Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Parasound A23

Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 22:02
Originalno postano od strane člana: 306maxi 306maxi napisao:

ja sam parasound slušao davno kod sina od akademika ivana supeka na šalati i sjećam se da je dobro radio. Međutim kao i većina hi-fi-a to je postao kinez pa me zanimalo da li su zadržali kvalitetu.

Hvala za informacije, probat ću odradit nešto sa prodavačom ovih dana.
Još jedno pitanje, neka usporedba sa quad 909 možda?

Parasound je tvrtka koja rijetko mijenja modele pa to što ima partnere i izvan USA (Taivan) ne utječe na kvalitetu. Iza dizajna stoje ista imena. 
Quad 909 i A23 su pojačala slična karakterom no u svemu ostalom se razlikuju. Različita je kompatibilnost s pretpojačalima i zvučnicima a A23 djeluje snažnije premda ima deklarativno 20-tak watta manje.. 
Na vrh
306maxi View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 22:47
Malo da mi unese "safta" i recimo da se moram manje trudit osjetit veličinu stage-a i ja bi bio zadovoljan.
Ima kakve razlike ako se spaja preko rca ili xlr?

Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.travanj.2017 u 14:54
Složio bih se s soundnewsdinovim postom o karakteru pojačala, uz napomenu da sam ga imao na probi kad sam imao Audiolab 8000P, i A23 mi je bio lagano povučenijii, zbog čega ga i nisam uzeo. Nikakav veliki minus, i rekao bih sve u svemu vrlo dobar izlaz, u tom rangu cijene.
Uz još jednu opasku ... jedan kanal je bio potpuno hladan, što znači da ili se netko igrao iznutra ili je bio tvornički ne baš podešen.
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.travanj.2017 u 18:15
Originalno postano od strane člana: Sten Sten napisao:

Složio bih se s soundnewsdinovim postom o karakteru pojačala, uz napomenu da sam ga imao na probi kad sam imao Audiolab 8000P, i A23 mi je bio lagano povučenijii, zbog čega ga i nisam uzeo. Nikakav veliki minus, i rekao bih sve u svemu vrlo dobar izlaz, u tom rangu cijene.
Uz još jednu opasku ... jedan kanal je bio potpuno hladan, što znači da ili se netko igrao iznutra ili je bio tvornički ne baš podešen.

da ...kao što rekoh. To su nijanse koje se daju srediti žicama. Ima jedan Black Rhodium srebrni interkonekt koji idealno legne kada treba otvorit sistem. Zove se Aria DCT++. Zanimljivo je da Black Rhodium ima u gami još srebrnih žica i ne zvuče tako...
Naravno ovo vrijedi u kombinaciji Parasound P5 preampom. U kombinaciji s nekim drugim rezultat može biti drugačiji...
Na vrh
306maxi View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.travanj.2017 u 20:40
Meni je interesantan i 8000p ali ako je to pojačalo karakterom zvuka slično integrircu 8000s onda ništa od toga. Također prodaju se i 8000m monoblokovi koji su mi također ok po cijeni samo velim ako je razlika samo u snazi i boljoj kontroli jedinica a karakterom zvuka identično onda ništa nisam napravio jer ne slušam preglasno a i zvučnici su ok osjetljivosti i mislim da im impedancija ne pada prenisko.
Na vrh
M.Djon View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj M.Djon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.travanj.2017 u 11:57
Gledam Tvoju  sliku gledajući  sebe ? (nhf) . 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,205 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
dCS Puccini MkII
Forum: Prostorna akustika