Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Apparatus Room

Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 79>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.prosinac.2017 u 13:50
IT sektor je mozda jedini koji nekako egzistira i gdje postoji nekakvi potencijal za pronac posao na trzistu.

Al nisu svi IT strucnjaci, niti to moze biti jedina odrziva gospodarska grana.
Na vrh
Tihomir View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Tihomir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.prosinac.2017 u 13:51
Originalno postano od strane člana: 306maxi 306maxi napisao:

Htio sam reć imaš plaću ko čiswtačica u njemačkoj a još k tome auti su kod nas 30% skuplji nego u njemačkoj.

Inače ja ne pričam o bmw-u nego o bilo kojem autu.
Ljudi kupe dizela jer misle da će se jeftino vozit, daju zadnje novce na auto a doma glođu kosti i nokte moleći boga da im nešto krepa van redovnog servisa. Vuku kartice za kupit gume, registraciju, ulaze u enormne minuse. Postanu robovi auta. I naravno da traže sve moguće načine da servisiraju auto u fušu kod nekog i da kupuju rabljene djelove.
I to sad ne pričam o pojedincima nego većini. I sam sam takav ali ja sebi sam većinom radim.

Zamislite novi auto na kredit, neka niža srednja klasa, recimo P-308 ili opel astra. Auto da nije sa socijalnom opremom i da je 1.6 tdi ili hdi ili cdti košta 20 tisuća eura. Rata na 5 godina je 400e uz to treba dodati svake godine registraciju, servis u ovlaštenom dok je pod garancijom, gorivo, zimske gume.
Znači tu nisam računao vanredne troškove npr ako si kriv za nesreću pa ti je šteta na autu 20 tisuća kuna ili ti netko potegne ključem cijelu stranicu ili padne tuče ili po istegu garancije od 3 ili 4 god za evropske aute crkne alternator, anlaser, turbina, injektori, kuplung i bla bla bla.
Dakle bez toga samo sa ovim gore imaš mjesečni trošak oko 4000kn. idućih 5 godina.
Auto čim si izvezao iz salona izgubio si 20% i savke godine gubiš bar 10% vrijednosti ali ti plaćaš idućih 5 godina svaki mjesec isto dok se tvoj auto polako pretvara u stari model i svaki dan je u sve lošijem stanju.

Dvoje mladih ljudi koji nemaju stan a imaju malo djete i uz primanja od ukupno 12000 kuna htjeli bi novi auto. Ovih 12000 je optimistična brojka. Nikako.
Živjet kod staraca u potkrovlju, vuć kartice i šta ja znam.
Bitno da nama prometni stručnjaci pametuju o starosti voznog parka.

Ne moram zamisliti, kupio sam zeni za rodendan novog focusa s titanium opremom, full kasko s dodatnim osiguranjem kojm stitis kasko.
Znam tocno troskove, servisiram ga u ovlastenom.
Koliko gubim na njemu ? Bas me briga, kupio sam ga jer joj treba radi posla, daleko putuje, kao i ja. A niti zivimo kod staraca, imamo svoju kucu.
Oba auta koja imamo su u dobrom stanju jer su redovno odrzavana(ford je premlad da bi bilo nekih kvarova)

Hoce opet prica o cistacici koja vise zaradi u njemackoj ?
Usput, imam frenova koji su otisli u njemacku iako su tu imali odlicne poslove, dosta im bilo ucmalog okruzenja i politike, tako da znam koliko se vani zaradjuje i koliko kosta zivot i opet nije ovako kako ti pricas.

Accuphase DP67 - Mimetism 15.2 - Visaton Vox 253 MTI(modificirani)
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.prosinac.2017 u 13:51
A automobili su danas potreba ali i luksuz, kamoli neki viseg cijenovnog ranga, iako i gume glupih profila i na manjim autima mogu biti yebeno skupe.

Editirao Gašo - 23.prosinac.2017 u 14:12
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.prosinac.2017 u 15:22
Alo admin
Ajd obriši 10ak stranica da ne moram odgovarat Apparatusu na one njegove infantilne postove o vjeri i nevjeri. Tlaka mi je ...
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.prosinac.2017 u 16:54
Glava zalupati, odgovorio bi ti davno, al te frka da te ne pomnožim s nulom ko svaki put. 
haha
Fakat, što učinismo od ove teme, ne bi je pas s maslom. Ajmo dečki svi olabavit. Hvala unaprijed. Vjerojatno sutra ću lupit buljuk fotki gradnje slušaone jer ih na početku teme, kamo i spadaju, više nema. Pa onda nek gleda tko hoće i ako hoće, a tema neka polako klizi u arhivu.

Editirao Apparatus - 23.prosinac.2017 u 16:58
Na vrh
306maxi View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.prosinac.2017 u 17:13
Originalno postano od strane člana: Tihomir Tihomir napisao:

Ti hoces rec da govoris u ime koliko posto hrvata?
0,3 ili 0,5% ?
Moze i cistacica u njemackoj radit dva posla pa konkurirat nasim placama u zracnom prometu.

