Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

dCS Vivaldi prezentacija

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: dCS Vivaldi prezentacija
    Objavljeno: 03.travanj.2017 u 15:11
Otvaram novu temu jer mi se onu o dCS Pucciniju već gadi čitati. Baner je na vrhu sajta i piše sve. Adresa je : Lavoslava Ružičke 2, Zabreg. To je Vrbik i jednostavno se nađe, pogotovo ako drajvate u smjeru zapada.

Teško da će tkogod ovdje biti zainteresiran baš za dCS Vivaldi (retail preko 100k€) no prilika je onjušiti brand koji već godinama kotira kao vodeći u branši. Naročito ako niste bili u Pakracu prije koje godine gdje ga se moglo vidjeti i čuti i ako dosad niste imali baš nikakav kontakt s dCS-om.

Božo je dobio (zaradio) zastupstvo za ovaj dio Europe i Balkana pa će biti i netko iz dCS-a, ako se ne varam. Možda se i ja pojavim u četvrtak oko podneva. Ne znam još.

U svakom slučaju, ako vas ne boli glava, nemate PMS, ne muči vas zanoktica i ne boli vas zub... Ili što bi reko Jusuf Mulahasanhadžihafizbegibrahimović: bujrum svi!
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Brico View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Brico Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.travanj.2017 u 19:15
Bum došel, pak ne znam vu četrtek il petak.
*** DOĐE MI DA ODEM! ***
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2017 u 09:24
Popriličan banner stoji tu na portalu i ne vjerujem da ga nije vidio onaj koga zanima. 
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2017 u 11:49
Nadam se da ce biti prilike za slusanje ponesenog materijala van neke zadane playliste sa nedajboze audiofilskim izvođacima.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2017 u 16:34
 I da bude, što ćeš s time? Pošto usporedbe s bilo čim drugim (front end) vjerojatno neće biti, ne vidim poantu. To je u prvom redu da se malo vidi, a onda i malo druženja. Tko bude komentirao "kako je dobar Vivaldi" taj nema pojma haha
Na vrh
vdem View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vdem Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2017 u 17:28

Samo prijedlog... mislim da bi bilo dobro napisati konkretnije koji uređaji će biti prezentirani, u kakvom setupu će biti prezentirani. I naravno o čemu će biti riječ u radionici ili radionicama.

Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2017 u 20:03
Ako postoji zdrave pameti, osim Vivaldija cijeli setup bi trebao biti pomno biran (ne samo od onog što stoji u ducanu), i prezentirano u akusticki vrlo dobrom prostoru.

Inace đabe sve.
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.travanj.2017 u 20:29
Slažem se s Gašom. Mislim da će tako i biti. Načuo sam da je složen setup u kojem Vivaldi radi nestvarno dobro.
    Moj HiFi
Na vrh
bibo View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bibo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.travanj.2017 u 09:37
mojih sat i 1/2 sa dCS-om
bio sam pozvan na prezentaciju u cetvrtak i dolazak se je pokazao super potezom s obzirom na malo ljudi, opustenu atmosfera, na dCS man-a raspolozenog za razgovor i izigravanje disc- jockeya...  ponio sam nekoliko svojih CD-a, i sve sam poslusao u dva sistema i u kombinaciji sa tri dCS-a..... Paganini stack je svirao u zasebnoj prostoriji, ( AR amp preamp, SF zvucnici), glavna soba- Vivaldi, Rossini, McIntosh sve naj sto postoji + SF Lilium..... (poznato iz Sheraton hotela). Izgled ili ti vanjski dizajn... prelazak na anodizirani Al umjesto poliranog-- pravi potez, elegantno, nenametljivo, jako najs .....  Zvuk - naravno sve dobro, nije nametljivo, nije analiticko i suho, jako muzikalno... Preslusali smo istu pjesmu na Rossini te zatim na Vivaldi plejeru.. razlika je ocita i prilicna ... , dCS -man se samo smjeska i kaze da je to razumljivo, inace nebi prodali niti jedan Vivaldi... no to bas nije utjesno za one koji su iskrcali lovu za Rosini... nakon toga pjesma sa CDa i zatim ista ripana sa tog CDa i pustena preko mreznog plejera ... sa CD-a bolje radi (razlika nije drasticna ali se cuje), opet dCS man kaze da je to normalno i da oni za vrhunsko slusanje preporucuju CD kao izvor.... Rosini nema SACD pogon Vivaldi ima i to Esotericov najbolji NEO. Nisam slusao Debusy dac (dogovorio sam ga za kucno slusanje, kada dodje drugi, ovaj je prodan)..........  i nebi bilo lose da to odete pogledati.....
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.travanj.2017 u 11:14
Ako ostane energije, skocim danas oko 16h.  

Najvise me zanima stupanj realnosti i iznošenja glazbe, u prevodu jel to sve sve parfem ili nije.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,262 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Retro audio
Kazetofoni
Forum: Uradi sam