Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Rešetka za roštilj

Odgovori Odgovori Stranica  <1 129130131132>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Khadgar2007 View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.prosinac.2013 u 21:04
Doture, a kako ono ide ona tvoja "da ne voliš previše začina" u spizi,a pogle samo ove klobase koje si danas jeo? 
Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
catalyst View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj catalyst Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.prosinac.2013 u 21:10
Točno,cimet izuzetno ne trpim,no ovaj tip ga stavlja umjereno,ne prevladava njegov miris i to guštam.Potrefio recept,malo klinčića i ostaloga....Uostalom za kobasu bilo koje vrste me odmah kupiš.Garant!    
Nosce te ipsum
Na vrh
catalyst View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj catalyst Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.prosinac.2013 u 21:31
Originalno postano od strane člana: dupli dupli napisao:

@catalyst

Potpisujem recepat :) provjereno dobro...
Jedan tip...umjesto soli slani incun... pola, cijeli, ili vise prema zeljama...

...ko ne voli sir moze i majoneza po mogucnosti domaca...ako je kupovna ja ubacim meko kuhano jaje da da malo shushta...

...jucer se uz kusavanje crnih vina do 50kn, domaci prsut kulen i slaninu nasla na stolu upravo ta pasteta...goosti se odusevili...

PS
Pokazem ja zeni post a ona umre od smjeha na podrobni opis blendera

Poznata je stvar da mi muškarci puno više obraćamo pažnju na kvalitetu proizvoda što kupujemo(barem ja,mene se ne može preveslati u pitanju hrane,sve probam i izaberem ono što smatram najzdravijim,izvornim-doduše u maloj sredini je to lakše,nego u Zgb,gdje vam svašta prodaju).Neka se gospođa smije,ja se upravo sladim domaćom narančom iz vrta.Može li ona to?

Nosce te ipsum
Na vrh
dupli View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dupli Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.prosinac.2013 u 21:51
Može....
Jučer dobili paket iz Trogira sa agrumima...
Sutra stiže paket iz Vodica....navodno netom ulovljene lignje, maslinovo,itd......
Neki dan sa Krka stigao Teranino - liker od terana....
Prije tjedan dana od kumova iz Ši stiglo 10kg teletine sa drniških pašnjaka....
Sutra stiže odojak iz okolice Novske....jebga rasuli se po ciloj lipoj našoj ko đubre po njivi....

Nedamo se ni mi tu u metropoli zamajavat može se i tu dobro jesti i piti ako imaš volje želje i najvažnije prijatelje...

Btw opis blendera joj je bio simpatičan....tipično muški
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.prosinac.2013 u 21:57
Da ne kažem i ja sam dobio nešto pršuta,sira iz Splita. sljedeći tjedan bi trebale doći neke mandarinke...a ja sve to samo snuždeno gledam kako stoji u frižideru. 
Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
catalyst View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj catalyst Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.prosinac.2013 u 22:08
Vas dvojica imate jaaake žnjore sa Dalmacijom.Kakvi Audioquesti,Cardasi i ostala boranija.To se traži!    
Nosce te ipsum
Na vrh
dupli View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dupli Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2013 u 00:02
Žena mi iz Šibenika....u Splitu postoji ulica Duplančića dvori.....svaki daljnji komentar je suvišan
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.prosinac.2013 u 00:12
Kako bi rekao jedan poznanik: Ako je glazba dobra mogu imati i čeličnu sajlu umjesto kablovinja u sistemu. 
Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Khadgar2007 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.siječanj.2014 u 14:10
Hebajga, prošao skoro cijeli mjesec a ništa se ne piše ovdje. Da nije Sisoje pokupio nešto holesterola pa je sada na dvopeku i povrću. 

Ovaj recept sa prženim kikirikijem sa čilijem iskočio na facebook.u,pa rekoh da ga otvorim,ne zvuči loše,a kako ja volim onako lagano ljutkaste stvari molo bi se i probati(taman uz pivce),samo jedino ča bi izbacio je ono "dvostruko soljenje" kikirikija, ako se već  uzme slani onda bi preskočio soljenje pri prženju.
Psihodelični sin cvijeća
Na vrh
catalyst View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj catalyst Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.lipanj.2014 u 22:21
Ovo danas uhvatio sa prijateljem,oni veliki idu na gradele,ostalo juhica. Slika je malo velika,ali su i ribice   

Editirao catalyst - 08.lipanj.2014 u 22:21
Nosce te ipsum
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 129130131132>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,273 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End