Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Fiat Doblo HiFi

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.kolovoz.2015 u 18:39
Dupli, može pitanje? Valjda može. Đe nađe FIAT-a, leba ti i paštete?
Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.kolovoz.2015 u 19:37
Za HU je Pioneer odlican izbor,te Alpine.
No kad si vec nasao Paju neces pogrijesit s njim.Jedino sto svi Pioneere imaju isti problem nakon 3-4 godine,olabavi se malo citat ocito,pa cd-i zapnu pri izlasku,no nista strasno.

Od zvucnika sam imao do sada Clarion,Rainbow i Helix.

Clarion su mi se pokazali najboljima.

Obavezno dampirat vrata u Fiatu.
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
dupli View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dupli Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.kolovoz.2015 u 21:59
Originalno postano od strane člana: MiljenkoC MiljenkoC napisao:

Đizs Dupli
Zar Geoff nema nekakvo rješenje i za ovaj problem?
Pitaš nas a imaš gurua

Ne pitaj Miljac!
Kad je Geoff doznao da u Doblu ne kanim ici do kraja, ici na HajEnd, opristavio je od muke. Onako pristav nazvao me Skajpom i izvredjo na mrtvo ime. Sad je tiha misa, klecim na kuruzi moleci AK47 u zelji da mi sto prije oprosti i nastavi samnom dijeliti tajne HajEnda.

Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Dupli, može pitanje? Valjda može. Đe nađe FIAT-a, leba ti i paštete?

Naravno da moze. Pa u prodavnici Fijatova, drvlja ti i kamenja.
Prema sefu servisa AH jedini Fiat za preporuku Doblo 1.6D. U N1 kategoriji trenutno shampion cijene i kvalitete. Ima ga frend, prezadovoljan.

Surova realnost ocerala me iz Subarua u dostavnu limenku. Neka mladez vidi i zna kud vodi pakao HajEnda.
Na vrh
dupli View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dupli Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.kolovoz.2015 u 22:15
Originalno postano od strane člana: Lest Lest napisao:

Za HU je Pioneer odlican izbor,te Alpine.
No kad si vec nasao Paju neces pogrijesit s njim.Jedino sto svi Pioneere imaju isti problem nakon 3-4 godine,olabavi se malo citat ocito,pa cd-i zapnu pri izlasku,no nista strasno.

Od zvucnika sam imao do sada Clarion,Rainbow i Helix.

Clarion su mi se pokazali najboljima.

Obavezno dampirat vrata u Fiatu.

Thnx Lest, imam neki Pioneer CD serije 7 u drugom autu cca 8godina i nakon par god javio se taj problemcic. Neka novija iskustva s Pioneer HU? Kak funkcionira BT veza? Kvaliteta izrade?

Opcija mi je i Kenwood KDC-BT92SD. Alpinu nisam gledao. Kaj je s Blaupunktom, Clarionom, Beckerom, jel to jos zivo?

Hifu ce mi vjerovatno ugradjivati Bozo KBZ, naravno da cu dampirati vrata. Pogotovo zato kaj je cijeli auto iznutra oblozen *jogurt plastikom*.
Na vrh
smig View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj smig Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2015 u 08:58
naletio na renault forumu na stvarno zanimljiv kompletić ...... ali je full multimedija:

Na prodaju multimedijska jedinica Alpine ,Godinu dana staro. Upit na mob 0977702468. Prodajem zbog nemogućnosti ugradnje u novi auto..molim realne ponude i bez zamjena .preferiram osobno preuzimanje zbog veće vrednosti ,moguće i slanje poštom .Stanje 10/10,sve ispravno ,kratko korišteno . Plačeno 15tkn.u kompletu sa bili navi i dvbt, navi prodana. 

