Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

SSD Music Storage

Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
olif View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj olif Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.svibanj.2017 u 08:11
Ja se prije koji tjedan borio sa onim Addons virusima.
Nije pomogla Avira anrtivirus, nije pomogla Zemana antivirus...tek je instalacija Mahlwarebyt našla 2.000 komada smeća i to počistila.

Doduše, Trial Prime verzija Mahlwarebyt mi istekla jučer (ostala samo Free) i sada više odmah ne detektira i blokira te stranice, već treba pokrenuti ručno Scan....

Ne znam žašto se Win7 ne može (sa svim svojim zakrpama) sam štititi bar od tih Addonsa....
.....nevezano uz Add Blocker... :!?

Editirao olif - 17.svibanj.2017 u 08:14
Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.svibanj.2017 u 08:37
Ljudi, koristite aktualni WIN10. Najbolji OS svih vremena (za normalne korisnike).
Njegov inkludirani i besplatni Defender je sasvim dovoljan.
Naravno, automatski update mora biti aktiviran.
đez je limunada

Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.svibanj.2017 u 08:59
Originalno postano od strane člana: zook zook napisao:

Naravno, automatski update mora biti aktiviran.
Da, aš kad imam nešto hitno za obaviti, ćesme ode u reboot. I baš onda mu treba pola sata da se apdejtira.
To nije softver za ozbiljno korištenje, samo za zabavu, uostalom, ko i sve od MS.
    Moj HiFi
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.svibanj.2017 u 09:13
Meni nikad nije otisao sam u reboot, sad se ne sjecam, al 99% imas u postavkama opciju za to.
Ako se vec mora rebootat, onda to odradi kod prvog gašenja i paljenja, ili manualnog rebootanja, i to apdejtanje odradi brzo.
Vjerojatno brzina ovisi i o konfiguraciji kompa.

Na vrh
zook View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
mrzitelj malih skakutavaca

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zook Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.svibanj.2017 u 09:32
Upravo tako kao što Gašo kaže. automatski update u pozadini. Reboot tek  kad ga se ugasi ili restart.

Problem je, kao i uvijek, ispred tipkovnice :)
đez je limunada

Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.svibanj.2017 u 09:52
Moguće da je problem ispred tipkovnice. Odavno nemam voljnog momenta kopati po softveru da bih ga postavio onako kako bi trebao raditi sam od sebe.
A da Win 10 hoće sam otići u reboot, ponekad hoće, ma što mi rekli o tome.
Ali dovoljno je i to što kod paljenja završava update, ako je veća zakrpa, onda i 15 minuta. Pa ti čekaj.

Bolje nemojte braniti proizvod čiji su service packovi veličine osnovnog proizvoda a izađu nekoliko mjeseci nakon izdanja proizvoda.

Umjesto podrške, proizvođač te upućuje da potražiš pomoć od ostalih korisnika. Nema servisa u kojem možeš reklamirati MS softver, samo hardver. 

I to je nama dobro, lijepo su nas istrenirali, nema što.
    Moj HiFi
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.svibanj.2017 u 09:57
A gle Amigo, ja koristim lap s win10 kao bazu za više meni potrebnih sofvera koji ke rade na Linuxu, ili OSxu, tako da nije obrana nego potreba, a posto si sve sam instaliram i citam pazljivo, tako sam si postavio i Win10 da radi minimalno svojeglavo.

I naravno kad se radi nesto bitno, ruka sama stisce ctl-s., bez obzira na auto save funciju.

Editirao Gašo - 17.svibanj.2017 u 10:05
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.svibanj.2017 u 10:01
Tko te trenira? Fino presvičaš na Apple ili na Linux. Meni su Windows-i pod normalno i s vremenom sam se pretvorio u jako naprednog korisnika. Nemam nikakvih problema.

Apdejtove podesiš tako da ti da samo obavijest pa ti odlučuješ kad ćeš i što instalirati, a ne automatski.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.svibanj.2017 u 10:33
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Tko te trenira? Fino presvičaš na Apple ili na Linux. Meni su Windows-i pod normalno i s vremenom sam se pretvorio u jako naprednog korisnika. Nemam nikakvih problema.

Apdejtove podesiš tako da ti da samo obavijest pa ti odlučuješ kad ćeš i što instalirati, a ne automatski.
De si kupi auto čija će te podrška, umjesto u servis, uputiti da na nekom forumu potražiš pomoć kako da sam popraviš kvar U garantnom roku.

Win je poluproizvod za koji kupac ne dobiva garanciju.

Ljudi koji moraju raditi aplikaqcije, kažu da niti jedan MS proizvod s drugim MS proizvodom nije kompatibilan, da imaju različite naredbe itd.

MS sucks!!!  Ljut
    Moj HiFi
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.svibanj.2017 u 10:44
Trenutak iskrenosti: ako si ikad masno platio bilo koji Microsoftov proizvod i ako si imao ovakvo iskustvo, imaš pravo biti ljut.
Ja nikad nisam platio ništa, s godinama sam se prometnuo u vrlo naprednog korisnika i problema generalno nemam. Ako se i pojavi kakva sića, fino promozgam ili zaguglam pa riješim. Shvatim to kao zabavu, možda ponekad kao izazov i meni okej jer je jako rijetko. Sve šljaka kako ja hoću. Već sam 7 godina na W7 Ultimate i meni to radi ko grom. Ne kanim mijenjati. Ženi sam prije dvije godine na novi Lenovo laptop stavio W10 i tek je to odlično. Samo, meni se baš ne sviđa vizualno jer mi izgleda kao da ga je dizajnirao Rus iz Novosibirska. Totalni vizuala daungrejd. 
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,160 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Deklarirana snaga pojačala
Forum: Audio komponente