Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Sonus Faber Tradition

Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2019 u 15:36
Kaj se tice PFa, ja mislim da su se raspali jer su prosli kroz prizmu.
RPi3+Digi Pro(Soundness mod), Berkeley Audio - Alpha DAC Series 1 MQA(Soundness mod),Marohei Maduro S, Pioneer C-21,Marohei Maduro S, Pioneer M-22, Neotech SOCT-18 TP, ATC SCM 19 V2
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2019 u 16:02
Originalno postano od strane člana: doro doro napisao:

Ti si jedan frustrirani stricek..nemoj tako zivot je jedan...anelgetike ne trosim hvala na brizi.
Vikipedija?Info skupljam dogogodisnje kroz inetervjue i knjige vjerodostojne
Tako je. Ja sam frustrirani, arogantni i samodopadni striček koji napada jadnu forumsku nejač s brkovima i dlakavim gu***ama. Ali nikad si u životu ne bih dopustio aroganciju izvan svakog formata i ladan napisao da su Floydi i Zeppelini precijenjeni. Ne samo zbog trivijalne činjenice da nikad u životu nisam snimio niti jedan album već zbog toga što ničiju karijeru (pogotovo ne najznačajnijih bandova u povijesti) ne promatram kao sakupljanje sličica za album fudbalera i timova u koloru ili poput šiparice sistemom ovaj mi se sviđa, ovaj mi se ne sviđa. Jer sam album kupio za šačicu dolara pa sam eto pozvan. Ili sam ga jednostavno ukrao kako je to sad moderno i može se. Svaki album ima svoj smisao i vrijednost zbog povijesne zadanosti, dokumentarizma, kontekstualnog, konceptualnog...

Editirao Apparatus - 15.svibanj.2019 u 16:22
Na vrh
maltus View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj maltus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2019 u 16:54
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Mislis, rasclanila ih .....
Samo glazbu slusam :)
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2019 u 17:26
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Ti si jedan frustrirani stricek..nemoj tako zivot je jedan...anelgetike ne trosim hvala na brizi.
Vikipedija?Info skupljam dogogodisnje kroz inetervjue i knjige vjerodostojne

Tako je. Ja sam frustrirani, arogantni i samodopadni striček koji napada jadnu forumsku nejač s brkovima i dlakavim gu***ama. Ali nikad si u životu ne bih dopustio aroganciju izvan svakog formata i ladan napisao da su Floydi i Zeppelini precijenjeni. Ne samo zbog trivijalne činjenice da nikad u životu nisam snimio niti jedan album već zbog toga što ničiju karijeru (pogotovo ne najznačajnijih bandova u povijesti) ne promatram kao sakupljanje sličica za album fudbalera i timova u koloru ili poput šiparice sistemom ovaj mi se sviđa, ovaj mi se ne sviđa. Jer sam album kupio za šačicu dolara pa sam eto pozvan. Ili sam ga jednostavno ukrao kako je to sad moderno i može se. Svaki album ima svoj smisao i vrijednost zbog povijesne zadanosti, dokumentarizma, kontekstualnog, konceptualnog...

Ukupnom diskografijom su malo precjenjeni al da bi to razumio mora se stosta rasclanit i to gledat van konteksta sljepog velikog fana al iz svega sto si pisao o Floydima vidio sam
da ne kuzis o cemu ja pricam .

Led Zeppelin imaju poguranac od kriticara za razliku od Black Sabbath i Deep Purpla u 70tima a ubiti kvalitetom I utjecajem su podjednaki s tim da su Sabbathi i Purple vise Hard Rock zanr od Zeppelina koji su vise Heavey blues band koji mjesali sa akusticnim misticizmom...Inace karijera LZ je odlicna, serija 6 odlicnih I Vrlo dobrih albuma zaredom...Mana je zadnji album koji slab kao i nekreativnost druge polovice 70tih za razliku recimo od Jethro Tulla koji svake godine izdali po jedan album bez da je ijedan los ili slab...Znaci to gedam kroz spektar ukupne diskografije a i malo statusa kulta koji se zna neopravdano provlacit dok je realnost sa malo boljom analizom drugacija.

Editirao doro - 15.svibanj.2019 u 17:40
Primare A30.1 mkII,Pro-Ject Tube box,Teac TN-300,Pioneer SACD 696,Proac Response One SC,Atacama SE 24.
Na vrh
Kabel View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kabel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2019 u 17:47

Upravo je suludo koliko je interesa izazvala nova Tradition serija Sonus fabera i to s takvom odgodom.

Jesi li služio kako je deki777 inicirao, a ja zakuhao s KC 😂
Nego da se osvrnem na bubnjare, kad je već netko spomenuo...
Gevin Harrison je definitivno jedan od najposebnijih bubnjara danas, koliko sam imao priliku vidjeti/čuti! Čovjek je uspio u nekim stvarima baciti Wilsona u drugi plan, tako da je po mom mišljenju, Stevo krenuo malo žešće u solo vodama..
Izjavio je da za PT ima vremena?!
Inače priča ima još zanimljiviji karakter, zato što jasno i glasno sam Wilson naglašava vrijednost pravog popa, a ne onih Jacksonovih i sl. limunada 😉
Uglavnom, zahebali su Radiohead i sl. bendove samo tako..
Ovo i ono
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2019 u 18:17

