Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Triode Festival 2012

Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
sstrsat View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj sstrsat Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Triode Festival 2012
    Objavljeno: 04.svibanj.2012 u 11:11
Kako na ovim stranicama nije bilo teme o TF2012 sigurno dosta ljudi misli da se Triode Festival ugasio ali mogu im reci da on cvrsto ide naprid. Ne, nije se ugasio niti ce se ugasiti samo je stvar u tome da se pripreme i teme oko njega vise ne vode ovdi nego na www.diyaudio.com.hr

Ali kako je TF zapoceo na ovim stranicama i kako na ovom forumu ima sigurno jako puno ljudi kojima je zao ca diyeri gotovo vise ne sudiluju u radu foruma, smatram da u neku ruku imam obavezu prema tim ljudima da ih obavistim da ce se 3. Triode Festival odrzati u Bjelovaru u terminu od 11-13/05 2012.

Sve diskusije koje su vodjene oko organizacije 3. TF-a se mogu naci na www.diyaudio.com.hr u podforumu "Triode Festival" a direktan link do stranice sa sazetkom svih potribnih informacija o mistu odrzavanja je ovaj http://diyaudio.com.hr/viewtopic.php?f=5&t=766

Svi ljudi dobre volje koje istinski zanimaju cijevna pojacala neka se osicaju pozvanima i dobrodoslima.
Nazalost, moram reci i da ima ljudi koji su TF shvacali ka pucku zabavu i prigodu za opijanje i filozofiranje u pijanom stanju a takvi nisu dobrodosli.
krepat ma ne molat
Na vrh
harkonen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj harkonen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.svibanj.2012 u 11:35
Kao domaćin ove godine, u kratkim ću crtama (opširno je na gore pomenutim linkovima) opisati program 3. TF-a:

- tri odvojene slušaonice sa za sada 15-tak kompletnih setupa koji
će se u njima izmjenjivati 

- okrugli stolovi sa temama vezanih uz stručni dio konstrukcija audio uređaja i predstavljanje DAH-2 kita za samograditelje

- mala burza literature, glazbenih medija, dijelova i mjerne opreme

- sekcija cijevnih pojačala za slušalice dostupna za test sa vašim slušalicama i(ili) izvorima

itd, itd....

Dakle, svi zainteresirani su pozvani i dobrodošli u Bjelovar, ako tko ne
može odvojiti više vremena, preporučio bi dolazak makar u subotu, tada je događaja i izlagača najviše,a atmosfera usijana. Naravno, zbog lampi. :-) 

Gost - konstruktor koji se odazvao i ove godine jest ing. Nikola Vukušić,
svi koji su ga upoznali prošle godine u Umagu, znate da ima što reći....
Vidimo se u Bjelovaru!
Dražen

Shejtan from Mahala...
Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.svibanj.2012 u 17:29
Originalno postano od strane člana: sstrsat sstrsat napisao:

Nazalost, moram reci i da ima ljudi koji su TF shvacali ka pucku zabavu i prigodu za opijanje i filozofiranje u pijanom stanju a takvi nisu dobrodosli.
Originalno postano od strane člana: harkonen harkonen napisao:

Gost - konstruktor koji se odazvao i ove godine jest ing. Nikola Vukušić,
svi koji su ga upoznali prošle godine u Umagu, znate da ima što reći....
Momci, malo ste kontradiktorni
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.svibanj.2012 u 20:39
Bilo bi lijepo da nam se i ove godine pridruze "podupiruci clanovi", nisu samograditelji, ali su bili aktivni na prethodnim Festivalima. Onako na brzinu, mogu se sjetiti Jobyja, admina, Janga, Tihomira... Nadam se da ce se pojaviti i ove godine, a i svi ostali su dobrodosli.

Na vrh
Flikoman View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Flikoman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.svibanj.2012 u 12:43
Naravno, svi su dobrodošli.

