Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

TF2011 - okrugli stolovi, raspored slusanja...

Odgovori Odgovori Stranica  123 17>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
sstrsat View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj sstrsat Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: TF2011 - okrugli stolovi, raspored slusanja...
    Objavljeno: 23.siječanj.2011 u 20:11
Evo sad kad smo uspjesno odbavili lokacijske dogovore (najvazniju stvar), mozemo se pomalo uvatit diskusija o samom programu festivala. Kako nas je lanjsko iskustvo iz Krasnog naucilo, u pojedinim trenucima je vise sistema sviralo istovremeno i ustvari su smetali svaki svakome. Pa da to izbignemo, triba napravit neki raspored po kome ce se festival odvijat. Za petak poslipodne kad cemo se pocet skupljat i nedilju dopodne kad cemo se pomalo razilazit i nije neki problem. Niti ce svi sistemi niti svi ucesnici bit tada na TFu pa to mozemo podvuc pod slobodni program (prestekavanje komponenti, neobavezno slusanje, teran itd.

Ali u subotu kad svi i sve bude na okupu mislin da cemo morat isplanirat kako ce se sve odvijat i toga ca dogovorimo se nastojat pridrzavat. A da bimo ca uopce mogli planirat mormo znat dvi stvari. To su koliko ce bit kompletnih sistema (bez obzira da li su od jednog ucesnika ili netko nosi amp a netko drugi zvucnike) i koliko ce bit okruglih stolova.

Ca se tice sistema, mislin da je najjednostavnije da svaki ki ce donit kompletan sistem u ovoj temi to navede (svejedno da li pojedinac ili dvoje, troje zajedno) pa cemo po oprobanom c/p sistemu doc do ukupnog broja. Ne triba nabrajat  pojedinacno komponente, dovoljno je napisat forumski nick - sistem.  Zasad trazimo samo ukupni broj.

A ca se tice samog rasporeda slusanja, moramo cim vise nastojat omogucit svima ravnopravni tretman. Zato je moj prvi radni prijedlog da svatko dobije po dva termina, jedan "losiji" u prijepodnevnim a "drugi "bolji" u poslipodnevnim satima. Naravno, ocekujem da ce bit jos dosta prijedloga pa cemo moc izabrat najbolji.

Slicno vridi i za okrugle stolove, svatko moze predlozit temu okruglog stola koja bi ga najvise zanimala pa cemo probrat teme koje su vecini najzanimljivije (i izbic dupliranje tema).
I predlozil bin manje iskusnima da bez suzdrzavanja navedu o cemu bi najvise volili da se povede rasprava / predavanje. Naravno, i iskusniji ce dat prijedloge.

Ca se tice toga kad ce se odrzat okrugli stolovi, mislin da je najzgodnije da  sve ide izmjenicno, malo slusanja, malo okruglih stolova, malo terana i tako redom. Prijedlozi su naravno dobrodosli.

Cili ovaj post je o cisto organizacijskim stvarima ali dok god ne budemo imali potpuno definiran broj kompletnih sistema i broj tema za okrugle stolove necemo ovo ni moc pocet planirat.
A kako vrime ide sve brze, nemojmo dozvolit da se ovi dogovori razvuku do pred samTF nego nastojmo to dogovorit u nekom normalnom roku.

Mozda ce kasnije bit potribno ove dvi stavke razdvojit u posebne teme ali za prvi korak mislin da mogu bit u jednoj.

Pa da pocnem sa listom

1) sstrsat & junior - 2 kompletna sistema
krepat ma ne molat
Na vrh
Khadgar2007 View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.siječanj.2011 u 20:46
2) Khadgar2007 - 1 kompletan sistem
Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.siječanj.2011 u 20:58
Criss i ja smo planirali sloziti jedan sistemcic. Criss gramofon, ja cijevni phono i cijevno pojacalo. Vidjet cemo koje ce biti, novogodisnje, 300B, doradjeni Sebart ili nesto cetvrto. Bit ce ono koje bude najbolje sviralo. Crissovi zvucnici, Lowtheri ili Tannoyi, to ce gazda jos odluciti. Imat cemo i CD player, ali ako netko ima kakav CD s DAC-om u kojem je koja lampa, ne bismo ga tjerali...
Ovo je za sad okvirno, ali nas dvojica planiramo sloziti jedan sistem...

Dakle:

2) Khadgar2007 - 1 kompletan sistem

3) criss i Edison - 1 sistem s gramofonom i ostalim

Editirao Edison - 23.siječanj.2011 u 20:59
Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.siječanj.2011 u 20:59
Ja donosim zvučnike i pojačala koja nisu DIY,eventualno zvučnici Sound News Condor,kvazi DIY,ali opet nije dijelo mojih ruku.
Što sa mnom??

Ja ne trebam prezentirat svoje,moje uređaje može netko uklopit u svoj sistem?

Editirao Lest - 23.siječanj.2011 u 21:00
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.siječanj.2011 u 21:08
Originalno postano od strane člana: Lest Lest napisao:

Ja donosim zvučnike i pojačala koja nisu DIY,eventualno zvučnici Sound News Condor,kvazi DIY,ali opet nije dijelo mojih ruku.
Što sa mnom??

Ja ne trebam prezentirat svoje,moje uređaje može netko uklopit u svoj sistem?

Sto s tobom? Dobit ces ti od SND jer mu zvucnike guras u DIY, a oni to nisu. 

Samo ti donesi Condore, oni su na ti s cijevnim pojacalima, a dobar zvucnik uvijek dobor dodje. A ti si i tako blizu, lako skocis po jos sto od opreme ako zatreba...

Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.siječanj.2011 u 21:10
Ups,možda Kokanović ne zamijeti ovaj moj post

Ma nisu DIY,ali opet su prve njegove bebe koje je napravio te modificirao naknadno s vremenom.
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
harkonen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj harkonen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.siječanj.2011 u 22:42
Samo ti, Lest, popeljaj kutije, ja bogme mislim da neću tegliti svoje, ove godine ide i familija.
Nego ,nekim slučajem sam do malo prije bio sa Matijom Dedićem u kafiću,
pa sam samo neobavezno spomenuo za neku mogućnost angažmana, pojasnio mu što je uopće TF, i načelno bi bio zainteresiran za koncert koji sad fura, on i Vesna Pisarović, koja je završila jazz pjevanje i nakon današnjeg slušanja, ako ustraje u tome, bude to hvalevrijedna ozbiljna prinova na našoj sceni.... Uglavnom, ako Razz ne bude mogao, mogli bi imati Dedića, samo i na to ne bi trebalo dugo čekati jer se termini popunjavaju...

Shejtan from Mahala...
Na vrh
Dean View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dean Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.siječanj.2011 u 23:19
Originalno postano od strane člana: harkonen harkonen napisao:

....mogli bi imati Dedića.....

A jel bi mogli imati Vesnu Pisarović ?
Na vrh
Khadgar2007 View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.siječanj.2011 u 23:33
Originalno postano od strane člana: Dean Dean napisao:

Originalno postano od strane člana: harkonen harkonen napisao:

....mogli bi imati Dedića.....

A jel bi mogli imati Vesnu Pisarović ?

Potpisujem i slažem se, rađe bi ju vidio u pop varijanti nego u jazz. ima i još varijanti ali ovo je javni forum.

Editirao Khadgar2007 - 23.siječanj.2011 u 23:38
Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.siječanj.2011 u 23:54
Ti bi ju vjerojatno najnajradje vidio u štanga varijanti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 17>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,145 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Prostorna akustika
Molim par sugestija za bolju...
Forum: Uradi sam