Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Parasound A23

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
306maxi View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Parasound A23
    Objavljeno: 10.travanj.2017 u 10:18
Pozdrav,

ima netko možda kakvih čujnih iskustava sa ovim izlaznim pojačalom?
Trebao bi pojačalo koje bi mi donijelo malo muzikalnosti a opet da ne izgubim prevuše rezolucije za proac studio 140 zvučnike. Predpojačalo bi bilo audiolab 8200cdq, interkonekt je Nimak ultra master.
Cijena je relativno ok za moje pojmove.

Hvala!
Na vrh
marantz65 View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj marantz65 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.travanj.2017 u 23:37
Pokušaj posuditi izlaz uz polog pa ga probaj u svojem sistemu ako si ga vidio u oglasniku.
A čini mi se da i Božo ima A23 u ponudi...
Na vrh
306maxi View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 00:18
Ne odgovara mi njegova poslovna politika gdje za čuti nešto moram platit 500kn a i koliko vidim prodaje nov uređaj koji je u dućanu preko 10 tisuća kuna što bi značila da je i njegova cijena tu negdje.

Našao sam jedan rabljen za više nego duplo manje samo me zanima jel se isplati probat da ne gnjavim sebe i čovjeka. Treba mi nešto u stilu exposure-a, mrvicu topliji zvuk za proac-e.
U obzir možda dolazi i quad 909 koji odgovara po recenzijama ali ga nisam čuo iaku tu i tamo iskoči koji na nekom od oglasnika.
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 10:09
500 kn je cca 5% vrijednosti uređaja i čini mi se korektna naknada vlasniku ukoliko se ne kupi urađaj a isti sam imao priliku u svom sustavu slušati nekoliko dana. 
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 11:08
Originalno postano od strane člana: soundnewsdino soundnewsdino napisao:

500 kn je cca 5% vrijednosti uređaja i čini mi se korektna naknada vlasniku ukoliko se ne kupi urađaj a isti sam imao priliku u svom sustavu slušati nekoliko dana. 

Možda se to tebi kao trgovcu / proizvođaču tako čini, no meni kao konzumentu bi to isto bio razlog ne uzimati uređaj na slušanje. Polog u punoj vrijednosti uređaja je u redu, ako se nešto pokvari, polog se zadržava i to je fer.
Međutim, "iznajmiti" uređaj na par dana i naplatiti 500 kuna je previše.
đez je limunada

Na vrh
alexatpos View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alexatpos Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 11:28
Zook, ti zivis u civilizaciji, gdje ipak ima puno vise kupaca od 'radoznalaca'. Ovdje bi x ljudi 'posudili' kakav uredjaj ne bi culi 'kako to svira' i vratili ga bez srama, za par dana...
Taj polog pokazuje minimum ozbiljnosti, plus uracuna se u cijenu ako kupis uredjaj....
Na vrh
M.Djon View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj M.Djon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 11:32
Bio kod gospodina  kupio sitnice . ljubezan susretljiv poslušao 2 - 3 sustava  ja , popio  kavu  . u onda nezavršenom  objektu ( nježno zelena zgrada)  najskuplja za renoviranje . Njegov ( samoupraljač ? ili ptijatelj ) komunikativan . Jako pozitivno iskustvo ! Putnik pozdrav ! :)

Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 11:49
Originalno postano od strane člana: alexatpos alexatpos napisao:

Zook, ti zivis u civilizaciji, gdje ipak ima puno vise kupaca od 'radoznalaca'. Ovdje bi x ljudi 'posudili' kakav uredjaj ne bi culi 'kako to svira' i vratili ga bez srama, za par dana...
Taj polog pokazuje minimum ozbiljnosti, plus uracuna se u cijenu ako kupis uredjaj....

A yebga onda... žalosno.
đez je limunada

Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 12:32
Tih 500kn je i filter da ljudi ne posuđuju uređaje iz zayebancije.

Zamisli da imaš trgovinu i da svaki dan ode 5uređaja na posudbu ljudima koji ih posude iz dosade, bez ikakve obaveze.
I tak posuđuju/vracaju u nedogled.
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.travanj.2017 u 12:34
Originalno postano od strane člana: alexatpos alexatpos napisao:

Ovo je točno...
S tim da bi nadodao. Ljudi bi posudili besplatno, poslušali u svojim uvjetima, uredno vratili i zatim potražili jeftinije na njuškalu ili ako im uređaj nije po volji na nekom od formuma napisali da je uređaj loš i ne vrijedi svojih para. 
E sad... za nekoga je to ok. Za mene nije ali kao što rekoh ...cijeli svijet je poludio..haha

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,332 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Prostorna akustika
Molim par sugestija za bolju...
Forum: Uradi sam