Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Samograditelji na AV Showu 2016. u Sheratonu

Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj icon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.listopad.2016 u 14:11
Super, dobro je znati.
Trenutno mi je u glavi jedan low budget projekt sa visatonovim WZ17E koje imam doma par i najvjerojatnije SC10N ali to još nisam za ziher.
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.listopad.2016 u 14:49
    Jos kad bi netko od forumasa,koji ih je cuo, napisao jel to zvucalo korektno, ili spada pod zgubikun model, bilo bi super :):):)

Ali vidim da uopce nema teme o sajmu, nitko ne komentira sta mu se dopalo a sto razocaralo (ako se tako moze reci) ? Ajd valjda ce netko otvoriti i malo razbiti ovu monotoniju o audio serveru i kablovima o polamiljuna kuna
"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.listopad.2016 u 15:19
Originalno postano od strane člana: nu!me! nu!me! napisao:

Jos kad bi netko od forumasa,koji ih je cuo, napisao jel to zvucalo korektno, ili spada pod zgubikun model, bilo bi super :):):)

Ali vidim da uopce nema teme o sajmu, nitko ne komentira sta mu se dopalo a sto razocaralo (ako se tako moze reci) ? Ajd valjda ce netko otvoriti i malo razbiti ovu monotoniju o audio serveru i kablovima o polamiljuna kuna

Da...uistinu tužno. Koliko vidim na slovenskim portalima se piše o zagrebačkom sajmu..
Sjetno se prisjećam vremena kada smo elitnu audio opremu gledali samo na slikama i to loše kvalitete. Sada je slastičarnica non stop otvorena, sve je dostupno i ništa više ne može uzbuditi osim eventualno 6 nula u cijeni sistema. No i to je samo za škicanje i pipanje...
Ozbiljno sam ljubomoram kada u Minhenu vidim entuzijazam s kojim Njemci dolaze na svoj sajam.
Na vrh
M.Djon View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj M.Djon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.listopad.2016 u 15:42
Robotovi , Zmijini komentari ? , kodali "sajma" nije ni bilo ? , al ? . ( Sajmova) .
Na vrh
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj icon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.listopad.2016 u 16:00
Originalno postano od strane člana: soundnewsdino soundnewsdino napisao:

Da...uistinu tužno. Koliko vidim na slovenskim portalima se piše o zagrebačkom sajmu..Sjetno se prisjećam vremena kada smo elitnu audio opremu gledali samo na slikama i to loše kvalitete. Sada je slastičarnica non stop otvorena, sve je dostupno i ništa više ne može uzbuditi osim eventualno 6 nula u cijeni sistema. No i to je samo za škicanje i pipanje...Ozbiljno sam ljubomoram kada u Minhenu vidim entuzijazam s kojim Njemci dolaze na svoj sajam.

Ja se divim tom entuzijazmu, na žalost u doba sveopće besparice i gomile obaveza koje su nužne da bi se taj problem riješio, nekako sam se odmakao od sajmova, zadnje sam bio na prezentaciji u sheratonu, sajma se ne sjećam na kojem sam zadnjem bio.
Nije da nebih, beskrajno me to veseli, volim poslušati i vidjeti novitete, popričati sa ekipom, ali eto kroz godine sam nekako izgubio taj žar i ajmo reći volju.
Ali eto kako se sve u životu okreće i ponavlja, doći će opet i taj ciklus kada će audio opet biti u fokusu :)

Na vrh
vdem View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vdem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.listopad.2016 u 16:43

Da...uistinu tužno. Koliko vidim na slovenskim portalima se piše o zagrebačkom sajmu..Sjetno se prisjećam vremena kada smo elitnu audio opremu gledali samo na slikama i to loše kvalitete. Sada je slastičarnica non stop otvorena, sve je dostupno i ništa više ne može uzbuditi osim eventualno 6 nula u cijeni sistema. No i to je samo za škicanje i pipanje...Ozbiljno sam ljubomoram kada u Minhenu vidim entuzijazam s kojim Njemci dolaze na svoj sajam.

Entuzijazam je možda nešto manji ali i dalje postoji. Takav dojam se stiče u direktnoj komunikaciji.

Problem foruma je drugi, većina onih koji su imali volju za komentiranje (na forumu) su istu davno izgubili. Zbog neprimjerenog načina komunikacije (u forumskim uvjetima).

Tako da je meni čudno da nu!me! uopće traži komentare "neznalica" koje je neko izvarao za velike novce.

Editirao vdem - 25.listopad.2016 u 16:45
Na vrh
nu!me! View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nu!me! Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.listopad.2016 u 18:07
Originalno postano od strane člana: vdem vdem napisao:

Entuzijazam je možda nešto manji ali i dalje postoji. Takav dojam se stiče u direktnoj komunikaciji.

Problem foruma je drugi, većina onih koji su imali volju za komentiranje (na forumu) su istu davno izgubili. Zbog neprimjerenog načina komunikacije (u forumskim uvjetima).

Tako da je meni čudno da nu!me! uopće traži komentare "neznalica" koje je neko izvarao za velike novce.

sorry, gledamo malo drugacije na ovaj forum...
nisam odavno bio ovuda ali koliko mogu primjetiti ostalo je samo par "starijih" clanova, koji su vise manje aktivni kroz skoro sve teme...
novih clanova skoro pa i nema, a ako ih i ima nista ne pisu...

Stekao sam dojam da se svi kao nesto plase napisati, iznjeti svoje misljenje jer bi time mogli nekoga uvrijediti ili nesto trece...

Nekako se ne sjecam da sam formulirao kategoriju "neznalica" koje je netko izvarao za velike pare...
dali sam se iscudjavao da netko da vise love za nesto od neceg sto je meni razumno, pogotovo kad je to u nesrazmjeru s ostatkom sistema ;)..jesam...

Ali opet ne vidim zasto bi to sprijecilo nekog da komentira bilo sta sto je vidio ili cuo na sajmu...

Ali razumjet cu ako vam se njje svidio zvuk pa me ne zelite povrijediti

Editirao nu!me! - 25.listopad.2016 u 18:08
"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."
Na vrh
bepone View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bepone Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.listopad.2016 u 18:19
super ti je bi saounddd, odlicni visoki a jos bolji su bili oni od zmaja koje nisi htio palit :D :D
zato smo imeli u nedelju privatnjak z birami i domocu kobasicu, bi je jos bolji isfur!

hvala vam na svemu :D :D

Editirao bepone - 25.listopad.2016 u 18:20
Na vrh
bepone View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bepone Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.listopad.2016 u 18:21
najbolje mi je bilo kad je masa ljudi pitalo za koliko soldi se more kupit one horne od zmaja, za 100 kun ali ni na prodaju :D :D
Na vrh
vdem View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vdem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.listopad.2016 u 19:07

Stekao sam dojam da se svi kao nesto plase napisati, iznjeti svoje misljenje jer bi time mogli nekoga uvrijediti ili nesto trece...

A jesi li razmislio zašto se ljudi "plaše" pisati? Ili se suzdržavaju, nebitno?

Da li su po prirodi sramežljivi... ili je svima jasno da ako napišu nešto o bilo kakvom slušnom dojmu da će biti, proglašeni neznalicom i postati objektom sprdnje dežurnih tehničkih "znalaca"?

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Preporuke bookshelf zvucnika
Forum: Audio komponente