Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

ATC-Acoustic Transducer Company

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
tomislav1 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tomislav1 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.listopad.2014 u 17:59
    Čestitke obojici na prinovama.

Gasho zna znanje tako da je odabir sigurno odličan, u to ne sumnjam a i Kalle je ulovio dobar ulov.

Bravo dečki
http://www.audiofil.net/klub/
Na vrh
Dado7 View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Burekoćevapožderac

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dado7 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.listopad.2014 u 11:18
Čestitke!
Never underestimate the power of stupid people in large groups.

Na vrh
Lola View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lola Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.listopad.2014 u 16:23
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Originalno postano od strane člana: Siamandi Siamandi napisao:

I ja ti se pridruzujem cestitkama na prinovi. Mora da su stvarno dobri kad si napisao ono u 1. postu. Jesu li gladni snage?

Za izvuči dobar zvuk iz ovih zvucnika ne treba puno snage, ali kad shvatiš koliko glasno, i u toj glasnoci jasno, mogu raditi uz osjecaj neograničene dinamike i kontrole, onda pocnes misliti da bi bilo koju dovedenu snagu mogli pretvoriti u cisti uzitak i adrenalin, uz zarazan efekt uranjnja u glazbenu sliku.

Ovi driveri su životinje, ostaju hladne glave i kad ih tjeraš preko svake zdravorazumne granice. Fascinantno

A koliko bi zapravo trebalo biti snazno pojacalo da kvalitetno potjera devetnaestice? I kakav im je bas obzirom na frekvencijski odziv? Ima li kakav savjet i za neki perfect match?
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.listopad.2014 u 16:57
Treba biti prije svega vrlo kvalitetno u svim segmentima koje taj pojam obuhvaca , a snaga ovisi o željenoj glasnoci, velicini slušaone i sl.
Bas je odličan, cvrst ,definiran i pun... Slušas bas kakav je zaista nansnimci, ne vuče karakterni rep pa da svugdje zvuci isto u basu.

Zapravo kroz kojih dva tri tjedna biti ce objavljena recenzija u kojoj ce lijepo pisati sve cinjenice vezane uz zvucnik.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.listopad.2014 u 17:13
Originalno postano od strane člana: Kalle242 Kalle242 napisao:

S obzirom da sam kod Gaše čuo gomilu zvučnika i uređaja zadnjih godina, mislim da je napravio dobar izbor. U njegovoj slušaoni ipak bolje i linearnije rade manji zvučnici, pogotovo pri glasnijem slušanju. ...

Znači Thieli su bili too much za njegov prostor? Ok, to onda drži vodu
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.listopad.2014 u 20:29
Bili su odlični al mi je ovo bolje. Nema tu filozofije
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
alenvprekršku View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alenvprekršku Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.listopad.2014 u 21:33
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Bili su odlični al mi je ovo bolje. Nema tu filozofije

Ima! Jedan od onih si što znaju šta rade. Bravo.

Ako ne bi postojao meni ljubi brand, prvi i jedini izbor bio bi mi ATC. To je još jedino šta bi još mogao slušati.

Ono, ATC je pošteno, inžinjerski i profesionalno odrađen uradak, od A do Ž.

Na vrh
11duc View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 11duc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.listopad.2014 u 01:16
Čestitke i sa moje strane. Iskreno rečeno, mi je kod Atc-ja koje sam dosad slušao smetao karakter basa, koji je sa svojom mastnočom konstantno dominirao, što ne mora značiti da je i u ovom slučaju tako.

Iskoristiti ču temu o monitorima, i spomenuti jedne genialne mini monitore koje sam slušao poslednjih dana, i koji su mi izbacili vilicu na pod.  Mala čuda, čijem zvuku bi se klanjali mnogi rasni samostoječi zvučnici ( po svim parametrima ). Mogu slobodno napisati, da mi je to jedno od najimpresivnijih doživljaja poslednjih par godina. Radi se o Boenicke Audio W5 http://boenicke-audio.ch/w5_c/ 

Editirao 11duc - 15.listopad.2014 u 01:16
Na vrh
aron View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj aron Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.listopad.2014 u 17:36
Izašla u novom Hi-Fi Choice magazinu recenzija za ove ATC zvučnike pa kog zanima može pročitat u Algoritmu.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.listopad.2014 u 18:49
Izašao
    Tooloud osvrt na tvrtku i proizvode.

Editirao Gašo - 15.listopad.2014 u 18:52
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Računala i audio
Daphile
Forum: Audio komponente