Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Klub 29.10. '16 Act Audio

Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Ivi Skoj View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Ivi Skoj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.listopad.2016 u 22:32
Nikako da dođem do slobodnog vremena , pa da vam objavim radosnu vijest da sam nakon umalo dvije godime uspio doći do kluba.
Dopremio ženu poslije osam i sam sebi rekao, sad ili nikad, ubacio odmah u treću i odjurio prema hramu dobrih zvukova.
Na ulasku stending ovejšn kakav nisam ni u snu mogao sanjati.
Toliko muških zagrljaja i suza je palo, da mi je umalo bilo nelagodno.
Napokon sam se uspio otrgnuit iz zagrljaja i krenuo ka centralnom događaju večeri, kad ono žurka završila, ali zbog dobrih odnosa i poznanstava sa precjednikom kluba stvar se resetirala i ponovo je u punom sjaju zasvijetlila oprema i počela isporučivati frekvencije i zvukove iz zvučnika.
Kao što smo Kale i ja odmah ustvrdili, volimo da je zvučnik veći od nas ali ne i stariji.
No iako respektabilan, zvučnik nije bio prva zvijezda, nego njegovi upogonitelji.
Malo su se cd-i raspršili i pospremili, pa su mi nekako ostali ostaci slušanja, a ne glavno jelo i desert.
Koliko se dalo razabrati nije baš savršeno pogodovanje zvučnika i ostatka, iako vidim da sam i ja dobro vidio na poleđini da su podosta osjetljivi, ali nije u osjetljivosti sve.
Stejđ i srednji super, ali malo su posvađani sa basom što je i sam konstruktor odmah zaključio, pa se ispričao, iako nema zašto, zbog nemogučnosti donošenja najboljeg odabira zvučnika.
Za sljedeće druženje je obećao donjeti svoj prvi odabir, pa bumo vidjeli čija majka crnu vunu prede.
Inače uređaji izgledaju sjajno.
Pazilo se na sve detalje i uz šikcanje kroz one male rupe može se uvijeti zbilja velika pedanterija i paženje na svaku sitnicu, od izrade do dizajna.
On što su se svi složili ima tu puno potencija i dalo bi se tu još više izvući u klubu da je vremena i nama za dušu desetak pari zvučnika pa da isprobavamo.
Naravno to se neće desiti, ali lijepo zvuči.
Na after su me odveli u neku palačinkarnicu, gdje je Lujo bio uvjerljivo najstariji, ali zbog njegovog ugleda dozvolili su nam da pijemo pivo ko odrasli ljudi.
Skužili smo da nije lokal za naš uzrast zbog presitnih slova na cjeniku, koji jedino mi nismo mogli pročitait jer su nam ruke bile prekratke.
Ostatak gostiju sa time nije imao problema.
Evo, misija ispunjena.
Vidimo se ponovo za dvije godine.

Moja žena ima odgovor na sva pitanja.
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.listopad.2016 u 23:04
Originalno postano od strane člana: Kalle242 Kalle242 napisao:

Inače Act audio uređaji su besprijekorne izrade, no sinergija sa Argenterama koje očigledno traže više snage bez obzira na osjetljivost od 95 Db je mogla biti i bolja, za moj ukus je nedostajalo drive-a i šusa u donjoj lagi, no sredina, visoki, lakoća reprodukcije i stage-ing su pokazivali visok potencijal.

Nije prvi puta da vidim tu konceptualnu pogrešku. 95 dB je izvrsna brojka no vjerojatno se odnosi na sredinu. U basu u ovom konceptu je vrlo teško izvući 95 dB. No to nije problem koliko je činjenica da su zvučnici 4 Ohma a namijenjeni su cijevima. Niska impedancija i cijevi male snage ne idu skupa..

p.s.
Moji Condori su 91 dB a navjerojatnije bi ovim pojačalima bili dobar match. Nije sve u velikim brojkama...

Editirao soundnewsdino - 31.listopad.2016 u 23:06
Na vrh
robika3a View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj robika3a Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.studeni.2016 u 20:47
Originalno postano od strane člana: Ivi Skoj Ivi Skoj napisao:

Nikako da dođem do slobodnog vremena , pa da vam objavim radosnu vijest da sam nakon umalo dvije godime uspio doći do kluba.
Dopremio ženu poslije osam i sam sebi rekao, sad ili nikad, ubacio odmah u treću i odjurio prema hramu dobrih zvukova.
Na ulasku stending ovejšn kakav nisam ni u snu mogao sanjati.
Toliko muških zagrljaja i suza je palo, da mi je umalo bilo nelagodno.
Napokon sam se uspio otrgnuit iz zagrljaja i krenuo ka centralnom događaju večeri, kad ono žurka završila, ali zbog dobrih odnosa i poznanstava sa precjednikom kluba stvar se resetirala i ponovo je u punom sjaju zasvijetlila oprema i počela isporučivati frekvencije i zvukove iz zvučnika.
Kao što smo Kale i ja odmah ustvrdili, volimo da je zvučnik veći od nas ali ne i stariji.
No iako respektabilan, zvučnik nije bio prva zvijezda, nego njegovi upogonitelji.
Malo su se cd-i raspršili i pospremili, pa su mi nekako ostali ostaci slušanja, a ne glavno jelo i desert.
Koliko se dalo razabrati nije baš savršeno pogodovanje zvučnika i ostatka, iako vidim da sam i ja dobro vidio na poleđini da su podosta osjetljivi, ali nije u osjetljivosti sve.
Stejđ i srednji super, ali malo su posvađani sa basom što je i sam konstruktor odmah zaključio, pa se ispričao, iako nema zašto, zbog nemogučnosti donošenja najboljeg odabira zvučnika.
Za sljedeće druženje je obećao donjeti svoj prvi odabir, pa bumo vidjeli čija majka crnu vunu prede.
Inače uređaji izgledaju sjajno.
Pazilo se na sve detalje i uz šikcanje kroz one male rupe može se uvijeti zbilja velika pedanterija i paženje na svaku sitnicu, od izrade do dizajna.
On što su se svi složili ima tu puno potencija i dalo bi se tu još više izvući u klubu da je vremena i nama za dušu desetak pari zvučnika pa da isprobavamo.
Naravno to se neće desiti, ali lijepo zvuči.
Na after su me odveli u neku palačinkarnicu, gdje je Lujo bio uvjerljivo najstariji, ali zbog njegovog ugleda dozvolili su nam da pijemo pivo ko odrasli ljudi.
Skužili smo da nije lokal za naš uzrast zbog presitnih slova na cjeniku, koji jedino mi nismo mogli pročitait jer su nam ruke bile prekratke.
Ostatak gostiju sa time nije imao problema.
Evo, misija ispunjena.
Vidimo se ponovo za dvije godine.

Unatoč svjetlu u slušaonici, moglo se vidjeti blago svjetlo lampi - u zvuku je također bilo dosta "svjetla", ali ne u svim oktavama. Sveukupno, zanimljivo i dobro iskustvo - hvala konstruktoru na uloženom (znatnom) trudu da dođe k nama.

Nakon slušaonice (u palačinkarnici) sam imao sreće da je u društvu bilo mlađih audiofila (i stripofila), koji su mi pomogli pri čitanju karte pića (do sljedeće prigode mi možda ipak dodatno izrastu ruke... ).

Editirao robika3a - 01.studeni.2016 u 22:20
Vrijedi mi onaj sustav čija reprodukcija glazbe i emocije traže da ih ostanem slušati.
Chord Mojo -> Chord SPM 1050 -> mbl 126 + Sony SA-WX900
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,199 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Osvježavanje boje na postoje...