Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Triode festival 2016

Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Ivi Skoj View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ivi Skoj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.svibanj.2016 u 22:29
Mora imat neki poklopac jer mački spavaju na gramofonu.
A ono što se vrti ili okreće ih neobično veseli, pa zamisli da takav gramofon upogonim doma šta bi od njega ostalo.
Nije lak suživot ljudi, ljubimaca i male djece.
Valja stalno misliti korak unaprijed da se spasi što se spasiti dade.
Moja žena ima odgovor na sva pitanja.
Na vrh
Schultz View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Schultz Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.svibanj.2016 u 22:31
Crveni interkonekt je CT#1 Marohei cable iz Rijeke...

Osobno ga imam doma u sistemu što ne znači ništa ali pokazao se je kao odličan omjer cijene i kvalitete.
Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.svibanj.2016 u 22:32
Originalno postano od strane člana: Ivi Skoj Ivi Skoj napisao:

Mora imat neki poklopac jer mački spavaju na gramofonu.
A ono što se vrti ili okreće ih neobično veseli, pa zamisli da takav gramofon upogonim doma šta bi od njega ostalo.
Nije lak suživot ljudi, ljubimaca i male djece.
Valja stalno misliti korak unaprijed da se spasi što se spasiti dade.

Pa ima poklopac,od pleksija,samo sto nije na slici.

Editirao Lest - 02.svibanj.2016 u 22:35
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
Ivi Skoj View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ivi Skoj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.svibanj.2016 u 22:42
Pa kako da ja to znam?
Zaključio da je bez pokrivala.
Moja žena ima odgovor na sva pitanja.
Na vrh
MATIJA View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj MATIJA Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.svibanj.2016 u 09:16
Ne sjećam se koja je zvučnica bila na lestovom novom gramofonu, no u kombinaciji s Edisonovim preampom to je tvučalo jako perspektivno...e sad lest, čeka te skupljanje zimnice kako bi dostojno popratio pridošlicu (kvalitetno pozicioniranje, nova zvučnica, preamp, phonoteka...) u jbt, bit će posla...
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.svibanj.2016 u 10:10
Koliko vidim ovo je već 7. Triode festival što je za svaku pohvalu. Isto tako vjerujem da među izloženim uređajima ima pravih bisera.
Ono što me zanima je dali netko u "upravi" razmišlja da se sve to skupa digne na viši nivo? Mislim, prošlo je 7 godina a čini mi se da se s početne točke nije pomaklo..
Na vrh
Flikoman View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Flikoman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.svibanj.2016 u 12:52
Originalno postano od strane člana: soundnewsdino soundnewsdino napisao:

Koliko vidim ovo je već 7. Triode festival što je za svaku pohvalu. Isto tako vjerujem da među izloženim uređajima ima pravih bisera.
Ono što me zanima je dali netko u "upravi" razmišlja da se sve to skupa digne na viši nivo? Mislim, prošlo je 7 godina a čini mi se da se s početne točke nije pomaklo..

Naravno da se razmišlja u tom smjeru. Strpljivi smo, no, iza kulisa kujemo ratni plan
Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.svibanj.2016 u 14:08
Originalno postano od strane člana: MATIJA MATIJA napisao:

Ne sjećam se koja je zvučnica bila na lestovom novom gramofonu, no u kombinaciji s Edisonovim preampom to je tvučalo jako perspektivno...e sad lest, čeka te skupljanje zimnice kako bi dostojno popratio pridošlicu (kvalitetno pozicioniranje, nova zvučnica, preamp, phonoteka...) u jbt, bit će posla...

Bila je neka Grado Gold, rekose i High output MC zvucnica. Moj phono bez problema tjera takve zvucnice jer ima pojacanje od 59dB. Gramofon smo slozili na licu mjesta preko telefonskih uputa konstruktora: "nalijte silikonskog ulja u casu lezaja rucice tako da ostane otprilike 1 cm do vrha case...". Sreca da smo zuzi i ja inzenjeri i da sam imao male inbus kljuceve pa smo mogli podesiti i antiskateing. Nakon toga gramofon je prosvirao. Daleko je to jos od dobrog i preciznog podesavanja, ali za probni rad je bilo u redu. Gramofon je konstrukcija domaceg autora, i koliko sam vidio, jako je dobro konstriuran i izradjen. Lest ce uzivati...

Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.svibanj.2016 u 15:42

Ne znam sta mislis pod "visim" nivoom...
S obzirom da je ovo festival samograditelja koji prezentiraju svoje uradke siroj zajednici a sve se radi na dobrovoljnoj bazi onda nikakvog referentnog nivoa nema...

Za one kojo nisu bili, samo mali info, da se pomak u prezentiranim uredjajima definitivno osjetio...i to u svim aspektima...

Hvala Davorinu i Hajdi na organizaciji i gostoprimstvu

Editirao nu!me! - 03.svibanj.2016 u 15:48
"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."
Na vrh
zuti mrav View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zuti mrav Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.svibanj.2016 u 16:09
Originalno postano od strane člana: nu!me! nu!me! napisao:

Ne znam sta mislis pod "visim" nivoom...
S obzirom da je ovo festival samograditelja koji prezentiraju svoje uradke siroj zajednici a sve se radi na dobrovoljnoj bazi onda nikakvog referentnog nivoa nema...

Za one kojo nisu bili, samo mali info, da se pomak u prezentiranim uredjajima definitivno osjetio...i to u svim aspektima...

Hvala Davorinu i Hajdi na organizaciji i gostoprimstvu

Mislim da se pod višim nivoom nije mislilo na zvučne domete nego komercijalne. Baš smo o tome pričali na putu doma.

Editirao zuti mrav - 03.svibanj.2016 u 16:09
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,207 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Utjecaj različite duljine ka...