Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Digitalno-Analogno-POMOĆ-SAVJET

Odgovori Odgovori
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
branee View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj branee Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Digitalno-Analogno-POMOĆ-SAVJET
    Objavljeno: 25.kolovoz.2015 u 10:21
Ej,pozdrav svima,molio bi za savjet,naime kupio sam novu televiziju,i rado bi je spojio preko optićkog kabela na digitalni-analogni konverter pa u resiver Sherwood stariji  sa obićnim  chinch kabelom.Interesira me jel to neko radio i funkcionira li to pošto sam narućio jeftiniju verziju preko e-bay,konvertor za nekih 10 dolar.Hvala svima
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.kolovoz.2015 u 11:40
Zašto ne bi funkcioniralo? Nema nikakvog razloga.
Na vrh
branee View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj branee Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.kolovoz.2015 u 11:47
Na vrh
branee View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj branee Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.kolovoz.2015 u 11:48
Pa ne znam,pošto je konvertor prilićno jeftin,ima li neko iskustva sa takvim konvertorima i kakva je kvaliteta zvuka
Na vrh
ZlyM View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ZlyM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.kolovoz.2015 u 12:16
Svaki konkretan odgovor na tvoje pitanje je čisto gatanje. Sve ćeš saznati kad dobiješ naručeni uređaj, a tada tvoje zadovoljstvo dobivenim može biti od ugode do totalnog razočaranja. Ako već ne poznaješ problematiku, slijedeći put postavi pitanje prije narudžbe, a ne nakon nje, te onda možda dobiješ kakav koristan savjet.

Za početak spoji TV (analogni izlaz) u svoj receiver chinch kabelom. Možda i sa time budeš zadovoljan.

Editirao ZlyM - 25.kolovoz.2015 u 12:18
ProAc Response D15, Primaluna Dialogue 2, Ayre QB-9 DSD
Na vrh
branee View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj branee Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.kolovoz.2015 u 13:10
Ma,spojio sam preko  recivera od Max-tv bendrig kabelom,sve 5 zvuk famozan,nego sam se uljenio pa mi se ne da pržit DVD-e pa direktno ubodem u telku Samsung sve ćita preko USB-a,ali ne mogu onda dobit zvuk na  Sherwooda jer je TV izvor.No dobro vidit ćemo kad stigne da li radi i kakva je kvaliteta.Hvala svima na odgovorima
Na vrh
branee View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj branee Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.kolovoz.2015 u 08:40
Evo kako sam rekao,stiže obavijest,stvar funkcionira,no ne može se mjerit sa kvalitetom Max-tv resivera,no to je tako,koliko para toliko muzike
Na vrh
cariblanco View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj cariblanco Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.kolovoz.2015 u 08:52
Kakve veze ima što ti je usb s kojeg gledaš filmove spojen na telku i ti misliš da je izvor zvuka na tv, koji se nemože prebaciti? Može se svaki zvuk s tv prebaciti na vanjski uređaj, samo treba naći u meniju tv tu opciju....kad gledaš tv preko antene, isto je izvor zvuka na tv, pa se može prebaciti na vanjski uređaj, kapiš ;)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
DIJELOVI: TREBA MI...
Forum: Uradi sam