Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Usher s520

Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.kolovoz.2015 u 15:16
Originalno postano od strane člana: parabolis parabolis napisao:

Ur, g din Apparatus, ti ih bas ne voljes previse, evo ja odradio menjazu zvucnika i odusevljen sam zvukom....ne znam odakle tolika netrpeljivost za Usher, al ne verujem da "svet",bas tako misli o njima...

Nisi dobro procitao ni shvatio  sto je napisao Apparatus. Nije on nista govorio o kvaliteti zvuka proizvoda te firme, vec o njihovom poslovnom moralu. Plagijatori, bezdusno kradu tudji dizajn, vjerojatno i konstrukcije i prodaju pod svojim imenom. To je nemoralno i takve ne treba podrzavati.

Na vrh
luinera View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj luinera Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.kolovoz.2015 u 15:19
U predmetnom se zvučniku ne koriste Seas driveri.Koriste se driveri vlastite proizvodnje:midbas model 5201 i visokotonac model UA025.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.kolovoz.2015 u 15:38
Naravno da to nisu Seas drajveri i naravno da to nije ProAc 1sc zvučnik. Samo neodoljivo podsjećaju. Naravno, sasvim slučajno.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.kolovoz.2015 u 15:47
Bajdvej, prilično davno kad sam slučajno ugledao OVO, odmah sam prekrižio Usher. Kulminacija lopovštine i bezobraštine. Naravno, kasnije sam vidio i njihovo bezočno govnjanje oko Sonus Fabera i još ponešto toga.
Edisone, hvala za prijevod na hrvatski. 
Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.kolovoz.2015 u 07:06
Sory...pogresno aam protumacio...al u principu isto mu dodje....koga jos briga da li je oridjdji dizajn i ostalo....mozda ce i mene postati briga tokom vremena,ali sada mi je primarno da se upoznam sa iole kvalitetnijim zvukom,po pristupacnoj ceni...pa kako bi bilo da imam brdo love i oma sjednem u ferarija....ovako je teze al lepse....ju no vat aj min....no hard feeling....
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.kolovoz.2015 u 09:38
Originalno postano od strane člana: parabolis parabolis napisao:

Sory...pogresno aam protumacio...al u principu isto mu dodje....koga jos briga da li je oridjdji dizajn i ostalo....mozda ce i mene postati briga tokom vremena,ali sada mi je primarno da se upoznam sa iole kvalitetnijim zvukom,po pristupacnoj ceni...

Zato nam i je ovako kako nam je. Kad/ako sutra ti budes nesto smislio, proizvodio i prodavao, zivio od toga, a onda ti to netko pokrade i prodaje kao svoje... shvatit ces. Razvoj, prototipovi, ispitivanja, skolovani inzenjeri i dizajneri, sve to puno kosta. A onda dodje netko tko nije ulozio ni centa, kopira, prodaje i zaradjuje na tudjem trudu i znanju. Radi se o postenju i moralu, a ljudska pohlepa je uvjek bila veca od to dvoje.

Nemoj ovo shvatiti osobno, napisano je da ukaze na opcenito danasnje stanje: nabavimo sto jeftinijie, a koga briga kako se do te cijene doslo...

Posto si nabavio zvucnike, i zadovoljan si s njima, nista od ovoga ne mora te brinuti. Uzivaj!
Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.kolovoz.2015 u 10:24
Naravno..to sve stoji sto je napisano i slazem se sa vama....
Na vrh
parabolis View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2015 u 12:47
    Evo cisto price radi ako mozete u tom cenovnom rangu da navedete hi fi firme, sa odgovarajucim modelom...cisto da i ja znam za ubuduce,jer koliko sam gledao na netu ima, ali skuplje i to oho ho....a za mene je to trenutno glavni razlog, voleo bib i ja jednog Proac-a, ili Epos-a.
Na vrh
spacelab View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj spacelab Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.kolovoz.2015 u 21:18
Apparatus, da li ljubis Gamut zvucnike ? Sto mislite o njima ostali audiofili ?
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.kolovoz.2015 u 22:38
Ne. Jedini zvučnici koje ja istinski ljubim jesu Sonus Faber. Gamute smatram korektnim proizvodima, ali dosadnjikavim i ni po čemu posebnim. Uzbudljivije mi je gledati kako raste trava. Da nema Sonus Fabera, imao bih ProAC. E, to su zvučnici.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
DIJELOVI: TREBA MI...
Forum: Uradi sam