Dobio sam informaciju da će nam se pridružiti i Slovenci, a bome i Talijani. Bit će to nezaboravan vikend i svakako ga nije preporučljivo propustiti.

Vidimo se tamo!
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.svibanj.2012 u 13:34
Ozbiljno sam razmatrao doći (poglavito zbog par ljudi koje bih mogao sresti, a i blizu mi je), ali si ipak mislim ...
Žarulje i ja nikako ne idu zajedno, a one su ipak zajednička točka okupljanja, a ja pak uglavnom pišem što na umu to na drumu, tako da ...
Sigurno neće nitko plakati ako ne dođem.

Zapravo sve ovo pišem da vidim kako forum funkcionira preko smartphonea. Komp mi je rasturen zbog radova u kući, i mogu vam reći da ovo skroz fino šljaka. Pogotovo preko Wifi-ja. Komfor nije baš kao preko PC-a, ali kao alternativa je čist ok.
I da, razunjet ću ako mi post nestane iz ovog ili onog razloga.
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.svibanj.2012 u 13:46
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

Ozbiljno sam razmatrao doći (poglavito zbog par ljudi koje bih mogao sresti, a i blizu mi je), ali si ipak mislim ...
Žarulje i ja nikako ne idu zajedno, a one su ipak zajednička točka okupljanja, a ja pak uglavnom pišem što na umu to na drumu, tako da ...
Sigurno neće nitko plakati ako ne dođem.

Sigurno...  

Sten, samo ti navrati, zbog ljudi. Lampe ne moras ni pogledati.

No znaj jedno, dobar solid state uredjaj i dobar cijevni uredjaj, sviraju skoro pa jednako. A tamo bi trebalo biti dobrih cijevnih uredjaja. Jedino gdje je cijevni uredjaj u prednosti, i u cemu ga je solid stateu tesko stici, je pozornica. Kod cijevnih uredjaja to je bolje, i dolazi nekako samo po sebi, dok se ovi silicijski moraju jakkkooo truditi. Takvi su neki moji zakljucci do sada...

Vidim ose...  

Na vrh
aparatusonitus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj aparatusonitus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.svibanj.2012 u 15:23
Originalno postano od strane člana: Edison Edison napisao:

Jedino gdje je cijevni uredjaj u prednosti, i u cemu ga je solid stateu tesko stici, je pozornica. Kod cijevnih uredjaja to je bolje, i dolazi nekako samo po sebi, dok se ovi silicijski moraju jakkkooo truditi. Takvi su neki moji zakljucci do sada...

Silicijski "samo" trebaju biti napravljeni bez globalne npv za isti efekt.
Non e mai abbastanza...
Na vrh
Joby View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Joby Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.svibanj.2012 u 16:19

No znaj jedno, dobar solid state uredjaj i dobar cijevni uredjaj, sviraju skoro pa jednako. 
Je, kak da ne. Ajd to reci Sstrsatu.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.svibanj.2012 u 16:21

Sten, samo ti navrati, zbog ljudi. Lampe ne moras ni pogledati.No znaj jedno, dobar solid state uredjaj i dobar cijevni uredjaj, sviraju skoro pa jednako. A tamo bi trebalo biti dobrih cijevnih uredjaja. Jedino gdje je cijevni uredjaj u prednosti, i u cemu ga je solid stateu tesko stici, je pozornica. Kod cijevnih uredjaja to je bolje, i dolazi nekako samo po sebi, dok se ovi silicijski moraju jakkkooo truditi. Takvi su neki moji zakljucci do sada...Vidim ose...    
Volio bih o tome polemizirati, pogotovo jer se ne slažem s navedenim, ali ne bih htio skretati temu.
No, vrlo vjerovatno ću uskoro o tome u nekoj drugoj temi, jer neke tvrdnje, da ne kažem "istine" mi jednostavno nikako ne drže vodu, i to što dalje to manje. Bit će zanimljivo, pretpostavljam .

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 12>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,207 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Prostorna akustika
Molim par sugestija za bolju...
Forum: Uradi sam