Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Marantz 10

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
markica View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj markica Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Marantz 10
    Objavljeno: 23.travanj.2017 u 21:27
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Theh, nemam razloga sumnjati u izvrsnost tog Sony zvučnika. Baš nikakvog. Međutoa, za navedenu cijenu u dolerosima kupuje se Wilson Sasha. Nekako ne bih dvojio između ta dva.
obrva

osim kaj Sony kao mega korporacija si može dozbvoliti "dumping" cijene što se i radi (priča o cijenama R klase). Pa se ovo može dobiti za manje love no što bi itko pomislio. Kataloška cijena? zlatni_zub
GamuT DI 150, Revel Ultima Studio, Linn Akurate CD/SACD/DVD-A, MIT MH-750 Magnum, MI-350 CVT Terminator

Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.travanj.2017 u 12:39
Theh, nemam razloga sumnjati u izvrsnost tog Sony zvučnika. Baš nikakvog. Međutoa, za navedenu cijenu u dolerosima kupuje se Wilson Sasha. Nekako ne bih dvojio između ta dva.
obrva

Editirao Apparatus - 23.travanj.2017 u 12:39
dCS Puccini & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
olif View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj olif Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.travanj.2017 u 08:31
Vjerojatno hebeni zvučnik....

http://www.thevintageknob.org/sony-TA-E1.html
http://www.thevintageknob.org/sony-TA-N1.html

Možda bi i prosviral s gornjim škatulama...bar po težini su uvjerljive....haha

I tak oni (a i Pioneer, Onkyo... i mnogi drugi) uredno odustaše od sličnih stvari...
Kak reče @Appy, mogu dakako, al im se baš ne da / ne isplati...što li...ne

Marantz nešto pokušava, ali premalo je to s obzirom na njihove resurse i tradiciju.....

Editirao olif - 23.travanj.2017 u 08:32
Na vrh
spacelab View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj spacelab Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.travanj.2017 u 19:54
Apparatus,

što kažeš na ove Soni kutije ?

Na vrh
bibo View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bibo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.travanj.2017 u 15:55
Originalno postano od strane člana: moog moog napisao:

Hahahahahaha
Bibo, nisam bio ljut na odgovor, nego sam obamro, kad vidjeh photo. Vidi iznad o lavoru i slinjenju. Zato prijetnja. Ok sam, odspavao sam, danas je drugi dan. Live and let live. Dugo mi pozivio, zajedno s komponentom moje mladosti. O, slatki snovi...

ma zek... sve skuzio.... :)...... uzivaj........
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.travanj.2017 u 14:25
Hahahahahaha
Bibo, nisam bio ljut na odgovor, nego sam obamro, kad vidjeh photo. Vidi iznad o lavoru i slinjenju. Zato prijetnja. Ok sam, odspavao sam, danas je drugi dan. Live and let live. Dugo mi pozivio, zajedno s komponentom moje mladosti. O, slatki snovi...
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.travanj.2017 u 12:53
Naravno da Marantz može napraviti bilo što (jednako kao i sestrinska firma Denon - ne znam jesu li još u fuziji), samo svijet je otišao u klinac pa im se više ne isplati ulagati u ultimativnu hifu. Btw, kad se samo sjetim kakva je čuda i divote nekoć radio n.pr. Sony, ide mi na plakanje. Prošlo svršeno vrijeme. 

Sad se sjetih jedne Marantz pile od prije dosta vremena. Izuzetno rijetka zvijer (mala serija), strahotne cijene, ali za ono doba ultimativna u svemu. Kad sam to davno proučavao, morao sam ispod ćube staviti lavor za slinjenje i prazniti ga svakih 5 minuta. Jedino kaj ga današnja digitalija (naravno skuuuupa) vjerojatno odere ko janjca bez kapi znoja, al tak je to... Sagrađen oko smrtonosno obožavanog Philips TDA1541A S2 čipa (double crown) t.j. oko dva koji rade diferencijalno. 

Lejdiz end džentlmen, Marantz Project D1! Tadaaaaaa!
dCS Puccini & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
bibo View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj bibo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.travanj.2017 u 10:56
Originalno postano od strane člana: moog moog napisao:

Posalji mi kucnu adresu u inbox i oprosti se s obitelji. Bit ce im drago. Ne brini, bit cu njezan prema tebi...

a gle, ljutio se ti ili ne to ti je tak... dobro ti je napisao Damir "Aha, moš mislit." , no problem nije u onom kaj ti mislis nego u tome da je jedna takva firma odustala od pravog hajenda, a to je za nas kupce samo lose. Nije Marantz neka "mala wanna be hajend" firmica koja proizvodi neke pleyere a sve kupuje na trzistu, od ovog pogon, od onog gumbe, od 3. plasticni daljinski i tak dalje...Oni su firma koja moze kad pozeli napraviti sto god hoce, a vise nece. E to meni nije drago, jer ono sto oni naprave i kosta 10K E, to druge firme prodaju za 30 itd... vidis, a tad smo samo mi na gubitku.. :)..... veseo i cio ti meni bio, a da sam znao da si ti opasni Robert Moog nebi se ja zezao sa tobom..... :).......
pozdrav...
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2017 u 19:34
Uf, ovo ti je komentar na fotku
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
moog View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj moog Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.travanj.2017 u 19:32
Posalji mi kucnu adresu u inbox i oprosti se s obitelji. Bit ce im drago. Ne brini, bit cu njezan prema tebi...
I'm a Blackstar ✴
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,184 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Prostorna akustika
Molim par sugestija za bolju...