Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

HI FI servis

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
TomC View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj TomC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: HI FI servis
    Objavljeno: 11.listopad.2016 u 14:34
Danas sam čuo jednu poraznu vijest. Gospodin Jugo je zatvorio servis. Obzirom da je on bio jedini za kojeg sam znao da se bavi takvim stvarima zanima me vaša preporuka za servis gdje mogu odnijeti pojačalo, CD ili što već sa povjerenjem.
Unaprijed zahvalan,
T
Na vrh
TomC View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj TomC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.listopad.2016 u 20:23
Zar zaista ovdje nitko ne nosi hi fi na servis ili sam ja iz nekog razloga fulao fudbal?
Na vrh
Kale.v.2.0 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.listopad.2016 u 20:40
Originalno postano od strane člana: TomC TomC napisao:

Zar zaista ovdje nitko ne nosi hi fi na servis ili sam ja iz nekog razloga fulao fudbal?

Ko je danas vidija popravljat hifi , kada se pokvari, kupi se novi jos bolji nego stari!! Vidis da ovdi ekipa minja hifi, a da im stari hifi 100 posto ispravan, a ti bi neispravni hi fi popravlja.... eh... eh...
Na vrh
Lest View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Lest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.listopad.2016 u 21:05
Tomc,od kuda si?

Ima dosta iskusnih tehnicara na forumu koji ti mogu popravit ili refreshat trazeno,samo ovisi sve o njihovoj dobroj volji i vremenu.
Moguce da ti se netko javi na PM,znam tko ti bi mogao pomoci,ali necu imenovat jer svi imaju i previse posla.

Ako navedes sto tocno treba popravit,veca je jerovatnost da ce ti se netko javit;)
If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, Infinite.
- Blake -
Na vrh
goran st View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj goran st Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.listopad.2016 u 23:26
Gašo ,Apparatus i Kale .v.2.0 (samo Sansui) sa foruma što ja znam popravljaju,pošalji im PM i vidi!
Meni Gašo popravljao par puta i samo riječi hvale,Za Appartusa su mi drugi nahvalili a Kale je jedan od najboljih stučnjaka za vintage Sansui !!Eto pa biraj!!
MNK-VOLE GRADELE SPLIT 2007

Na vrh
TomC View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj TomC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.listopad.2016 u 16:09
Super! To je već nešto....:-)

Trebam servis na CD Philips 930...vratašca zezaju..i Sony Ta-S2..neki vrag mi pali-gasi pojačalo..ako ima dobrovoljaca neka se javi :-)
Na vrh
TomC View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj TomC Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2017 u 16:19
Evo ponavljam ako ima netko tko bi mi pomogao da ovaj CD dovedem u vozno stanje. Bio u servisu u kojem me nazvali i rekli da je kotačić za otvaranje vratašca puknuo. Ponudili mi rješenje na izvlačanje ladice s nekom špagicom. Ima li itko volju/znanja/želje da uskoči sa konkretnim rješenjem?
Na vrh
voldo View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj voldo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.srpanj.2018 u 09:29
Hi,
zna li itko što se događa s "KOHAR elektronika" iznad Kvatrića?
Brojevi telefona koje imam zvuče napušteno, a ostavio sam neki uređaj na servisu. Svakako ću otići do njih, ali ako netko nešto zna... glup

Hvala.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.srpanj.2018 u 18:09
U CD930 je jedan lijepi cdm9 sa njegovom standardnom ladicom, a ebay je prepun rezervnih remenica/zupcanik za cdm9. To je za zamjenu pis of kejk kad se ima taj puknuti dio
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod), Pioneer C-21, Pioneer M-22, ATC SCM 19 V2
Na vrh
voldo View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj voldo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.srpanj.2018 u 12:13
Dobro je,
čovjek je živ! smijeh
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam