Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Audio kabeli

Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 16>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Zmajz View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Zmajz Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 11:55
Točno 10 godina nakon što sam se ja rodijo!
Vedran The Zmaj
Na vrh
Kabel View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kabel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.travanj.2019 u 12:27
A ja stariji od žice godinu i pol
Jedan moj frend živi blizu bakice, a zna da mene zanimaju takve stvari, i dalje je išlo lako
@Gašo, da,lakirana je.. koristiti ću Cardasovu metodu lem kupke
@ api, važno ja da je po JUS-u, onda nije bilo zajebancije, goljak je uvijek rado primao nove

Editirao Kabel - 02.travanj.2019 u 12:30
Sony cd2700 Pathos Converto mk2 Sbooster,Marantz NA11S1, Marohei MLP-1, NAT Magnetostat reference SE,Accuphase p350, NAT Magma New,Kinesis ,Marohei UNA 2,Marohei-cables Statement
Na vrh
Mr_Scorpio View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Mr_Scorpio Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2019 u 16:06
Eto jednog zanimljivog filmića za sve one koji su uvjereni da su strujni kabeli namijenjeni i prodaju se samo radi šišanja naivaca s viškom love.
Dubravko Novosel, palac gore i naklon do poda za ovo!

cool
Na vrh
zed_alive View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zed_alive Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2019 u 16:14
cool!
taj instrument košta soma jura Shocked
kupujem tehnički ispravni audio
Na vrh
Gašo View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2019 u 16:54
Nek kosta.

A Dudo je izvrsno odradio posao ispred kamere, opusteno, kao profesionalac.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), AD1865 filterless non oversampling DAC ,Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP,Canare 4S8, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Dorian View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2019 u 17:34
Originalno postano od strane člana: Mr_Scorpio Mr_Scorpio napisao:

Eto jednog zanimljivog filmića za sve one koji su uvjereni da su strujni kabeli namijenjeni i prodaju se samo radi šišanja naivaca s viškom love.
Dubravko Novosel, palac gore i naklon do poda za ovo!

cool
To sa filmica ukljucujuci i smjesan instrument je toliko neozbiljno da je doslovno u rangu onih utikaca koji se stave u uticnicu pa kako reklama kaze vise nema potrosnje, tisuce ljudi je nasjelo na tu reklamu i kupilo, jasno mudro sute i ne priznaju da su to kupili, ovo je jos bedastije od toga, mogli su bas na taj smjesni instrument staviti neprozirni poklopac da se ne vide prastari dil chipovi za jedva upogonit display, a kamoli spektralno analizirati valni oblik napona ili bilo koji parametar i sto bi te brojke znacile, jednostavno ne vjerujem da itko tko se smatra odraslim i ima poslovnu sposobnost moze na ovo nasjesti, ako nista drugo pa bar proguglati i vidjeti kakva je aparatura potrebna za spektralnu analizu, vristim od smjeha doslovno.
P5 Power Plant,X-Sabre Pro (MQA), BHK Signature Pre, BHK250, Dynaudio Confidence 5, Hitachi FT-007,kabeli:zvucnicki auto otpad(4mm2), strujni stock(Tagan),interkonekti mogami 2534,konektori neutrik
Na vrh
Dorian View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2019 u 18:36
Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

cool!
To se cak ne moze ni nazvati instrumentom, otprilike sve skupa i pcb i kutija tesko da vrijedi vise od 30eur, evo kaj unutra ima, nekoliko operacionih pojacala najjeftinijih, modul sa display-em red velicine 2-3eur, trafo, neki jeftini microcontroler sve se vidi na linku.

P5 Power Plant,X-Sabre Pro (MQA), BHK Signature Pre, BHK250, Dynaudio Confidence 5, Hitachi FT-007,kabeli:zvucnicki auto otpad(4mm2), strujni stock(Tagan),interkonekti mogami 2534,konektori neutrik
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2019 u 18:55
Pa kako ja ne znam za taj uređaj...ima na ebayu neki po 50 funti al druga marka. Gledajući Dubravka naletio sam na Youtubu di preko Isotekove letve smetnje padaju na 006 . Strujni Venom je na 022, obični kabel na 600injak...
Na vrh
Dorian View Drop Down
Banned
Banned

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dorian Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2019 u 19:07
Originalno postano od strane člana: glava glava napisao:

Pa kako ja ne znam za taj uređaj...ima na ebayu neki po 50 funti al druga marka. Gledajući Dubravka naletio sam na Youtubu di preko Isotekove letve smetnje padaju na 006 . Strujni Venom je na 022, obični kabel na 600injak...
bez ovako necega nema uopce govora o nekom smislenom mjerenju
Na vrh
ilimzn View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj ilimzn Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.prosinac.2019 u 19:13
Originalno postano od strane člana: Dorian Dorian napisao:

Originalno postano od strane člana: zed_alive zed_alive napisao:

cool!

To se cak ne moze ni nazvati instrumentom, otprilike sve skupa i pcb i kutija tesko da vrijedi vise od 30eur, evo kaj unutra ima, nekoliko operacionih pojacala najjeftinijih, modul sa display-em red velicine 2-3eur, trafo, neki jeftini microcontroler sve se vidi na linku.

To bi svakako znacilo da bi ti to mogao napraviti znacajno jeftinije, ukljucujuci software za mikrokontroler, zar ne?

Editirao ilimzn - 06.prosinac.2019 u 19:14
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 16>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Retro audio
Kazetofoni