A ja ti opet kazem nisi na forumu blikirani ili ovrhe nego na audiofil.hr gdje je posebna skupina ljudi kojima nije zao uloziti puno love i vremena u svoj hobi i stvari koje vole.

Ne govorim ja u nicije ime osim svoje i iz svog iskustva. Sam odlucujem sto cu i kako cu i ne cekam da netko drugi rjesi sve probleme i omoguci bolje dane svima, tako da me nije vec dugo briga sto ce i kako ostali, za veci u oko sebe vidim sto rade i kako razmisljaju pa izgleda da su dobili sto su htjeli.
A sto se tice cistacica i sl, ja radim posao koji sam odabrao i koji volim i nije mi problem raditi dva posla kad radim ono sto volim. A nadji mi cistacicu koja voli svoj posao.

Ovo stvarno vise nema smisla, najbolje da admin pobrise visak :)

Ti ne živiš u realnom svijetu i hvalisaš sam sebe.
90% hrvata su glupi i ne znaju kako bi si zaradili bmw 3 a može se kad se hoće.
Šta ne ideš okolo ko mesija pa objasniš ljudima da su glupi jer ne znaju što hoće a sve se može.
Na vrh
Tihomir View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Tihomir Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.prosinac.2017 u 17:45

Originalno postano od strane člana: Tihomir Tihomir napisao:

Ti hoces rec da govoris u ime koliko posto hrvata?
0,3 ili 0,5% ?
Moze i cistacica u njemackoj radit dva posla pa konkurirat nasim placama u zracnom prometu.

A ja ti opet kazem nisi na forumu blikirani ili ovrhe nego na audiofil.hr gdje je posebna skupina ljudi kojima nije zao uloziti puno love i vremena u svoj hobi i stvari koje vole.

Ne govorim ja u nicije ime osim svoje i iz svog iskustva. Sam odlucujem sto cu i kako cu i ne cekam da netko drugi rjesi sve probleme i omoguci bolje dane svima, tako da me nije vec dugo briga sto ce i kako ostali, za veci u oko sebe vidim sto rade i kako razmisljaju pa izgleda da su dobili sto su htjeli.
A sto se tice cistacica i sl, ja radim posao koji sam odabrao i koji volim i nije mi problem raditi dva posla kad radim ono sto volim. A nadji mi cistacicu koja voli svoj posao.

Ovo stvarno vise nema smisla, najbolje da admin pobrise visak :)

Ti ne živiš u realnom svijetu i hvalisaš sam sebe.
90% hrvata su glupi i ne znaju kako bi si zaradili bmw 3 a može se kad se hoće.
Šta ne ideš okolo ko mesija pa objasniš ljudima da su glupi jer ne znaju što hoće a sve se može.

Ne ja zivim u izmisljenom svijetu :)
Meni je moj svijet realan jer sam si ga tako poslozio.
Nemam potrebe za ikakvim hvaljenjem jer me niti najnanje nije briga za tudje misljenje vezano uz to sto imam.
Eto, da se malo hvalim, para imam ko blata, kad mi prasina padne na komponente, ne brisem ih, sve pobacam i kupim nove:) nikad gume na autu promjenio nisam, niti servis napravio, cm treba nesto id toga odnah u salon po novi auto.
A tako sam pametan da se i hawking samnom konzultira prije objave bilo koje nove teorije.

Navlacis me za jezik pa ti pikusavam objasniti da ne moras meni neke stvari govotiti jer ih hako dobro znam, a za neke me zaista nije briga.
Da , nazalost 99% hrvata su glupi, jer smo postali najzaostalija zemlja u europi, ili predzadnja .
Apsolutno su nas svi drugi prestigli.
Ne popujem ja nikome kako da sto zaradi, vec sam rekao da me davno prestalo biti briga.
A kako zaradit za bmw 3? Pa mladima savijet, iskiristiti skolu sto bolje, obrazovati se, a ako ovdje ne nadju posla ili ne uspiju, srecom u okolnom zemljama se uvijek trazi sposobnih i vrijednih ljudi.
A koliko mladi vole uciti (cast izuzetcima) , ne moram spominjati.
Ali lakse je sjedti na kavici ii po forumima i facebook.u laprdati kako je tesko
Jedino mi je zao sposobnih ljudi ovdje koji rade i trude se ali zbog zaostale zemlje imaju jadna primanja
Accuphase DP67 - Mimetism 15.2 - Visaton Vox 253 MTI(modificirani)
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.prosinac.2017 u 17:52
Vas dvojica si uzmite sobu.
haha
Lijepo molim kraj ove rasprave i ponavljam tekst posta kojag nitko nije pročitao:

Fakat, što učinismo od ove teme, ne bi je pas s maslom. Ajmo dečki svi olabavit. Hvala unaprijed. Vjerojatno sutra ću lupit buljuk fotki gradnje slušaone jer ih na početku teme, kamo i spadaju, više nema. Pa onda nek gleda tko hoće i ako hoće, a tema neka polako klizi u arhivu.
Na vrh
306maxi View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.prosinac.2017 u 18:27
Uzeli smo, apparatus sobu!
Neću više, obećajem.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.prosinac.2017 u 18:41

Uzeli smo, apparatus sobu!
 LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7475767778 79>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA