Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Rega DAC

Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Devo View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Devo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2013 u 11:22
Originalno postano od strane člana: MiljenkoC MiljenkoC napisao:

Zašto USB ulaz na Regi nije za HiRez

Klik

"Bateman doesn't see USB "as a high-tier audio interface. . . "

Bravo Miljac, nisam se nikak mogao sjetiti tog linka......jednom sam čitao taj Review nakon kaj sam već imal dac i nisam se mogao načuditi koliko točno su opisali zvuk (a nisam inače sklon vjerovati recezentima dok sam ne čujem).
Sad si ga bum pospremil.

Editirao Devo - 02.travanj.2013 u 11:41
...enlightened...
...THE HEART OF MUSIC...
Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2013 u 16:47
Jos jedan zadovoljan korisnik Rege,hvala na osvrtu Devo

Editirao Lest - 02.travanj.2013 u 16:54
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2013 u 16:49
Posto me hi-rez ne zanima ( trenutno ) te i dalje imam u planu nadopunjavat fizicku zbirku redbooka ( koja je dosla do lijepe okrugle svotice neki dan od 250 kom. originala) Rega ce biti odlicanan izbor.

Editirao Lest - 02.travanj.2013 u 16:53
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2013 u 16:59
Originalno postano od strane člana: Lest Lest napisao:

Jos jedan zaeovoljan kupac Rege,hvala na osvrtu Devo

Posto me hi-rez ne zanima ( trenutno ) te i dalje imam u planu nadopunjavat fizicku zbirku redbooka ( koja je dosla do lijepe okrugle svotice neki dan od 250 kom. originala) Rega ce biti odlican izbor!

Lest, morao bih raditi neke ekstenzivnije usporedbe, ali iz onoga što sam do sada stigao poslušati - rega će ti biti odlična ako i na high-res kreneš jednom. Nabavio sam Nick Drakeove albume u 24/96 i to na regi zvuči iznimno prirodno, lagano, neopterećeno, ako se mene pita. Naravno, onda imaš i taj faktor koji Joby i Devo navode - trebaš neki usb/spdif konverter ili dobru zvučnu karticu sa digitalnim coax outputom.

S druge strane, čak i dok sam ju rabio sa nekim šitarskim printer USB kabelom, također je sve jako fino zvučalo.
Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2013 u 17:06
Slazem Popole,jednog dana cu sigurno zeljeti poslusati taj hires,makar iz znatizelje,pa cu se mozda navuci.
Svakako mogu mirno spavati s Regom i u tom pogledu,spidf konverter kupim i miran sam.

Editirao Lest - 02.travanj.2013 u 17:07
- Blake -
Na vrh
tom hagen View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tom hagen Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2013 u 17:13
Da, ali ne žuri, samo ti uživaj u 'omotima'....
      Smells like....victory.

http://www.youtube.com/watch?v=vRp7tYWnJJs

Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2013 u 17:14
Meni je isto high-res zapravo totalno nebitna stvar u životu, samo kao kuriozitet kažem da to fino zvuči. Iako, opet, i tu ima svačega kako je altair neki dan spomenuo u drugoj temi, tako da vjerojatno ovisi od izdanja do izdanja. Da podvučem crtu onoga što želim reći: standardni redbook flacovi su na tom dacu odlični, ostalo je tek eventualni plus.
Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2013 u 17:20
Necu zurit sigurno,ak nisam do sada zapalio se za taj format i miran sam,necu jos dugo.U ostalom,meni je fizicki medij svetinja,da nemam cd-e na polici bio bih nekako prazan,to mi je kao dio kompnente bez kojeg si ne mogu zamislit muziku.
S druge strane,nikad nisam bas nesto volio skidat s neta muziku.Eto,svatko ima svoje guste
- Blake -
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2013 u 17:23

Necu zurit sigurno,ak nisam do sada zapalio se za taj format i miran sam,necu jos dugo.U ostalom,meni je fizicki medij svetinja,da nemam cd-e na polici bio bih nekako prazan,to mi je kao dio kompnente bez kojeg si ne mogu zamislit muziku.S druge strane,nikad nisam bas nesto volio skidat s neta muziku.Eto,svatko ima svoje guste

Meni isto ta priča funkcionira samo zato što mi se radi o sekundarnom izvoru zvuka u sistemu. Više za to da imam stvarno OK zvuk na albumima koje ne mogu kupiti na ploči. U tom kontekstu - super.
Na vrh
barica View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj barica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2013 u 21:23

Posto me hi-rez ne zanima ( trenutno ) te i dalje imam u planu nadopunjavat fizicku zbirku redbooka ( koja je dosla do lijepe okrugle svotice neki dan od 250 kom. originala) Rega ce biti odlicanan izbor.

imaš u audiopulsu regu za 3000 čuna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,154 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Marantz Esotec sm/sc 6