Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Peporuka za usb kabel

Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
marantz65 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj marantz65 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.veljača.2017 u 23:44
Astronomske nisu, ali čujne mogu biti...
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.veljača.2017 u 23:51
Originalno postano od strane člana: marantz65 marantz65 napisao:

Na vrh
306maxi View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2017 u 00:03
Tako je, mogu biti čujne a sad pročitaj test pa vidi kakvim se sve epitetima tamo razbacuje.

Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2017 u 00:23
Originalno postano od strane člana: 306maxi 306maxi napisao:

Kolega koji se javio "kulturno" znam zašto se javio i to je vezano za neke moje komentare od prije  a njegov podcjenjivački post je sve samo ne kulturan.

Mislio sam da smo one komentare od prije rješili. Dakle moje javljanje je bilo i više nego kulturno i trudio sam se održati maksimalnu razinu diplomacije i profesionalnosti kako i doliči.
Mislim da nema potrebe da budem direktniji i jasniji u detektiranju obrasca za čije mi je čitanje trebala 1 minuta..

Editirao soundnewsdino - 15.veljača.2017 u 00:24
Na vrh
306maxi View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2017 u 07:48
Poštovani gosopdine,

Pitao sam preporuku kabela, vi ste napisali da moja slušanja nemaju nikakvu težinu, da mi je metodologija kriva, da je to primjer kako se ne radi, da sam nervozan a sebe proglasili starim prdonjom, nekim sa ko zna koliko utakmica.
Za kraj još ste detektirali obrazac.
Sve to od obične preporuke za kabel.

Barvo.

Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2017 u 08:36

Kakve tu sad veze ima tko je stariji i kakve su to utakmice? Preštekavanje kabela?

Ima veze koliko tko ima utakmica u nogama, pa i tko je stariji. Radi se o iskustvu, a njega ne mozes steci bez protoka vremena i "utakmica". Naravno, ne moras se obazirti na te starije koji su odigrali neke utakmice, ali onda ucis sam na svojim greskama. To ucenje jest najbolje, ali je sporo i skolarina puno kosta. Na kraju skolovanja shvatis da si i ti stariji, i da imas neke utakmice iza sebe...  

Opisi koji su u tom tekstu idu tako daleko da malte ne takve razlike nemreš dobit ni da promjenim pojačalo ili zvučnike.

To je problem s hi-fijem. Posto opisujemo dozivljaj, tesko je tu biti objektivan, a ne moze se to sto cujemo izraziti ni brojkama ni postocima. Gledaj na to ovako: nekome je vrhunski dozivljaj jednodnevni izlet autobusom u Vrhovine u Lici, a nekome je  pet dana u Parizu "totalno bez veze"... A oboje bili na putovanju. Tako je nekako i s opisima dozivljaja slusanja, jako su subjektivni.

Na vrh
306maxi View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2017 u 10:03
Da ali ja sam pitao preporuku za kabel a dobio podcjenjivanje iz čistog mira.
I još mi napiše u stilu da što sam ja njega tražio pomoć.

Naslagao sam se sistema u devedeseima i još 5 godina prodavao rogers, xindak i shangling i što sad? Za čuti razliku nemoraš preštekat ni jednu žicu.

Jel Hi fi media ili ovi što po internetu testiraju imaju te komponente doma mjesecima pa onda kad uštekaju drugi interkonekt opet slušaju mjesecima da bi imali pravo napisat test?

Ok razlike ima ali ja je nisam čuo e sad dal je to radi manjka utakmica ili sam gluh  ili pak cijeli sistem nema dovoljno rezolucije što sam isto već spomenuo ne znam.
Zato sam i bio ponudio da isprobam kod nekog ako je u Zagrebu.
Na vrh
alenvprekršku View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alenvprekršku Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2017 u 11:40
@306maxi, ljude sa utakmicama bole zglobovi, muči psihološki fenomen
pod imenom juvenoia, vole biti pokroviteljski i več slabije čuju.

Na vrh
Edison View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
PeaceMaker

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Edison Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2017 u 14:51
Tako je Alene. Najbolje je bez ikakvih priprema, nakon par dana lezanja ustati i odtrcati maraton...

Imas i ti neku godinu i za zivot radis i zaradjujes rukama i glavom. Kad si bio mladji, mozda si mogao vise fizicki potegnuti, ali nisi bas znao sto i kako. U medjuvremenu, stekao si neko iskustvo koje dobro dodje u obavljanju posla. Vjerujem da si sad produktivniji nego kad si poceo.

Hi-fi je hobi za strplive. Nema od zurbe nista, samo udaris glavom u zid, i nakon svakog sudara sa zidom dzepovi su ti prazniji... Potrebno je vrijeme da nesto naucis o hobiju i da nesto naucis o sebi. Kraci put u ovome uvijek je pogresan put...

Na vrh
alenvprekršku View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alenvprekršku Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.veljača.2017 u 15:34
    Sa dužnim poštovanjem @edisone,

hi fi je hobi za one sa parama i viškom vremena. Sve ostalo je bezvezna mistifikacija i idolopokloništvo. Sektaštvo okupljeno oko obojenih totema i sa svojim gurujima. Sluzaste recenzente i njih kracanja neču ni da spominjem, odmah sam mokar.
Ništa od spomenutog, pasivnog ili aktivnog dijela lanca u sustavu, nije problem odraditi nekom softwareu.

Uglavnom, obregnul sam se zbog paternizovanog pokroviteljstva i svakolikog palamuđenja...

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 8>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Dodatni pribor
Kriogenizacija lampi i ostal...
Forum: Audio komponente