Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

DIJELOVI: TREBA MI...

Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
donkimizer View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.studeni.2019 u 12:32
Ma to je taj isti. Treba mi za ljepit mekane pufaste damping materijale po unutrašnjosti kabineta. Činilo se kao najkulturnija opcija. haha

@Gašo, s obzirom na teme u zadnje vrijeme (nije da ni ja ne odprinosim), možda bolje obrisat forum i napravit audiofil chat room. proteza

Editirao donkimizer - 16.studeni.2019 u 12:33
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.studeni.2019 u 12:40
Chat room i postoji samo sto ga nitko ne koristi.

Nije to toliko problem koliko cesto nadje...nje, ja pametniji od svih, nikom nist ne vjerujem. Nema stalozene komunikacije, nekakva spika kao da su vlastite frustracije vode.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.studeni.2019 u 12:53
Ma sve je to dobro, samo treba češće olabavit živce. Otkad sam to naučio (a trajalo je desetljećima), bolje mi je. I dalje učim.
haha
Trebaš vidjet druge forume s potencijalno zanimljivim temama. Nitko ni da bekne mjesec dana, a trojica samo čitaju. Klinička smrt.

A ti Donki, dobro da se nisi krstio Donkey... nešto. Iako se radi o dragim i presimpatičnim četveronošcima.
haha
Fakat si izabro najelegantniju i daleko najskuplju opciju ljepljenja pufnastog u zvuljarama. Kaj nikad nisi čul za silikon sanitar vulgaris od 15 kuna tubetina? Nemoj samo reć to smrdi.
haha

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.studeni.2019 u 12:54
P.S. Čet valjda nitko ne želi koristiti da ga ne etiketiraju četnikom.
haha
Na vrh
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.studeni.2019 u 13:17
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

A ti Donki, dobro da se nisi krstio Donkey... nešto. Iako se radi o dragim i presimpatičnim četveronošcima.
haha
Fakat si izabro najelegantniju i daleko najskuplju opciju ljepljenja pufnastog u zvuljarama. Kaj nikad nisi čul za silikon sanitar vulgaris od 15 kuna tubetina? Nemoj samo reć to smrdi.
haha

Skoro pa si pogodio nakanu mog nadimka. haha
No gle, kad neki gospodin američanac krene damfat subwoofer kabinet od 350 litara i koristi sprej adheziv, čovjek bi pomislio da se radi o uobičajenoj praksi. A onda kad potrošiš 60 kuna spreja na dvije kutije od 15 litara, pa jedine opcije su ili da nije normalan, ili da sprej kod njih košta 3 centa po hektolitru. haha
Silikon a? Probao sam jednom kaučukovo ljepilo, smrdilo je ko vrag svaki put kad bi otvorio kabinet. mrgud
Na vrh
Mijo View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Mijo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.studeni.2019 u 18:14
Pa more ti i bitumen za podvozje auta poslužiti za lijepljenje mekanih materijala . Namažeš stranicu ,pritisneš na bitumen damping i kad bitumen stegne ,držaće . Il sam promašio cijeli fudbal..
Na vrh
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj donkimizer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.studeni.2019 u 19:12
Ne znam jel to ono kaj mislim da je, al ak krene slinavit po kabinetu s vremenom, ne zanima me baš. Lako meni nać druge solucije, ako već ne postoji to sprej ljepilo razumne cijene.
Na vrh
Mijo View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Mijo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.studeni.2019 u 19:34
Nema šanse da slinavi ,za sat vremena je tvrd na dodir i takav ostaje dovijeka ,osim ak mu primakneš let-lampu . Istina ,smrdi par dana pa nije poželjno tih par dana montirati drivere . Ali ,milina je s njim raditi ,moreš ga namazati penzlom ,a dovoljno je gust da može i špahtlom . Košta 40 kuna kila ,ima u svakoj željezariji ili trgovini auto dijelova . Najčešća marka je "Seles" ,mađar neki ,sigurno
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.studeni.2019 u 19:35
Originalno postano od strane člana: Mijo Mijo napisao:

Pa more ti i bitumen za podvozje auta poslužiti za lijepljenje mekanih materijala . Namažeš stranicu ,pritisneš na bitumen damping i kad bitumen stegne ,držaće . Il sam promašio cijeli fudbal..
Znam nekoliko ljudi koji su davnih dana upropastili vrhunske Dynaudio drajvere isparenjima bitumena. U najboljoj namjeri ubijali kutiju bitumen pločama koje su lijepili, a potom zalijevali tekućim bitumenom. Sjajna stvar da demfanje kabineta, ali hlapi i dismr do besvijesti. Ja ne znam, možda treba i pola godine da se to full izlufta, a možda i nikad. I onda brže-bolje slušanjac poklope se kutije drajverima, a još kompresija, ne prođe dugo i kukulele. Drajveri ferceraju jer je koncentrirana para bitumena iznutra napala ovjese. 
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.studeni.2019 u 19:37
Originalno postano od strane člana: Mijo Mijo napisao:

Nema šanse da slinavi ,za sat vremena je tvrd na dodir i takav ostaje dovijeka ,osim ak mu primakneš let-lampu . Istina ,smrdi par dana pa nije poželjno tih par dana montirati drivere . Ali ,milina je s njim raditi ,moreš ga namazati penzlom ,a dovoljno je gust da može i špahtlom . Košta 40 kuna kila ,ima u svakoj željezariji ili trgovini auto dijelova . Najčešća marka je "Seles" ,mađar neki ,sigurno
To je takozvani plastobit (sintetski kaučuk) i druga je priča. Koristio sam ga i odličan je. Međutim i njega treba dobro izluftati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3435363738>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
Audio kabeli
Forum: Audio komponente