Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Parasound A23

Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
M.Djon View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj M.Djon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 12:36
Ak te prozenta da si za istač ? , al to je trgovina ? , a trgovina ni norija ? ! Znači ? ! Sve OK !.

Na vrh
306maxi View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 12:47
Ja kužim njega ali meni ne odgovara. Svatko ima svoje viđenje. Više od tih 500 kn mi ne odogovara što je uređaj nov a znam koliko košta nov. Između ostalog ja nisam ni spominjao da bi išao tamo nego da sam našao jednog rabljenog samo me zanima da li se isplati ići probat. Čovjek je pristao da mu platim cijeli iznos i da ga probam doma.

Ima tu dvije teme ali su stare 10 godina a i nije previše napisano.
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 12:59
Kažu da je amp odlican za cijenu, a sad, dal ce pasat u tvoju kombinaciji, dali ce pokazat mane ostatka...
Moraš probati svakako.
Na vrh
marantz65 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj marantz65 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 13:12
Originalno postano od strane člana: 306maxi 306maxi napisao:

Ja kužim njega ali meni ne odgovara. Svatko ima svoje viđenje. Više od tih 500 kn mi ne odogovara što je uređaj nov a znam koliko košta nov. Između ostalog ja nisam ni spominjao da bi išao tamo nego da sam našao jednog rabljenog samo me zanima da li se isplati ići probat. Čovjek je pristao da mu platim cijeli iznos i da ga probam doma.

Ima tu dvije teme ali su stare 10 godina a i nije previše napisano.

Definitivno najbolja kombinacija je probati ga doma i korektan prodavatelj. da
Javi kako je prošlo....
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 13:19
Originalno postano od strane člana: M.Djon M.Djon napisao:

Ak te prozenta da si za istač ? , al to je trgovina ? , a trgovina ni norija ? ! Znači ? ! Sve OK !.

A kaj da ti velim?...iskusni trgovci trebaju najviše minutu da procjene dali je pred njima kupac ili "hodočasnik"..haha
Pretpostavljam da se Boži više ne procjenjuje. 500 kn mi se čini baš nekako prava mjera da se legitimira ozbiljan kupac.obrva
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 15:33
Originalno postano od strane člana: marantz65 marantz65 napisao:

Ja bih rekao "voljan" prodavatelj. Ne smatram nekorektnim da ti netko nešto na da na slušanje doma. Pa i uz puni polog. Zašto bi dao?
Cijenim ako netko daje, ali potpuno razumijem i onoga tko ne daje. Nema to veze sa korektnošću.
Na vrh
306maxi View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 15:41
Ja sam čovjeku pitao da odemo do mene pa probamo ili ako hoće da mu ostavim punu cijenu i da mu ga vratim drugi dan tj da ga kupim ako sve bude ok.
Ja osobno bi pristao da prodajem.

Al na starnu sve to, ima li netko da ga je imao doma ili slušao negdje?
Na vrh
marantz65 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj marantz65 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 16:14
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

Originalno postano od strane člana: marantz65 marantz65 napisao:

Ja bih rekao "voljan" prodavatelj. Ne smatram nekorektnim da ti netko nešto na da na slušanje doma. Pa i uz puni polog. Zašto bi dao?
Cijenim ako netko daje, ali potpuno razumijem i onoga tko ne daje. Nema to veze sa korektnošću.

Krivi izraz u mom komentaru Klopa, a prodavatelj za svaku pohvalu Buket

Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 20:10
Originalno postano od strane člana: 306maxi 306maxi napisao:

Ja sam čovjeku pitao da odemo do mene pa probamo ili ako hoće da mu ostavim punu cijenu i da mu ga vratim drugi dan tj da ga kupim ako sve bude ok.
Ja osobno bi pristao da prodajem.

Al na starnu sve to, ima li netko da ga je imao doma ili slušao negdje?

Neće nitko pa ću ja...
Parasound A23 sam puno slušao (u kombinaciji s Parasound P5 pretpojačalom) i uglavnom s zvučnicima Wharfedale Jade 7 i AE Reference 3. Kombinacija ide uvjetno na "topliju" stranu pa je uz primjerene Black Rhodium kabele interkonekt izneđu P5 i A23 trebao biti svijetlijeg karaktera. Pojaćalo je snažno, dinamično, lako potjera gotovo svaki zvučnik i vrlo korektno timbrom ako se pažljivo napravi set-up. kako bi A-23 radio s Audiolab preampom  i ProAc zvučnicima neznam...
U svakom slučaju radi se o vrlo ozbiljnoj tvrtki iza koje stoje ozbiljna imena (Richard Scramm i John Curl) i vrlo ozbiljan te kompetentan dizajn. Kod nas je kompanija nešto manje eksponirana jer ne spada u komercijalu i s njom se neadekvatno radilo. Na ruku joj svakako ne ide činjenica što praktički ne rade integrirana pojačala (samo 1 model koji je doduše vrlo uspješan) i vjeruju da u amplifikaciji preamo i izlaz moraju biti odvojeni....

Editirao soundnewsdino - 11.travanj.2017 u 20:13
Na vrh
306maxi View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 21:39
ja sam parasound slušao davno kod sina od akademika ivana supeka na šalati i sjećam se da je dobro radio. Međutim kao i većina hi-fi-a to je postao kinez pa me zanimalo da li su zadržali kvalitetu.

Hvala za informacije, probat ću odradit nešto sa prodavačom ovih dana.
Još jedno pitanje, neka usporedba sa quad 909 možda?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Prostorna akustika
Amigova soba
Forum: Prostorna akustika