbog administracije i posjecivao razne Odjele za upravu, a fotografijom se zbog toga bavio manje...

Znaci, ako mislite da ima koristi od toga postati Udrugom, zasto ne. Prije toga dobro promisliti...

Na vrh
sstrsat View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj sstrsat Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.travanj.2011 u 18:37
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

Originalno postano od strane člana: sstrsat sstrsat napisao:

Ajde ajde, ne budi skeptican.

Ma nisam skeptican, nego imam iskustvo. Bio sam 8 godina predsjednik Kino-foto kluba. Jako puno sam trcao zbog administracije i posjecivao razne Odjele za upravu, a fotografijom se zbog toga bavio manje...

Znaci, ako mislite da ima koristi od toga postati Udrugom, zasto ne. Prije toga dobro promisliti...

Pa ako je taj foto kio klub bil udruga koja je imala dvotjedne, tjedne ili mozda cak i dnevne aktivnosti onda je sasvim shvatljivo da si moral puno trcat i bavit se hrpom organizacijskih pitanja.
Ali kod TFa bi to bilo ipak bitno drukcije, sama manifestacija je jednom godisnje pa sigurno ne bi bilo ni izbliza toliko trcanja a neke stvari bi mislin lakse isle. Recimo prije svega prisutnost same manifestacije u medijima. Ipak ni isto kad se nekoj TV kuci posalje privatni mail u stilu "Mi smo grupa prijatelja koji organiziramo nesto za svoj gust pa nas dojdite malo popratit" ili kad ih se pozove sluzbeno u ime neke udruge. Iako to ne bi tribalo bit tako, svi veci sistemi (a medijske kuce spadaju u vece sisteme) to gledaju bas tako. A i hoteli spadaju u to isto.
Ove godine smo imali sricu da smo imali Lesta i Crissa koji su itekako potegli oko organizacije i uspili sve to na najbolji nacin izvesti (hvala im jos jedanput) ali da li ce tako bit bas svake godine i bas na svakoj lokaciji?

Kad se sve to (i jos podosta detalja) sagleda, mislin da Udruga moze imat itekako znacajnu ulogu u prerastanju naseg TFa u pravu medjunarodnu manifestaciju. A virujen da je i EFT neka vrsta udruge

krepat ma ne molat
Na vrh
harkonen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj harkonen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.travanj.2011 u 09:47
Ima li još tko da je fotkao na festivalu, a nije poslao slike na
mail adminima na www.triodefestival.com  ??

Shejtan from Mahala...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 727374
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
dCS Puccini MkII