Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Kuzma

Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.lipanj.2011 u 23:19
Originalno postano od strane člana: anubisgrau anubisgrau napisao:

nista ja nisam ironican. meni bi JAKO smetalo da moj gramofon koristi novokomponovana politicka elita koje se razume odjednom u sve fine stvari, vina, analogiju, kubanske cigare i u zenske gacice (moj stari bi dodao - ko mara u kriv k...c, da izvinete).

tako da, daleko mu lepa kuca i njemu i avidu.
Tu se s tobom slazem ... i meni bi smetalo da bilo tko koristi MOJ gramofon, ali ako si kupi svoj ... sto me briga sto neki nouveau riche lajbek radi ... Pri tome ne izdvajam politicare kao poseban dio ove populacije ... imas ih svih fela ...
Na vrh
olif View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj olif Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.lipanj.2011 u 07:43
Ma, gramofon je GRAMOFON !!!
I zato palac gore svim "pavovjernicima, fetišistima, zaljubljenicima..." ili kako ih (nas) god nazvali, koji njeguju ljubav prema toj vrsti analognog zvuka !
Osobno, još nisam dovoljno "kvalitetno" uvućen u taj segment, ali ne mislim samo tako odustati.
Kada kapne neka lovica, doradit ću postojeće, pa neka igla radi svoje.....
Ionako i sada, grem "papa" moj ostatak digitalije bez ikakvih problema !
Na vrh
anubisgrau View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj anubisgrau Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.lipanj.2011 u 01:41
Imam pitanje ako neko od Kuzmofila zna odgovor.

Koliko kosta dodatni tanjir za Stabi S i da li je isti kao originalni koji se dobija uz Stabi S ili se po necemu razlikuje.

Secam se da je ovde na forumu bilo polemike oko toga a i cene bogme ali se stvarno ne secam sta je tada bilo.
Lepozdrau!
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.lipanj.2011 u 11:36
Originalno postano od strane člana: anubisgrau anubisgrau napisao:

Imam pitanje ako neko od Kuzmofila zna odgovor.

Koliko kosta dodatni tanjir za Stabi S i da li je isti kao originalni koji se dobija uz Stabi S ili se po necemu razlikuje.

Secam se da je ovde na forumu bilo polemike oko toga a i cene bogme ali se stvarno ne secam sta je tada bilo.
Posalji mail Kuzmi ... kad sam svojedobno imao slicna pitanja, covjek mi je brzo odgovorio, dao ponudu ... "straight from the horse's mouth"
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj anubisgrau Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.lipanj.2011 u 02:19
saznao, 480e EU, pola toga za zaostale krajeve bez struje, tekuce vode i kanalizacije.
Lepozdrau!
Na vrh
baxa View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj baxa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.lipanj.2011 u 14:43
Tanjur je oko 250 ojra kod Grakalića koji prodaje i servisira kuzmu ovdje u Zg 0915882718
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj anubisgrau Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.lipanj.2011 u 18:24
pa da, to sam i napisao, 230E kod kuzme za slo, cro, sro i ostalo:)

Editirao anubisgrau - 26.lipanj.2011 u 18:25
Lepozdrau!
Na vrh
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.lipanj.2011 u 22:06
Originalno postano od strane člana: olif olif napisao:

Ma, gramofon je GRAMOFON !!!
I zato palac gore svim "pavovjernicima, fetišistima, zaljubljenicima..." ili kako ih (nas) god nazvali, koji njeguju ljubav prema toj vrsti analognog zvuka !
Osobno, još nisam dovoljno "kvalitetno" uvućen u taj segment, ali ne mislim samo tako odustati.
Kada kapne neka lovica, doradit ću postojeće, pa neka igla radi svoje.....
Ionako i sada, grem "papa" moj ostatak digitalije bez ikakvih problema !

Dobro zboriš, i ja sam započeo na gramofonu i slušajući te Kuzme kod sad već dva prijatelja nemogu se  načuditi kako mi se svaki put taj zvuk sve više sviđa. Sjećam se da sam i svoj amp čuo kako svira sa gramofonom, čuli smo i u Klubu u Sloboštini Jobyjev sistem

http://www.audiofil.hr/klub/default.asp?PagePosition=18

Redovito je to meni osobno bio bolji, prirodniji, kompletniji zvuk u direktnoj usporedbi sa CD playerima.

Čini mi se da u pojačalu imam solidnu phono sekciju pa se bum uskoro malo bacio na eksperimentiranje...

Editirao Devo - 28.lipanj.2011 u 22:07
...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.lipanj.2011 u 12:36
Originalno postano od strane člana: Devo Devo napisao:

Čini mi se da u pojačalu imam solidnu phono sekciju pa se bum uskoro malo bacio na eksperimentiranje...

Kaj se sad odjedamput tebi čini?!
Imaš dobru phono sexiju u ampu, bagaćuk!
Kupi si Projekat Debil 1 i grado blue i mirna BiH.
Na vrh
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.lipanj.2011 u 13:10
Originalno postano od strane člana: Joby Joby napisao:

Originalno postano od strane člana: Devo Devo napisao:

Kaj se sad odjedamput tebi čini?!
Imaš dobru phono sexiju u ampu, bagaćuk!
Kupi si Projekat Debil 1 i grado blue i mirna BiH.

Kaj sad se ti buniš, valjda su ovi križić-kružić (kak ih vidim na poslu) kaj si pometal po postu vedri likovi, slobodno se valjda ja izražavam kak hoću, znam dobro kaj je pod tom haubom i mislim da zaslužuje i može podržati puno više od toga kaj si predložil...
Od kad sam prisustvovao implementaciji jednog Stabi S u sistem i čuo kakve zvukovno pozitivne promjene unosi podešavanje svakog pojedinog dijela integracije, gramofon je znatno porastao u mojim očima kao izvor zvuka. Podešavanje je radio Neno Grakalić o kojem samo mogu reći sa puno rešpekta da je čovjek koji o gramofonima zna najviše od svih ljudi koje poznam i čije savjete bi svaki ozbiljniji korisnik objeručke trebao prihvatiti prilikom upuštanja u ovu veoma ozbiljnu epizodu u našem hobiju...

Editirao Devo - 29.lipanj.2011 u 13:11
...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA