Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

AV SHOW ZAGREB 2010

Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 12>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
b.u.b. View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj b.u.b. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 18:16
Good odgovor.
LOL.

Peace!

b.u.b.

"If it ain't one thing it's a motherf**kin nother."
-Snoop Dogg
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 21:02
Originalno postano od strane člana: Kalle242 Kalle242 napisao:

Originalno postano od strane člana: goran st goran st napisao:

I kako dela Meredian!?

Onako, klinički čisto i pomalo "digitalno"! Meni se nije dopalo.

No veseli me što je nekoliko istinski skupih, velikih high end sustava i zvučalo tako: YG+Tenor+Berkeley, Gryphoni te Chord+Ascendo!
Od uvjetno rečeno pristupačnijeg high enda za normalne sobe, odličan je također bio sustav složen oko Ear amplifikacije, EMM labs playera i domaćih Beta systems zvučnika.
Ostalo me nije dojmilo.

Jel bila premijera baby Krella s SF Cremonama!?
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007

Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 21:13
U svojem dvosatnom obilasku nisam čuo ni vidio, tako da je bilo još spojenih sustava no koji nisu svirali taj čas kad sam se zatekao u pojedinoj prostoriji... glede baby krella i SFa, iskreno nije me ni zanimalo!
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 21:21
Originalno postano od strane člana: Kalle242 Kalle242 napisao:

U svojem dvosatnom obilasku nisam čuo ni vidio, tako da je bilo još spojenih sustava no koji nisu svirali taj čas kad sam se zatekao u pojedinoj prostoriji... glede baby krella i SFa, iskreno nije me ni zanimalo!
Meni su zvučnici nenormalno napeti,amp baš i ne.
Slušao sam tu kombinaciju pa me zanimao utisak drugih forumaša!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007

Na vrh
Sinnerman View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sinnerman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 21:23
A jesam li ja nešto propustio? Ja sam krelleta vidio na polici u hodniku, da je bio spojen na neke sonuse to nisam vidio a nisam vidio ni cremonu
iMeteoropat
Na vrh
Zoran View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Zoran Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 21:56
Eto bio danas prvi put na jednom HiFi showu i utisci su vise nego dobri. Solidan nedjeljni dan i izlet u ZG mogu slobodno rec se isplatio. Iako smo isli porodicno i ulazak nas kostal 100 kn + 100 kn pice isplati se. Prostor je ljep ( ipak je to sheraton) a imalo se sta i vidjet. S obzirom da sam ajmo rec ljubitelj Hife znaci nisam toliko slusno izvjezban niti sam Audiofim, moje skromno misljenje onoga sta sam cuo. Onaj Meridijan me oborio s nogu da sam ipak moral sjest na stolicu. Takvo nesto nikad nisam a mozda ni necu cut. Jednostavno prekrasno, osjecaj da je puna prostorija zvuka. dva put sam ulazio tamo i da iman malo vise novaca dosal sam u razmisljanje da bi dao toliku lovu za ono sta sam cuo.
Od TV-a nisam uspio sve vidjet ali Pajo je standardno dobar, 3D, a neznam nakako previse plasticno ili umjetno, iman osjecaj da bi me oci ili glava bolili poslije duzeg gledanja 3-D sa naocalama. Inace dozivljaj je dobar , dubina slike boja ostrina ...
Eto moje skromno vidjenje showa.
Preporuka onoma koji nikad nisu bili da odu, nece zazalit 
Onkyo 650 + LG blu ray + MA B2 + Monster XP
Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive.
Na vrh
baka View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj baka Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 22:09
Originalno postano od strane člana: Zoran Zoran napisao:

Eto bio danas prvi put na jednom HiFi showu i utisci su vise nego dobri. Solidan nedjeljni dan i izlet u ZG mogu slobodno rec se isplatio. Iako smo isli porodicno i ulazak nas kostal 100 kn + 100 kn pice isplati se. Prostor je ljep ( ipak je to sheraton) a imalo se sta i vidjet. S obzirom da sam ajmo rec ljubitelj Hife znaci nisam toliko slusno izvjezban niti sam Audiofim, moje skromno misljenje onoga sta sam cuo. Onaj Meridijan me oborio s nogu da sam ipak moral sjest na stolicu. Takvo nesto nikad nisam a mozda ni necu cut. Jednostavno prekrasno, osjecaj da je puna prostorija zvuka. dva put sam ulazio tamo i da iman malo vise novaca dosal sam u razmisljanje da bi dao toliku lovu za ono sta sam cuo.
Od TV-a nisam uspio sve vidjet ali Pajo je standardno dobar, 3D, a neznam nakako previse plasticno ili umjetno, iman osjecaj da bi me oci ili glava bolili poslije duzeg gledanja 3-D sa naocalama. Inace dozivljaj je dobar , dubina slike boja ostrina ...
Eto moje skromno vidjenje showa.
Preporuka onoma koji nikad nisu bili da odu, nece zazalit 

znaš kako se kaže " prvi se mačići bacaju u vodu "
shala mala, ajde neka si pohodio sajam. Na svakom novom obilasku, biti češ iskusniji.

"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the Best."             
Na vrh
Denza View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
7 of 9

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Denza Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 22:14
Originalno postano od strane člana: baka baka napisao:

I kako dela Meredian!?

onako zanimljivo. Šteta što je soba onako niska i što nije bilo više vremena da se to dobro uštima. Vidi se tu veliki potencijal ali . . . kako to i biva na sajmovima, teško je to vrhunski set upirati u tako kratkom vremenu. Meni su CD-i bolje svirali, nego preko compa.

Tamo nije bilo "compa" a sve je islo
Disconnected from the collective
Na vrh
baka View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj baka Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 22:30
Originalno postano od strane člana: Denza Denza napisao:

Originalno postano od strane člana: baka baka napisao:

I kako dela Meredian!?

onako zanimljivo. Šteta što je soba onako niska i što nije bilo više vremena da se to dobro uštima. Vidi se tu veliki potencijal ali . . . kako to i biva na sajmovima, teško je to vrhunski set upirati u tako kratkom vremenu. Meni su CD-i bolje svirali, nego preko compa.

Tamo nije bilo "compa" a sve je islo

krivi odraz. Kada je puštao CD preko Meridiana, bilo je puno bolje, nego kada se igrao s izborom pjesama na monitoru i to puštao.
Ispravak netočnog navoda

"I have the simplest tastes. I am always satisfied with the Best."             
Na vrh
Siamandi View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Siamandi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.studeni.2010 u 22:34
 Je li to bio Meridian 808.3 ?
AUTOBAHN bitte fair fahren
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 12>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,168 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente