Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

AV SHOW ZAGREB 2010

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
sonibonboni View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj sonibonboni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.studeni.2010 u 15:36
    20 kunica-majmunica
Music always lift me up, good hi-end system lift me higher...
Na vrh
b.u.b. View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj b.u.b. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.studeni.2010 u 20:47
OK za proshetat... Meni je super sviralo Beta Systems i EAR, a i Quad je bio nice.

b.u.b.

"If it ain't one thing it's a motherf**kin nother."
-Snoop Dogg
Na vrh
Kristijan View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kristijan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.studeni.2010 u 22:33
Originalno postano od strane člana: b.u.b. b.u.b. napisao:

OK za proshetat... Meni je super sviralo Beta Systems i EAR, a i Quad je bio nice.

b.u.b.

Taj Beta je toliko bubnjao da mi je razbio bubrežne kamence.
Na vrh
b.u.b. View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj b.u.b. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.studeni.2010 u 11:26
Eto, reci hvala barem.

b.u.b.

-Snoop Dogg
Na vrh
faca View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj faca Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.studeni.2010 u 17:09
Sajam je jadan. Još jedan dokaz da je recesija.
Na vrh
b.u.b. View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj b.u.b. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.studeni.2010 u 17:19
Po onome sto je izlozeno, nebi bash rekao da je recesija... Ah, prije 2 tjedna sam bio na "Biograd Boat Show", HIFI je NULA naspram tih igracaka za velike decke. Moram priznat da sam vec lagano ravnodusan prema svim tim stvarima, pa tako, shetnja i jedan cjenik (Dynaudio otisao HEBENO gori!!) i aj bok.

b.u.b.

-Snoop Dogg
Na vrh
faca View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj faca Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.studeni.2010 u 18:28
Ne govorim ja o onome što je izloženo, i Aston Martin je imao salon pa su ga zatvorili... Nudi se (samo za gledanje) krasnih komada Chord, Luxman, Conrad-Johnson, The Gryphon... itd...icda ne nabrajam dalje ali tko će to kupiti od kud love za komade po cjeni od 30, 40 pa do 300, 000,00 kn. Ono što nama ne dostaje jest ponuda kvaliteta po pristpačnoj cjeni. Govorim o broju izlagača, primjerice ove godine nema AudioCinema Art, Plug&Play....i drugih koji su umedjuvremenu zatvorili .
Na vrh
sonibonboni View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj sonibonboni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.studeni.2010 u 23:14
Pošto se ukusi jako razlikuju a i doživljaj zvuka je stvar subjektive a ne objektive ne bih htio da se netko nađe pogođen mojim kratkim slušnim utiscima sa Show-a; prvo me iznenadilo ali ugodno postavljanje DIY sobe u sklopu samog eventa. Prvo ono što se meni dopalo; zvuk naravno; Audio Centar i njihova postava sa EMM Labs cdp kojeg sam kod AC-a već u više navrata slušao; zvuk za 5/5, prostor, prirodnost, čistoća, zrak, dinamika i bas za sjećanje; Nove Boje Zvuka sa nezaobilaznom Yamahom koja se dobro slaže sa Dalijem, slušao prošle godine ali mi je žao što u taj setup ne stave originalne Soavo zvučnike pa da se i to osluhne kao komplet; Media Audio sa glazbom direkt sa kompa, ako se ne varam; za mene do sada najbolje što sam čuo sa tako koncipiranih sustava ali sa jednom malom zamjerkom; bas je malo muljav pa i "nedorečen", nekako suh; ili ti zvučnici ipak moraju biti u još većoj prostoriji; Quad-ovi su svirali samo njima svojstveno; kao da ih i nema u prostoriji, ali i s uvijek istom manom još od davnima - fali im basa i tu valjda pomoći nema; možda bi im dobro došao neki mali "wufi" za pripomoć; Dynaudio sam inače slušao u drukčijem setupu nego što je ovdje bio pogonjen; kod njega vrijedi ono; dobra snimka - dobar zvuk i obrnuto; u jednoj sobi su svirali Definitive Tehnology - elektroniku nisam "snimio" ali je tamo bilo i Exposure-a; za mene osobno najveće ugodno iznenađenje; zvuk za sate ugodnog slušanja; kombinacija Marantz - Monitor Audio se dobro uklapa jedno s drugim; dizajn je ipak stvar ukusa. Po meni to je uglavnom sve što me se dojmilo; ima toga još izloženog na eventu ali mi jednostavno nije zapelo za uho pa i oko; o onim planetarno skupim se ne isplati trošiti tipkovnicu; tko ima nek izvoli ali da se za puno manje novca ali i puno više truda može složiti dobra hifa oduvijek je vrijedilo; za mene osobno to su statusni simboli za pokazivanje. Još koju o Video djelu eventa; protrčiš počasni krug i već si na početku; Metz - nešto novo a opet staro; slika pristojna i ništa posebno a dizajn stvarno odmak od "panelne" klasike; Bobi-flips čitaj Philips 3D i 2D odličan dizajn originalan (ambilight osobno ne volim; pogled stalno skreće na zid; ali se da utrnuti); Grundig vrlo dobra slika; svakim danom sve više napreduje); Panasonic ne treba posebno niti predstavljati; Sharp Quatron ima sliku sasvim drukčiju od već viđenog; onaj promo BR disc (pretpostavljam) sa onim suncokretima u snimci ne da je neobično za gledati nego dobiješ "žuticu" od silne žutine, inače slika odlična; LG me je kao i prošle godine fascinirao sa FullLED tehnologijom ali i odnosom cijene i kvalitete; dizajn je neupitan; Toshiba Regza daje dobru filmsku sliku; dušu dalo za kućno kino.
Moj mali subjektivni osvrt na A/V Show neka mi ne zamjere oni čije brandove nisam spomenuo a bili su prisutni; jednostavno me se ničim posebnim nisu dojmili.
Da je recesija - jest; da se je imalo što za vidjeti i čuti - jest i da je bila gužva i to stoji
Music always lift me up, good hi-end system lift me higher...
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 09:57
I kako dela Meredian!?
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007

Na vrh
Klaus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Klaus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 10:43
@bub

Daj okaci te nove cijene Dynaudia da vidimo... Moze i na PM. Hvala.

BTW, iznenadjen sam da Provox koristi Denon CDP (DCD-2000 ili 1500) na Quad prezentaciji.
Beauty is in the EAR of beholder...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 12>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
dCS Puccini MkII