Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

RIP

Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 67>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Johnny View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Johnny Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.srpanj.2018 u 12:27
Oliveru kapa do poda. Svakako treba spomenut i Runjića, a i strica od jednog mog frenda koji je između ostalog napisao tekstove za npr. Nadalinu i Ništa nova. Jakša Fiamengo. Evo njegovih izdvojenih sa wikipedie Piva klapa ispo' voltaNadalinaU prolazuInfiša san u tePromenade , Ja sam pjesma , Karoca greSutra će te ponit i Sidro u čoviku
Na vrh
DeCe3 View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj DeCe3 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.srpanj.2018 u 13:03
Oliver je bio u mnogo čemu jedinstven i neponovljiv....

Olivere....laka ti zemlja i počivaj u miru božjem...
Na vrh
Solo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Solo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.srpanj.2018 u 22:56
Koliko god pomislio da me na ovom forumu nešto plemenito i dobro veže sa nekim ljudima, audiofilima,toliko sam i sretan da me od nekih dijele milijuni svjetlosnih godina. Jednostavno to tako treba biti i bolje je tako. Bez namjere da nekog uvrijedim jednostavno me neki put užasni da s nekim dijelim dio životnog prostora pa makar i na vitualnom ovakvom forumu. I između ostalog, koliko god se trudio jednostavno teško ću shvatiti zašto je baš danas bitno kakve su Oliverove snimke. Hu kerz.
Olivere, hvala ti na djetinjstvu koje je isprepleteno tvojim glasom i svim trenutcima sreće i tuge koje sam proveo uz tvoje stihove. Ti zapravo i nikad ni nisi bio pjevač kojeg sam samo slušao već si bio dio mene, dio našeg svemira. Takav ćeš i ostati. RIP.
Timbral listening
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.kolovoz.2018 u 08:07
Originalno postano od strane člana: Solo Solo napisao:

Koliko god pomislio da me na ovom forumu nešto plemenito i dobro veže sa nekim ljudima, audiofilima,toliko sam i sretan da me od nekih dijele milijuni svjetlosnih godina. Jednostavno to tako treba biti i bolje je tako. Bez namjere da nekog uvrijedim jednostavno me neki put užasni da s nekim dijelim dio životnog prostora pa makar i na vitualnom ovakvom forumu. I između ostalog, koliko god se trudio jednostavno teško ću shvatiti zašto je baš danas bitno kakve su Oliverove snimke. Hu kerz.
Olivere, hvala ti na djetinjstvu koje je isprepleteno tvojim glasom i svim trenutcima sreće i tuge koje sam proveo uz tvoje stihove. Ti zapravo i nikad ni nisi bio pjevač kojeg sam samo slušao već si bio dio mene, dio našeg svemira. Takav ćeš i ostati. RIP.
Bravo Solo.

Editirao amigo - 01.kolovoz.2018 u 08:07
    Moj HiFi
Na vrh
syss View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
hedonist daltonist

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj syss Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.kolovoz.2018 u 01:11
"Ja bih želija reć svome kapetanu da je sve kako triba i da je sve ovo more samo za te."

ova rečenica najbolje opisuje našeg Olivera jer govori o toliko emocija od jeze do sreće sa tisuću nijansi između koje smo vjerujem svi proživljavali kroz njegove stihove, a ovaj, po meni, najljepši opis ako mi itko ikada ponovi ću proplakati sate kao što sam proplakao kada sam ga prvi put čuo.
Na vrh
Vedo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Vedo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.kolovoz.2018 u 10:00
RIP.
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.kolovoz.2018 u 15:49
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Što se Olivera tiče, ni ja nemam ništa niti slušam doma, ali su mi pjesme dobro poznate i ne sjećam se da sam ikad u životu prebacio stanicu na radiju kad je Oliver "naišao". Ruku na srce, to je apsolutno vrhunski dalmatinski pop za široke narodne mase. I skladateljski (naročito Zdenko Runjić) i pjevački-izvedbeno. Plus Oliverov senzibilitet, duša i veliko srce. Neponovljiv čovjek i nenadoknadiv gubitak.

Apsolutno! Nije da sam ga ikad ciljano slusao no cijeli zivot je tu starci su ga voljeli itd. Imao je i svojih 'tamnijih' Brell momenata nije bas sve bila mediteranska lakonotna trivija (Stine npr)

Netko je spomenuo snimke, platinum collection remasteri od Croatia Recordsa su manje vise odlicni. 

Pakrac prosle godine, ne sjecam se da sam igdje cuo boljeg 'Galeba' nego na nekim velikim slovenskim zvucnicima tada. R. I. P. 
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.kolovoz.2018 u 16:29
RIP
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
MiljenkoC View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
DALI freak

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MiljenkoC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.kolovoz.2018 u 18:09
Originalno postano od strane člana: maltus maltus napisao:

RIP
R.I.P. placo
Obi-Wan Kenobi says "Use the search Luke", and Yoda says "RTFM, you should"
Na vrh
LOUIS PRIMA View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj LOUIS PRIMA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.kolovoz.2018 u 19:00
Kakav glas...počivala u miru.
Music Is My Religion
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6061626364 67>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente