Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pleksiglas

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
mcquinn View Drop Down
Groupie
Groupie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj mcquinn Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pleksiglas
    Objavljeno: 31.ožujak.2015 u 13:03
Ekipa,

imam pitanje: gdje izraditi  izradu element (najobičnija pločica) od pleksiglasa?

Element služi kao pokrov osigurača u prijemniku...Rohde Schwartz EU6201.

Dimenzije: 75 x 95 x 1 mm.

Za većinu firmi koje se bave pleksiglasom, debljina od 1 mm je problematična.

Unaprijed hvala, M.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.ožujak.2015 u 13:25
Rekao bih Nova Forma, ZG, Selska, ali teško da oni imaju 1mm na lageru. Kao ni bilo tko drugi kod nas. Buš si onda naručil iz bijelog svijeta. Najbolje ti je dati izrezati laserom. Trebat ćeš predložak za laser. Ako ti je to problem, složim ti ga ja za 5 minuta u Corelu, strpam u PDF i mejlam ti. Samo daj mjere. Onda s fajlom pravo u neku firmu s laser ploterom. Mislim da ga imaju i u Formi.
Na vrh
mcquinn View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj mcquinn Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.ožujak.2015 u 21:32
Sjajno!

Pišem ti mam na pm...
Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2019 u 19:04
Da dignem ovu temu i ne radim novu: imam pukotinu na bočnoj strani poklopca od gramofona. Radi se o pleksiglasu u tzv. "smoked" varijanti. Koja firma je najbolja opcija da mi napravi novu bočnu stranicu i zakelji na poklopac? Stoji li još uvijek preporuka za Novu formu?

Hvala.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2019 u 19:13
Originalno postano od strane člana: popol_vuh popol_vuh napisao:

Da dignem ovu temu i ne radim novu: imam pukotinu na bočnoj strani poklopca od gramofona. Radi se o pleksiglasu u tzv. "smoked" varijanti. Koja firma je najbolja opcija da mi napravi novu bočnu stranicu i zakelji na poklopac? Stoji li još uvijek preporuka za Novu formu?

Hvala.
Preporuka za njih uvijek stoji. Vrhunski profiji, od interakcije s kupcima do izrade gotovo svega.

To ti praktički 100% NIJE plexi nego neki polikarbonat neuspredivo lošije kvalitete (standard za gramofone). To je lijevano, ne da se piliti normalno, niti rezati na vruće niti se da polirati polirkom za plexi. Dobro izgleda dok je sve okej, ali za krpanje ne znam. Vjerojatno bi ti bilo još gore nego sad. Zden (on ako se ne varam) je u Formi dao izdraditi dust cover za gram od pravog plexija i bio je prezadovoljan. Pričekaj da se javi.
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2019 u 19:37
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Hvala.
Preporuka za njih uvijek stoji. Vrhunski profiji, od interakcije s kupcima do izrade gotovo svega.

To ti praktički 100% NIJE plexi nego neki polikarbonat neuspredivo lošije kvalitete (standard za gramofone). To je lijevano, ne da se piliti normalno, niti rezati na vruće niti se da polirati polirkom za plexi. Dobro izgleda dok je sve okej, ali za krpanje ne znam. Vjerojatno bi ti bilo još gore nego sad. Zden (on ako se ne varam) je u Formi dao izdraditi dust cover za gram od pravog plexija i bio je prezadovoljan. Pričekaj da se javi.

Samo da potvrdim da  su meni radili  po  mojim mjerama  , izrada  profesionalna  i  brza  .Poslao sam im  nacrt  dobio predračun  platio int. i za  četri dana  podigao . Mogućnost biranja  boje  po želji .
Najbolje ih kontaktirati na tel.    i sve  pet . Cijena je bila  za moje covere po 250kn  lani  e sad  koliko dođe danas  treba provjeriti obrva   
Dimenzije su bile  koliko se sječam  44x9x36 cm info radi
zden

Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2019 u 19:56
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

OK, bitno mi je da su kao firma dobri, pa ću vidjeti s njima što je najpametnije. Radi se o tome da mi je na bočnoj stranici poklopca još prije 10ak godina kad sam kupio gramofon pri shippingu odvaljen mali komadić koji sam još tada zalijepio i sada bih konačno htio to riješiti da estetski bude kako spada. Volio bih "pokrpati" ako je ikako moguće da izgleda što bliže originalu jer želim da uređaj bude "povijesno točan" u svim detaljima. Radi se o ovome:

Na vrh
popol_vuh View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
čemu ?

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj popol_vuh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2019 u 19:57
Originalno postano od strane člana: zden zden napisao:

Samo da potvrdim da  su meni radili  po  mojim mjerama  , izrada  profesionalna  i  brza  .Poslao sam im  nacrt  dobio predračun  platio int. i za  četri dana  podigao . Mogućnost biranja  boje  po želji .
Najbolje ih kontaktirati na tel.    i sve  pet . Cijena je bila  za moje covere po 250kn  lani  e sad  koliko dođe danas  treba provjeriti obrva   

Hvala ti na podijeljenom iskustvu zden. Mislim da je možda najbolje da odem do njih i da vidimo što bi se dalo napraviti.

Bitno mi je da znam firmu koja radi takve stvari i s kojom je OK surađivati.
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2019 u 20:02

Originalno postano od strane člana: zden zden napisao:

Hvala ti na podijeljenom iskustvu zden. Mislim da je možda najbolje da odem do njih i da vidimo što bi se dalo napraviti.

Bitno mi je da znam firmu koja radi takve stvari i s kojom je OK surađivati.

Osobno bi dao napraviti  kompletan  jer ovo se neda  popraviti a da ne bude vidljivo krparenje  , oni kover   pigaju  prednju i  zadnju stranu  a bočne lijepe ali to radi vrhunski i garant će biti bolji od  orginala  koji je  sigurno neka  lijevana plastika  koja je  lijepa samo kad je nova. No svakom na voljumig
zden

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.ožujak.2019 u 20:13
Kolko vidim to je Michell Gyrodec šiljilo pa je valjda kao dobar gram zaslužio novi poklopac za dvije-tri glave. Nije neka lova za to.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,223 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Što radim ovih dana
Forum: Audio komponente