Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Neobavezne slušalice ;)

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 17>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
dupli View Drop Down
Banned
Banned

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dupli Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2014 u 15:44
    Uff momci hvala na brzim i smislenim odgovorima.

@Jackson
Ovo možda je najbolji izbor uloženo dobiveno (zvučno), ali nekako bi u ovom slučaju radije išao na "R1/garancija/brand-eventualna prodaja" varijantu.

@Lest
Mislim da su K702 nešto skuplji model. No nebitno, s obzirom da imam zvučnik koji je u stvari zamišljen kao studijski, nemam ništa protiv "studijskog zvuka". Ekipa iz AVCa kaže da je to ipak prvenstveno HiFi model slušalica...imaju oni i "studijskih" modela kod kojih je taj recimo negativni predznak izraženiji.
A kaj da tebi govorim, pa i sam ih imaš

@Toxy
Vidim zajednički nazivnik kod tebe i Lesta je udobnost. Dosta bitan faktor. Isto tako rekoh nemam ništa protiv "studijskog zvuka"...šta god to značilo
Ajd u kratkim crtama prednosti/mane otvorenih slušalica, buka nutra/van mi je potpuno nebitna jer će se u 90% slučajeva koristiti kasno navečer, i NE u spavaćoj sobi...naime znamo čemu spavaća soba služi.

Vidim sad i zadnji post...znači MEJD IN AUSTROUGARSKA...cijena OK...

Nekako mi se čini da ova tema nebu još dugo

Editirao dupli - 16.siječanj.2014 u 16:14
Na vrh
dupli View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dupli Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2014 u 15:51
Originalno postano od strane člana: Toxy Toxy napisao:

Eto kolega, nadam se da sam ti nešto bio od pomoći bez obzira na naše prethodne rasprave meni ti to brzo ishlapi...:)

Bio si od pomoći....također...
Na vrh
Toxy View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Toxy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2014 u 15:53
Je, udobnost kod AKG-a je meni odlična. Ako te ne smeta taj studijski zvuk kako obično definiraju AKG - skupi tih par šilinga još i piči žicati Franju da ti to proda. Na avataru imaš malo kraći brk od njega, ali ako ga dobro zafitiljiš možda još dobiješ kakav dodatni popust....

A čuj otvoreno, zatvoreno u tom cjenovnom rangu se ja nebi zamarao. Najbitnije ovo - da li ti to smeta ostalim ukućanima ili ne, rekao si da ne onda rađe otvorene ako ništa drugo navodno manje oštećuju slušne (ne stidne) dlačice... što će ti trebati za one prave gušte dok se sluša na velikom sustavu sa zvučnicima.
Na vrh
dupli View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dupli Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2014 u 16:11

MUČOS GRASIAS Toxy......šilinge kažeš   
Na vrh
Toxy View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Toxy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2014 u 16:29
E da baš šilinge, to ti je bila valuta laka u glavi za konvertirati...
Na vrh
altair View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj altair Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2014 u 16:43
Ako tražiš zatvorene (ne smetaš ti druge, ni drugi tebe), razmotri (nestudijske) AKG K550, model na izdisaju, na akciji u MA ... cca 1300 kn za cash.
Na vrh
joksi View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj joksi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2014 u 20:42
Originalno postano od strane člana: Lest Lest napisao:

Ja koristim vec koju godinu AKG K702.
Ne znam koji je to model koji si ti naveo (ne pratim vise mnogo trsiste slusalica od kad ih imam),no izgledaju skoro pa identicno kao moje K702.

Akg su u glavnom najudobnije slusalice koje sam probao.
Jako su precizne i detaljne,nekima ne pasu zbog toga,nazivaju ih "studijskima",treba im dosta vremena da se usviraju.
Jako kvalitetna izradnja,udobnost,iznosenje detalja te preciznost i dinamika su im vrline.

Mane..cijelokupni zvuk bi im mogao biti malo puniji.

Pozdrav Dupli,

Koristim AKG Q701 (isti vrag ko K701/702) oko godinu dana i slažem se sa Lestom - precizno, detaljno, dinamički moćno. Bas je brz, zategnut, kontroliran. Nevjerovatno koliko su udobne, tu nemaju konkurenciju. Kaže Lest da fali punoće... možda i malo fali ako su spojene na cd player ili integrirac. Ja ih koristim sa cijevnim pojačalom Musical Fidelity X-CAN V3 i tu jednostavno pjevaju. I da, treba im barem 100-150 sati da se usviraju.

Imam i Grado SR60 koje koristim na laptopu. Best buy valjda posljednih 100 godina. Ali oprez, ima da ti ušesa otpadnu nakon uru slušanja, barem prvih pola godine. Nekako se navikneš a i sluše se prilagode obliku glave.

Nadam se da ti ovo nekako pomaže...
They give you this, but you pay for that...
Na vrh
ziki View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ziki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2014 u 22:10
Samo da kažem da imam Grado SR60 6-7 godina i nikad nisam imao nikakvih problema što se udobnosti tiče, štoviše, super mi stoje na glavi. Mogu slušati dulje vrijeme bez problema. To valjda jako ovisi o ergonomiji glave.
Imam i AKG 240mkii koje su na tragu ovoga što su dečki već napisali.

Editirao ziki - 16.siječanj.2014 u 22:11
Na vrh
Siamandi View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Siamandi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2014 u 22:13
 @Ziki; Jel' imas vel'ke il' male usi?

Edit:
Pardon

Editirao Siamandi - 16.siječanj.2014 u 22:15
AUTOBAHN bitte fair fahren
Na vrh
ziki View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ziki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.siječanj.2014 u 22:22
Pa rekao bih da su neki prosjek :). Ništa ne strši :).
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 17>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
DIY Zvučnički kabeli
Forum: Audio komponente