Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pazite se lažnjak kabela

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 40>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.siječanj.2014 u 21:44
Meni je i dalje totalno nejasno kako se kinezima isplati raditi kopije i truditi se pogoditi izgled skoro u dlaku a ostalo je nevažno, i onda to prodavati po 1/10 cijene orginala.

To moraš imati ispran mozak da bi tak razmišljao.

A i kupci su im iste frule.

Sr... je kad takvi uđu u igru na SH tržištu pa ne znaš kaj si kupil ak nisi ono Poirot.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
jerga View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj jerga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.siječanj.2014 u 22:03
To je dokaz da su cijene kabela debelo prenapuhane i lete u nebo (eng. SKY). Jer jedina razlika od fejk čajniz kabela i oriđiđi je samo u onih nekoliko grama izolatora i vodiča. A da to toliko vrijedi nisam uvjeren. Ajde treba i razvoj platiti ali onda bi vlasnik ELKA-e bio najveća manga u HR. A ne Todorić
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2014 u 03:01
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Cardas je inače na svome sajtu prilično dobro prikazao razlike svojih kabela i raznih fejkova. Ne bi škodilo da to učine i drugi.

aq se može jebat. učinili su svoje kablove relativno lakim za fejkanje izgleda, zahvaljujući opletu i tim lakiranim konektorima. tak da njima slike na sajtu ne dolaze u obzir

Originalno postano od strane člana: jerga jerga napisao:

To je dokaz da su cijene kabela debelo prenapuhane i lete u nebo (eng. SKY). Jer jedina razlika od fejk čajniz kabela i oriđiđi je samo u onih nekoliko grama izolatora i vodiča. A da to toliko vrijedi nisam uvjeren. Ajde treba i razvoj platiti ali onda bi vlasnik ELKA-e bio najveća manga u HR. A ne Todorić

kupi neki fejk, pa istestiraj razliku, ak smatraš da je to tak mala razlika u zvuku

Editirao zed_alive - 02.siječanj.2014 u 03:07
Na vrh
adrian View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj adrian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2014 u 10:52
Originalno postano od strane člana: jerga jerga napisao:

Ne čačkaj u osinjak. Ima članova koji su iskesili ozbiljne pare za vodiče i izolatore.
“Sa znanjem raste i sumnja.” Goethe
Na vrh
Siamandi View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Siamandi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2014 u 10:58
 @Jerga, neces vjerovati koliko su razliciti vodici i izolatori bitni! Isti Bakar klasse 6N, od razlicitog proizvodjaca zvuci sasvim razlicito, a gdje je jos razlika u izolaciji i geometrija konstrukcije, a da ne pricam o mehanicko-elektricnim svojstvima, @jerga svaka cats na onim savjetima od prije par dana, ali sad si se malo Prenaglio. 
AUTOBAHN bitte fair fahren
Na vrh
jerga View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj jerga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2014 u 11:01
Vidim da si krivo razumio moje riječi...pod razlika sam mislio u proizvodnji kabela. I fake kabel netko treba proizvesti, terminirati, spakirati itd. Zato smatram da su cijene izuzetno visoke, nemoj mi reći da u nekom high end kabelu ima nečega čime može opravdati svoju cijenu. Nema! Al je cijena takva kakva jest i to je tako. Zato blažen internet pa možeš po cijeloj planeti njuškati za kakvom SH žicom!
Na vrh
jerga View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj jerga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2014 u 11:10
Uh, stvarno jedna krivo protumačena rečenica izazvala buru . Samo da umirim cijenjene kolege koji kao i ja vjeruju u važnost kabela u sistemu da su kod mene u sustavu i u ormaru (žao mi prodat) veći broj vrhunskih žica o kojima je baš Appi svojevremeno tražio savjete.
Na vrh
Siamandi View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Siamandi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2014 u 11:18
 Ma sve pet Jerga, ali ni onih par kotacica ili elektronikica u vrhunskim satovima isto ne vrijedi onoliko para, zar ne, pa opet ih rade... fake-ovima...
 Barem smo usli zicama u etablirani elitizam, fake-ovi potvrdjuju .
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2014 u 11:22
Originalno postano od strane člana: Siamandi Siamandi napisao:

@Jerga, neces vjerovati koliko su razliciti vodici i izolatori bitni! Isti Bakar klasse 6N, od razlicitog proizvodjaca zvuci sasvim razlicito, a gdje je jos razlika u izolaciji i geometrija konstrukcije, a da ne pricam o mehanicko-elektricnim svojstvima, @jerga svaka cats na onim savjetima od prije par dana, ali sad si se malo Prenaglio. 

Ako je jednake čistoće a razlčito zvuči onda je žica ili nastala različitim postupkom ili je drugačijeg promjera.

RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Acoustic zen-Satori, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Siamandi View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Siamandi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.siječanj.2014 u 11:26
@Gaso ili je drugacija masinerija, na kojoj se zica izvlaci 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 40>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam