Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Napajanje za DAC

Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Toni Planktoni View Drop Down
Groupie
Groupie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Toni Planktoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.svibanj.2019 u 15:35
Kabel, hvala na prijedlogu, memorirat cu! 300 eur mi je trenutno previse u odnosu na vrijednost sustava pa nek stoji za poslije!
Intuitivno mi se cini da bi za moj sustav 600 kn bio plafon za vanjsko napajanje DACa gdje bi nacelno bilo moguce dobiti razumno unaprijedjenje.
Na vrh
ZlyM View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ZlyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.svibanj.2019 u 22:08
Originalno postano od strane člana: Toni Planktoni Toni Planktoni napisao:

Kabel, hvala na prijedlogu, memorirat cu! 300 eur mi je trenutno previse u odnosu na vrijednost sustava pa nek stoji za poslije!
Intuitivno mi se cini da bi za moj sustav 600 kn bio plafon za vanjsko napajanje DACa gdje bi nacelno bilo moguce dobiti razumno unaprijedjenje.

Onda kupi IOMEGA Zip napajanje, a posudi nešto od 600kn pa usporedi. U ovom slučaju 4 ili 6 puta skuplje ne implicira da je i bolje, pogotovo značajnije bolje. Ako si u Splitu, mogu ti posuditi ti iomega, pa ti je početno ulaganje 0.

Editirao ZlyM - 18.svibanj.2019 u 22:08
ProAc Response D15, Primaluna Dialogue 2, Ayre QB-9 DSD
Na vrh
Toni Planktoni View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Toni Planktoni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.svibanj.2019 u 23:44
Hvala ti :)
Probat cu obje opcije. Nazalost sam u zg no snaci cu se!

Lp,
T.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.svibanj.2019 u 08:15
Svaki put kad se uvalim u špicu i ja kažem nažalost sam u ZG.
Ljut
Na vrh
hudo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj hudo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.svibanj.2019 u 12:53
Citam neke review-ove i testove, te ispada da iFi iPower smps radi isto ili bolje od mnogih linearnih. Imate li kakvih iskustva sa ifijem?

Takodjer, zanimljiva opcija je 9V baterija. Al koliko to uopce moze trajati, kako cesto se mjenja!? 
"Vodič kaže da ne postoji vještina letenja - rekao je Ford - ili točnije rečeno, štos je u tome da naučiš kako da se baciš na zemlju i promašiš"
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.svibanj.2019 u 14:09
Mnogi internet 'revieweri' ističu da nisu čuli nikakvo znatno poboljšanje s jeftinim ULPS, a koliko se sjećam, nije ni iFi napajanje bilo iznimka. 

S druge strane, ako potrošiš 300 eura na ULPS, kao na SBooster (pretpostavimo da je stvarno kvalitetan, valjda jest), onda sami DAC treba opravdati tu investiciju...to ovisi o kvaliteti DAC-a.

Moje je iskustvo da komp strana može jako utjecati na zvuk, jače od napajanja DAC-a. Odnosno, kad utječe jako na zvuk, to je negativan utjecaj. Također, moje je iskustvo bilo (nije reprezentativno jer je bazirano na 5-6 kompova/streamera, različiti laptopi, fanless thin client, RPi + Hifiberry Digi+ Pro stock i modani, da je veća šansa da će komp strana zvučati loše nego dobro, komparativno rečeno. Ilitiga, znaju ti kompovi svojski zasmećiti. A koliko ćeš to jasno (i bolno) čuti, to ovisi o transparenciji sistema iza...no tipično, ajmo reć da postoji tu prostor za bolje, ak se malo isproba...
Na vrh
Kabel View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kabel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.svibanj.2019 u 16:24
Sbooster je itekako kvalitetan!!!
Ovo i ono
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente