Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Stavljanje linkova na forum- VAŽNO!!!

Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
aron View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj aron Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2015 u 22:36
Svako ko misli da je bio pametniji kad je bio mlad, od ove nove generacije, samo nek se sjeti šta je radio u mladosti.
Još jedna natuknica, da su kojim slučajem pametni telefoni bili dostupni u vašem djetinjstvu vi ih vjerovatno nebi koristili i stalno visili na njima.
Moš mislit.
Druga je stvar što ste sad stariji pa imate drugačiji pogled na život.
Uglavnom, sve generacije su više manje slične po ponašanju , osim što su nove naprednije i pametnije i od njih se traži više od prvog razreda pa nadalje.
I to je to.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2015 u 23:11
Što sam radio u mladosti? Slušao sam Pink Floyd, čitao Dostojevskog, proučavao knjige o elektronici i akustici, igrao nogač i basket s ekipom, ganjao cure, išao u kino gledati Lovca na jelene, cugao subotom i vozio se na motoru. A pritom sam se znao lijepo i elokventno izraziti verbalno i pismeno sa svim velikim slovima, interpunkcijama i i dijakritičkim znakovljem.
Ono što nikako nisam radio: sjedio na tulumu i cijelu večer prebirao po mobu, nisam slušao turbofolk narodnjake, nisam cipelario prolaznike samo da bih vidio kako to izgleda i nisam govorio poput Čeroki indijanca i pisao klinastim pismom. 
I bajdvej, koje su to velebne suvremene tehnologije? Baratanje računalom? Tabletom? Ajfonom? Sve to znam kao od šale.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Zoll View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Zoll Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.ožujak.2015 u 23:31
  Sjećam se što sam radio kad sam bio mlad. Kad bih htio reći neku u društvu o Dostojevkom, potrudio sam se da ga pročitam od a do ž. Danas su klinci spremni raspravljati o Nietcheu uz kavu dva sata, no kad ih upitaš dali su što od njega i pročitali nastaje tajac i muk, nisu pročitali od njega apsolutno niš.

Nekad je mladost bila nosioc ideja za promjenama koje su mijenjale naš svijet. Njih su Bach-ovi panduri hapsili po gimnazijama 1903. Pri pogledu na ove današnje gimnazijalce i sama pomisao da su kadri iznjedriti bilo kakvu suvislu ideju u smislu mijenjanja samog društva na bolje izaziva gorak smijeh. Budući akademski građani. Dajte najte. Niste ni sami svjesni kuda i zašto to tako ide, te zašto nam se to događa s našom mladošću, našom budućnosti.

Horror ; horror... rekao bi Coll. Kurtz
prava hifa svijetli u mraku
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.ožujak.2015 u 00:35
Originalno postano od strane člana: Ivi Skoj Ivi Skoj napisao:

Neće biti gluplja.
Naučno su dokazali da je svaka sve pametnija.
Čak da se pojavljuju razlike između godišta, a ne između cijelih generacija.
Prije si bio pismen ako si znao čitati i pisati, a danas se podrazumijeva da si nepismen ako se ne znaš služiti novim tehnologijama.
Mogu nam klinci dati topa fore i još će nas sašiti.

Je, a na googlu traze da li se kaze Iran ili Irak... 
Da li se pise "slijedi" ili "sljedi"... pa uzmu da je ispravno sto na googlu ima vise "pogodaka"... a ne znaju/shvacaju da su to dva razlicita pojma.

Na vrh
ZlyM View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ZlyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.ožujak.2015 u 00:56
Za većinu stvari što zamjeramo mladima, krivi smo mi stariji i društvo (koje pak opet većinom vode stariji)
ProAc Response D15, Primaluna Dialogue 2, Ayre QB-9 DSD
Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.ožujak.2015 u 15:43
Evo, detaljno objasnjeno kako staviti link na forum
Originalno postano od strane člana: nino nino napisao:

Rule #1: Keep your moderator happy at all times
Gradient rules!
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.ožujak.2015 u 16:06
"Današnji mladi su nezainteresirani, nepouzdani i ne poštuju starije".
Reče Sokrat u 4. stoljeću prije Krista.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.ožujak.2015 u 18:10
Cijeli božji dan vise na fejsbuku, a u pauzama drndaju Sony stejšn plejku dok navečer puše osvježivač zraka uz debatu je li bolji Ambi Pur ili Glade dok im ne odumre barem još 20000000 ionako prekobrojnih neurona. Pritom ne znaju klesati slova u kamenu niti razlikuju Babilonce od Perzijanaca (današnja područja Iraka i Irana). Reče Sokrat 400 bi si.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
FANCY View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj FANCY Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.listopad.2015 u 10:42
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Što sam radio u mladosti? Slušao sam Pink Floyd, čitao Dostojevskog, proučavao knjige o elektronici i akustici, igrao nogač i basket s ekipom, ganjao cure, išao u kino gledati Lovca na jelene, cugao subotom i vozio se na motoru. A pritom sam se znao lijepo i elokventno izraziti verbalno i pismeno sa svim velikim slovima, interpunkcijama i i dijakritičkim znakovljem.
Ono što nikako nisam radio: sjedio na tulumu i cijelu večer prebirao po mobu, nisam slušao turbofolk narodnjake, nisam cipelario prolaznike samo da bih vidio kako to izgleda i nisam govorio poput Čeroki indijanca i pisao klinastim pismom.

I bajdvej, koje su to velebne suvremene tehnologije? Baratanje računalom? Tabletom? Ajfonom? Sve to znam kao od šale.

Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Cijeli božji dan vise na fejsbuku, a u pauzama drndaju Sony stejšn plejku dok navečer puše osvježivač zraka uz debatu je li bolji Ambi Pur ili Glade dok im ne odumre barem još 20000000 ionako prekobrojnih neurona. Pritom ne znaju klesati slova u kamenu niti razlikuju Babilonce od Perzijanaca (današnja područja Iraka i Irana). Reče Sokrat 400 bi si.

Svaka čast na napisanom tekstu. U sridu kako kažu dalmatinci.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,174 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Molim za pomoc
Forum: Komponente