Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Uvoz polovne (HIFI) robe u Hrvatsku

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Pulfer View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Pulfer Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2013 u 16:25
    Upravo sam se vratil iz Slovenije s punim kombijem opreme za snimanje. Bez ijednog papira preko carine.
Samo vozis!

Editirao Pulfer - 12.kolovoz.2013 u 16:25
Audio Alchemy DDS PRO, Antelope Zodiac Gold + Voltikus, Sony TA-E88B, no/labs dse 2+, Magnepan 3.7i, Flikoman interkonekti i zvučnički
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2013 u 16:29
Evo iskustvo iz prve ruke!

Ako je tako kao što svi kažete, bolje od tog ne može! :)
Na vrh
Denza View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
7 of 9

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Denza Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2013 u 16:34
Kalle,
granična policija i dalje obavlja graničnu kontrolu na državnoj granici sa svim državama, pa tako i državama članicama EU.
Tako da te itekako mogu pitati za zdravlje (citaj racun).
Sto ti se, uostalom, moze dogoditi i usred Zagreba.
Narocito ukoliko vide ogromne kutije koje strse iza tvoje celave glave ;) :)))

Pokusaj nabaviti njegov originalni racun i napraviti kupoprodajni ugovor or so. Tako ces biti on the safe side.
Disconnected from the collective
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.kolovoz.2013 u 16:51
Pravo zboriš Denza! ;)
Ovo sa nekim ugovorčićem, just in case zlu ne trebalo cemo srediti.

Btw. dogovoreno je preko audiomarkt.de pa se sve može i s te strane lako provjeriti.
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.kolovoz.2013 u 09:31
God bless Evropsku Uniju!

Meni cd-i stižu nemilice

Čestitke na šopingu, javiš nam o čemu se radi? Pa da i ja maštam...

Editirao moog - 13.kolovoz.2013 u 09:32
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.kolovoz.2013 u 14:53
Hvala...
Roba je bezecirana, no golub je još na grani... dok ne sleti u gnijezdo, pa neću brzat! ;D
Na vrh
FANCY View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj FANCY Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.kolovoz.2013 u 16:33
Jel sletio golub???
Na vrh
Kalle242 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kalle242 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.kolovoz.2013 u 17:19
Jepp... sorry za nejavljanje na "sto" strana sam zadnjih dana! :)

U biti je vožnja preko granice bila nakraju "peace of cake" stvarno nit tko pit´o nit tko gled´o,... a imao sam recimo sve papire, hvala na savjetima!

Uglavnom radi se o ovom miceku, rijedak je u našim krajevima čak mislim da nikad nije ni prodavan. Zastupnici su nekad imali jedino Studio 20 i manje modele.

http://www.stereophile.com/floorloudspeakers/396monitor/

Cca 7 godina imam dotični manji model Studio 20se, sa njim sam isprobao dosta amplifikacije i skrasio se sa conrad johnsonom prije jedno 6 godina.

Radi se o dvosistemcu, a moja slušaona od cca 17m2,a skupa sa pridruženom kužinom broji skoro 30m2, pa me uz sve dobre strane sustava malo kopkao veći fullrange zvučnik.

Kako nisam htio raditi downgrade u onome što već 20se sjajno odrađuje, već sam neko vrijeme kibicirao dotični veći studio 50 no uglavnom su se SH modeli znali zalomiti u Engleskoj po cca 2000 funti +-.

Jedan dan sam sasvim slucajno pogledao audiomarkt i naletio na gotovo "mint" Studio 50 u Austriji od prvog vlasnika sa kompletnim papirima i ambalazom... reagirao sam promptno i evo ga!  ;D

Posebnost ovog zvucnika je "sealed box" konstrukcija, nije basreflex sto mi se posebno svidja jer je reprodukcija basa priča za sebe nema plivanja ni muljanja, a potentan je i pun te daje solidnih "oduhativnih" 30Hz u sobi. Drugo što je profitiralo je i čišća reprodukcija srednjih tonova, precizniji stage itd.

Btw zvučnik još nije došao niti skroz sebi pa ni ovi dojmovi nisu relevantni., Trebaju dosta  svirati da se malo olabave membrane, jer ga je bivši vlasnik zadnjih godina jako malo koristio.

Druga stvar koja me malo kopkala je moj cijevni 50wpc Conrad i tjeranje relativno velikog zvučnika... ni tu nije bilo problema na sreću.

Uglavnom dobio sam na svim Drinama, a nisam izgubio na Ćupriji što mi je bilo najbitnije!

Evo i jedna es-preksna sa mob´tela!

Živjeli

Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.kolovoz.2013 u 18:54
Uživaj Kale!
    Moj HiFi
Na vrh
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.kolovoz.2013 u 20:02
Cestitke na ulovu . Bas me interesiralo sto ces donijet kuci . Studio 20 si imao stvarno dosta dugo ako uzmemo u obzir uobicajeno hifisticko ludilo i crva koji nikad ne miruje . A kad ono studio 50 . Taj bi stvarno trebao biti bolji od 20-tke u svim parametrima , jedini koji bi mogao doci u pitanje je povezanost preko cijelog spektra sto je uvijek teze postic kod trosistemskih zvucnika u usporedbi sa dvosistemskim .

Sad raspali dobro da i susjedi cuju da je prinova stigla .
http://www.audiofil.net/klub/
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
PS Audio Nuwave dac