Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Stavljanje linkova na forum- VAŽNO!!!

Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Stavljanje linkova na forum- VAŽNO!!!
    Objavljeno: 12.ožujak.2015 u 10:59
Stavio sam temu u "hifi komponente" iako tu ne spada tako da svi vide!

Svaki link koji nije ispravno postavljen (copy paste link)u bilo kojoj temi BITI ĆE BRISAN!!!

Rule #1: Keep your moderator happy at all times
Gradient rules!
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2015 u 11:17
Postoji problem postavljanja linkova preko mobilnih uređaja(Android) u vecini slucajeva.

Ili ne primi, ili ste stvori loop koji prtiskom na link otvara istu forumsku stranicu s linkom.

Druga problematicna stvar, a koja nema veze s forumom je oglanik koji se suludo refresha na svaki pomak, zumiranje, pritisak ja fotografiju i sl.
To su onako specificni problemi, nigdje drugdje na drugim stranicama nisam to primjetio.
Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2015 u 11:40
Ja bez problema stavim link preko android mobitela. Kao sto sam i to sad napravio u drugim temama. Malo je zayebancija al se moze.
Gradient rules!
Na vrh
Open Ear View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Open Ear Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2015 u 12:05
      Npr. novi član, bez ikakvog iskustva sa tehničko administrativnim postupcima na forumu želi postaviti "ispravan Link". Muči se, traži, pokušava, iskaču mu neki okvirići po dva puta, pa mu se nešto dvostruko upiše, pa nešto mora brisati da bi link proradio i onda odustane i stavi sirovi link vulgaris.
      Bilo bi dobro čovjeka uputiti na točno mjesto gdje može pročitati detaljno i razumljivo, step by step (ah, naravno da će biti na engleskom, a ne na većini od nas, razumljivijem, hrvatskom) uputstvo o stavljanju linkova i npr. fotografija. Znam, sada će uslijediti odgovor da postoji Forum help, pomoć, ali tko će se snaći u toj šumi (engleskih) rečenica i iskreno sumnjam da će neki početnik naći odgovor na pitanje o linkanju.           
     Možda se varam, ali neka se javi netko kome je od prve bilo sve jasno.
If Less Is More... Nothing Is Everything
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2015 u 12:16
Ja sam taj problem jednostavno rješio.
Ne stavljam linkove!!
Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2015 u 12:22
Prije nego objavite post mozete kliknuti "pregled posta" i vidjeti jel link radi.

Ako nekome nije jasno kako da postavi link neka pita ovdje.

Za pravilno postavljanje linkova ne treba fakultet, dovoljna je i osnovna skola.

Sve se da nauciti samo treba malo truda.

Editirao Dapo - 12.ožujak.2015 u 12:23
Gradient rules!
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2015 u 12:23
Originalno postano od strane člana: Dapo Dapo napisao:

Stavio sam temu u "hifi komponente" iako tu ne spada tako da svi vide!

Svaki link koji nije ispravno postavljen (copy paste link)u bilo kojoj temi BITI ĆE BRISAN!!!

kako je dobro kad si na Vlasti.......nema mrdanja..
mislil sam stavit link al me frka...
Na vrh
Dapo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dapo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2015 u 12:26
Drazene, ispravljaj ti svaki neispravno postavljen link, vjeruj brzo bi ti dopizdilo.

Mogu shvatiti da newbiji ne znaju postaviti link i da im treba neko vrijeme da nauce, al netko tko je ovdje vise godina i stavlja copy paste linkove , to mogu protumaciti samo kao cistu lijenost.

Editirao Dapo - 12.ožujak.2015 u 12:27
Gradient rules!
Na vrh
nino View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2015 u 12:28
Nije baš tolika komplikacija postaviti link, ali nije baš ni preteško obilježiti mišem pogrešno postavljen link, pa Open (Otvori, Open link..., Go to... ovisno o browseru)
Problem je što ovaj forum treba refresh, dosta je toga zastarjelo, a Tapatalk bolje da ne spominjem.
Ljudi koriste razne mobilne uređaje, operativne sustave, preglednike i forum bi trebao jednako dobro raditi na svima.
Creek Evo 50A/Audiolab M-DAC+(Cardas Golden Presence XLR)/Marantz SA8003(Atlas Hyper coax)/Pioneer N-50(Chord Clearway coax)/Focal Aria 906(Kimber 8TC)
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2015 u 12:53
Dapo, mislim da ne pišem stranim jezikom, znam stavljati likove i imenovat ih, ali forum jednostavno puno zeza ako stavljaš prek smarphonea.

Nema faking šanse da potrošim 5minuta nebi li stavio običan link.

To nema veze sa školom i sa inteligencijom, nego s tim što je forum baziran na prastaroj matrici za forume.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
HiFi Tuning osigurači
Forum: Audio komponente