Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Teski pocetnik

Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Dubs View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2016 u 18:47
Ako Panasonic ima pre-out (vrlo malo vjerovatno),
taj preout se moze spojiti na ulaz stereo pojacala na koji su spojeni frontovi.

Stereo pojacalo bi pogonilo frontove, a Panasonic kucno kino subwoofer/centar/surround.
Micromega MyDac/Oppo 203/Sony MDS920QS/Onkyo TA6511/Audio Technica LP1240/Marantz PM11S2/B&W CM9S/REL T9
Na vrh
soto View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soto Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2016 u 19:58
Originalno postano od strane člana: Dubs Dubs napisao:

Ako Panasonic ima pre-out (vrlo malo vjerovatno),
taj preout se moze spojiti na ulaz stereo pojacala na koji su spojeni frontovi.

Stereo pojacalo bi pogonilo frontove, a Panasonic kucno kino subwoofer/centar/surround.

Model je
http://www.whathifi.com/panasonic/sc-pt170/specs
Na vrh
midleage View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj midleage Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2016 u 20:14
Originalno postano od strane člana: soto soto napisao:

Originalno postano od strane člana: Ardacer Ardacer napisao:

Ne znam kolko smisla ima davat pare na "kvalitetna" kucna kina. Ja bi copio najjeftinije koje pase u sobu i onda jednom zgodom slozio kvalitetni stereo.
Sto je najgore ja imam vec kucno kino koje ne zvuci tako lose(panasonic)Postoji li neka kombinacija da kombiniram mozda stereo pojacalo sa novim zvucnicima i to kucno kino

Postoji najbolja varijanta. Ostavi kućno kino da preko njega gledaš filmove, a za stereo složi poseban sistem.
To naravno igra ako si zadovoljan sadašnjim HT-om odnosno njegovim zvukom.
Meni osobno ima smisla potrošiti i daleko više na HT.
Ugođaj koji proizvede dobar HT sistem ne može se postići sa dva zvučnika i stereo pojačalom.
Obrnuta je priča kod slušanja glazbe. Svatko za sebe mora odlučiti što mu je važnije
Na vrh
Dubs View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2016 u 20:15
ako je ovo taj

onda nema pre-out,kao sto je i ocekivano za tu klasu uredaja.

Za malu cijenu uvijek mozes kupiti bolje frontove i spojiti ih na Panasonica umjesto postojecih zvucnika , ovo vjerujem nije losa prilika

Dali Lektor 1

A ako to nije ono sto zelis, neces puno izgubiti. Poboljsanje ce svakako biti.
Za bolje sigurno moras platiti puno vise.

Editirao Dubs - 08.veljača.2016 u 20:16
Micromega MyDac/Oppo 203/Sony MDS920QS/Onkyo TA6511/Audio Technica LP1240/Marantz PM11S2/B&W CM9S/REL T9
Na vrh
soto View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soto Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2016 u 20:45
Da to je panasonic i ideja nije losa.Poslao sam upit.Da ne otvaram novu temu a i ne znam gdje da postavim pitanje.Ja bi najsretniji bio kad bi mi neko preporucio neku kombinaciju kako da dobijem vrhunski zvuk pustanju glazbe preko kompjutera(you tube,flac,wma na slusalice.Za sada imam Sennheiser bezicne slusalice sa kojima gledam tv(rs 180 i rs 170) i svjestan sam da ne mogu nikad zamjeniti zicne slusalice pa bi molio za savjet kako da dobijem vrhunski zvuk na slusaicama.
Na vrh
soto View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soto Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2016 u 20:51
Najvise me zanima da li je uopce moguce dobiti dozivljaj slusanja glazbe sa kompjutera preko slusalica a da to bude bar priblizno dobro kao jedan dobar stereo sustav koji sam slusao kod prijatelja sa bowers zvucnicima(nisam siguran da li je model 603 ili 683)
Na vrh
soto View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soto Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2016 u 21:00
A da opet ta investicija ne prelazi 5-6 000kn
Na vrh
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj icon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2016 u 21:15
Ja bi iskreno u ovoj priči mjenjao yamahu
Ako već mora biti kućno kino u punom smislu rađe bi uzeo nekog denona, neznam bolji su mi u stereu od yamahe.
Ali još radije bi u toj kombinaciji vidio nešto poput kombinacije Marantz pojačala/DAC-a i Dynaudio zvučnika što se dalo vidjeti na akciji za nešto malo jači iznos, ali definitivno bolja opcija od gore navedene
Na vrh
midleage View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj midleage Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2016 u 21:53

Da to je panasonic i ideja nije losa.Poslao sam upit.Da ne otvaram novu temu a i ne znam gdje da postavim pitanje.Ja bi najsretniji bio kad bi mi neko preporucio neku kombinaciju kako da dobijem vrhunski zvuk pustanju glazbe preko kompjutera(you tube,flac,wma na slusalice.Za sada imam Sennheiser bezicne slusalice sa kojima gledam tv(rs 180 i rs 170) i svjestan sam da ne mogu nikad zamjeniti zicne slusalice pa bi molio za savjet kako da dobijem vrhunski zvuk na slusaicama.

Ideja možda i nije najsjajnija. Mala je šansa da taj Panasonic može kvalitetno tjerati Dalije, Ako uopće i može.
Glede slušanja sa kompa ovo je odlično riješenje. Uz dobre slušalice naravno. Ove bi morale odgovarati.
A može dobro poslužiti kod slaganja budućeg stereo sistema sa kompom kao izvorom zvuka. Kad financije dopuste, naravno.
Na vrh
midleage View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj midleage Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.veljača.2016 u 21:58

Najvise me zanima da li je uopce moguce dobiti dozivljaj slusanja glazbe sa kompjutera preko slusalica a da to bude bar priblizno dobro kao jedan dobar stereo sustav koji sam slusao kod prijatelja sa bowers zvucnicima(nisam siguran da li je model 603 ili 683)

Pročitaj dio sa Too loud bloga koji se tiče prezentacije slušalica.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,207 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Strujni kabel
Forum: Retro audio