Više o proizvodu :

http://www.ronis.hr/multimedijska-jedinica-alpine-iva-d511rb-bluetooth-usb-cd-dvd-iphoneipod/IVA-D511R/product/

cijena 3100kn  ,   radio i dvbt idalje su u dučanu 10tkn komplet

dam i gratis uz multimediju  alpine tue t150dv  u vrednosti 2000kn , treba samo antene dokupiti, ostale u starom autu.   http://www.ronis.hr/product.asp?product=tv-tuner-alpine-tue-t150dv&code=TUE-T150DV

Na vrh
smig View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj smig Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2015 u 09:03
ovo bi trebal biti mrak kompletić za stvarno Ok lovu .... obzirom na to kolko novi doblo ima mjesta u kabini ne bu ni stršalo previše!

btw, super auto, još ak je putnička verzija sa malo više dizelskih konjeka!

prvi put kad sam sjel u njega idem stavit ruku na prozor i lakat mi padne, ni ne dođe do prozora - imam cca. 190 - reko OK, đubre ima mjesta ....
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2015 u 12:26
HU Alpine je mnooogo bolji od svih ostalih. Čak i najosnovniji model zvuči bolje od bilo kojeg drugog branda, jedino nema toliko điđa.
Od zvučnika bih ti preporučio RCF. Ako možeš u vrata utrpati veće jedinice 165-170 mm, to bi bilo sjajno. Vrata treba dampirati bitumenskom trakom i debelim filcom. U tom slučaju otraga ti ne treba ništa.
Ako ćeš imati 130 mm zvučnike, onda preporučujem dobar sub.
    Moj HiFi
Na vrh
dupli View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dupli Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2015 u 12:36
@smig

Thnx smig, pogledao sam malo taj HU, ima par stvari koje mi nikako ne odgovaraju. Za HandsFree opciju trebao bi još dokupiti njihov BT adapter od cca 1kKn, a onda već dolazim do cifre od 4kKn i to bez navigacije.

Dodatno, ovo je za cash, što me košta još dodatnih 30ak%. Kad sve zbrojim, za 4kKn + PDV + matematika izvlačenja keša, mogu uredno gledati uređaje od cca 7.000kn MPC, a to me ne zanima.

Tv i DVD ne gledam ni doma a kamo li u autu, a klincima je strogo zabranjeno blejanje u ekran za vrijeme vožnje. Nek spavaju, razmišljaju, ili jednostavno gledaju kroz prozor u šikaru, šumetine, nepregledna neobrađena polja i prazne pašnjake Ljepuškaste Naše.

Apropo Dobloa, i ja sam se oduševio. Mala djeca, bicikl, kolica, romobil, ovo ono, samo bacam. Verzija je N1 sa pet sjedala i rešetkom odvojenim tovarnim prostorom. Nadrobio sam sve od opreme osim HiFia i felgi (skupe i ružne). Motor je 1.6 D 105ks, čip je već naručen, ide na cca 135ks tak da bi trebao dobro i povući. Auto me na cestu s opremom izađe cca 134kKn - PDV i ide mi utrošak. Čuj, nije za usporedbu sa Subaruom, al bože moj sve u svoje vrijeme.

PS
Jel Young još pjeva ;-)
Na vrh
smig View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj smig Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2015 u 12:50
ovo sam vidio pa mi se učinila poprilično dobra cijena ...

doblo je stvarno dušu dao za 2 klinaca i sve njihove "potrepštine", otvoriš, natrpaš i zatvoriš .... subaru je dušu dao tati ..

young + mac mini - super, uopće ne pomišljam na nekaj drugo!
Na vrh
catalyst View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj catalyst Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.kolovoz.2015 u 13:10
Dupli,što se tiče hands free,već godinama imam za auto    ovo,radi bez greške,nije dobro,jer svi u autu čuju što se priča,pa nije za eventualne ljubavnice ili skrivene namjere .Kako Api kaže da sam gerijatrija,to me onda nije briga što se može čuti....
Nosce te ipsum
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,217 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
SET