Ukupnom diskografijom su malo precjenjeni al da bi to razumio mora se stosta rasclanit i to gledat van konteksta sljepog velikog fana al iz svega sto si pisao o Floydima vidio sam

Led Zeppelin imaju poguranac od kriticara za razliku od Black Sabbath i Deep Purpla u 70tima a ubiti kvalitetom I utjecajem su podjednaki s tim da su Sabbathi i Purple vise Hard Rock zanr od Zeppelina koji su vise Heavey blues band koji mjesali sa akusticnim misticizmom...Inace karijera LZ je odlicna, serija 6 odlicnih I Vrlo dobrih albuma zaredom...Mana je zadnji album koji slab kao i nekreativnost druge polovice 70tih za razliku recimo od Jethro Tulla koji svake godine izdali po jedan album bez da je ijedan los ili slab...Znaci to gedam kroz spektar ukupne diskografije a i malo statusa kulta koji se zna neopravdano provlacit dok je realnost sa malo boljom analizom drugacija.
Kužim, bili su precijenjeni, a sad su odjednom malo precijenjeni. Okani se ćorava posla. Opalio si besmislicu i okej, dogodi se svakomu. I nisam ja slijepi veliki fan nego iskreni dugogodišnji poklonik. Još tamo negdje od 1978. Otprilike od doba kad si ti još kenjo u palenu, a ja već ko spužva upijao sve koje si nabrojao. I još puno toga, uključujući i genijalne, neponovljive i jedinstvene jenkije The Doors. A kad si se ti počeo igrati u pijesku s grabljicama i kanticom (haha), ja sam već znao skoro sve o nabrojanima. Tak da nemoj meni dijeliti lekcije i govoriti mi da ne kužim. Nađi nekoga primjerenijeg.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2019 u 18:40
Originalno postano od strane člana: Kabel Kabel napisao:

Jesi li služio kako je deki777 inicirao, a ja zakuhao s KC 😂
Nego da se osvrnem na bubnjare, kad je već netko spomenuo...
Gevin Harrison je definitivno jedan od najposebnijih bubnjara danas, koliko sam imao priliku vidjeti/čuti! Čovjek je uspio u nekim stvarima baciti Wilsona u drugi plan, tako da je po mom mišljenju, Stevo krenuo malo žešće u solo vodama..
Izjavio je da za PT ima vremena?!
Inače priča ima još zanimljiviji karakter, zato što jasno i glasno sam Wilson naglašava vrijednost pravog popa, a ne onih Jacksonovih i sl. limunada 😉
Uglavnom, zahebali su Radiohead i sl. bendove samo tako..
Radiohead nikad nisam popljugao, a nije da se nisam trudio. Kvalitetno, ali nije moja šalica očaja. Porcupine Tree sam ubo prije nekih 6-7 godina kad sam iz radoznalosti kupio njihov CD In Absentia s početka milenija (ne sjećam se točno godine) i na tomu ostalo. Kao ima vremena. Međutim, kad sam čuo Wilsonove remixeve Jethro Tull i Yes osjetio sam duboki respekt prema čovjeku. Taj zna znanje i odradio je fantastičan posao. Vidim da ima i njegovih uradaka Crimsona, Emerson Lake & Palmer, Gentle Giant i Tangerine Dream. Uskoro ću uroniti u to do đonova. Manje dangube na forumu, više kvalitetnog vremena.
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2019 u 18:41

Kužim, bili su precijenjeni, a sad su odjednom malo precijenjeni. Okani se ćorava posla. Opalio si besmislicu i okej, dogodi se svakomu. I nisam ja slijepi veliki fan nego iskreni dugogodišnji poklonik. Još tamo negdje od 1978. Otprilike od doba kad si ti još kenjo u palenu, a ja već ko spužva upijao sve koje si nabrojao. I još puno toga, uključujući i genijalne, neponovljive i jedinstvene jenkije The Doors. A kad si se ti počeo igrati u pijesku s grabljicama i kanticom (haha), ja sam već znao skoro sve o nabrojanima. Tak da nemoj meni dijeliti lekcije i govoriti mi da ne kužim. Nađi nekoga primjerenijeg.

Mislio sam da si malo suptilniji al precjenio sam te

Tko se kad igrao u pjescaniku apsolutno nema veze sa talentom i znanjem o muzici to jedno a drugo za KC sam reko da su precjenjeni i iza toga stojim kao i vecina opusa prog rocka radi kojeg je i nastao punk jer svima bila vise dosta nemilosrdnog prekenjavanja i dosadnog pretjerivanja sa sve manje muzike i ljepote...a sad ti kao pravi bukvalac ozezi da sam reko da prog nista ne valja i uhvati se za jednu rijec da nahranis ego pred ostalim pukom
Primare A30.1 mkII,Pro-Ject Tube box,Teac TN-300,Pioneer SACD 696,Proac Response One SC,Atacama SE 24.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2019 u 18:55
Aha. Ja mislio da si ti suptilniji, a kad tamo... Precijenio sam te. Zanimljivo je čitati kako bez anestezije krpaš krvareći ego.
haha
Ajd sad, pametnome dosta. A i glupom. 
Na vrh
doro View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj doro Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.svibanj.2019 u 18:57
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

A kroz kaj je Toto proso? Ti softici su jos uvijek u 82g. u Africi osuseni.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Što radim ovih dana
Forum: Uradi sam