Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

HD osiguraci

Odgovori Odgovori
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Kale.v.2.0 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: HD osiguraci
    Objavljeno: 29.srpanj.2017 u 22:30
Ponukan odusevljenjem nekih clanova ovdje sa hi fi osiguracima, a kako moji Sansui receiveri imaju svaki po 5 – 6 osiguraca, bilo bi mi preskupo ici testirati ove High End osigurace na njima, pa sam odlucio da vidim kako ti opjevani osiguraci utjecu i na video uredjaje. I odmah cu kazati… cudo jedno!!! Nevjerojatno koji boljitak u slici (ne imaginarnoj audio slici, vec pravoj video slici)!!
Na mojoj Samsung tv (hebes ga u nas nema kupit Sansui telke) slika je dobila na definiciji, detaljima, SD rezolucija HTV-a je ko da gledam UHD film, doduse… ogranicavajuci faktor su moje cvike sa plus 1.5 dioptijom… ali bez obzira… na prvo gledanje boljitak je ocit!!! Kako… zasto… ko ce ga znati!
Slijedeci tuning mi je izbaciti sa faze koja napaja TV automatski osigurac i staviti taj HD osigurac, pa da vidim koliko jos napredak mogu postici.
Jednostavno, htio sam moje odusevljenje podjeliti sa vama.

Na vrh
tatamata View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan
grnčarija rules

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj tatamata Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.srpanj.2017 u 22:53
Nebih rekao da je to išta čudno. Video uređaji su osjetljiviji na kvalitet ulazne struje, kod njih je to prvo i uočeno, sukladno tome prvi strujni filteri, conditioneri i power stanice su bili i namijenjeni za video i TV uređaje. Tek kasnije se tu uključila i audio branša.
prava hifa svijetli u mraku.
Na vrh
olif View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj olif Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.srpanj.2017 u 06:04
Ja pak mislim da se Kale samo dobro zahebava....
Na vrh
gadafi View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj gadafi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.srpanj.2017 u 11:58
Kale troller v2.0 haha
Jango Fett:"Latin house je komercijala koja se pušta prije prelaska na narodnjake."
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.srpanj.2017 u 12:19
Originalno postano od strane člana: Kale.v.2.0 Kale.v.2.0 napisao:

Ponukan odusevljenjem nekih clanova ovdje sa hi fi osiguracima, a kako moji Sansui receiveri imaju svaki po 5 – 6 osiguraca, bilo bi mi preskupo ici testirati ove High End osigurace na njima, pa sam odlucio da vidim kako ti opjevani osiguraci utjecu i na video uredjaje. I odmah cu kazati… cudo jedno!!! Nevjerojatno koji boljitak u slici (ne imaginarnoj audio slici, vec pravoj video slici)!!
Na mojoj Samsung tv (hebes ga u nas nema kupit Sansui telke) slika je dobila na definiciji, detaljima, SD rezolucija HTV-a je ko da gledam UHD film, doduse… ogranicavajuci faktor su moje cvike sa plus 1.5 dioptijom… ali bez obzira… na prvo gledanje boljitak je ocit!!! Kako… zasto… ko ce ga znati!
Slijedeci tuning mi je izbaciti sa faze koja napaja TV automatski osigurac i staviti taj HD osigurac, pa da vidim koliko jos napredak mogu postici.
Jednostavno, htio sam moje odusevljenje podjeliti sa vama.

ako nisi promjenio Pancer na tavanu sa hi-end  pancerom za fihi ništa od kvalitete
haha
zden
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.srpanj.2017 u 16:12
Crni Kaliniću, nikad audiofila otebe.
haha
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Kale.v.2.0 View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Kale.v.2.0 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.srpanj.2017 u 19:10
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Crni Kaliniću, nikad audiofila otebe.
haha

Zasto glup ???    A toliko se ja trudim placo
Na vrh
yami View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj yami Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.kolovoz.2017 u 12:35
i obavezno audiofilske utičnice staviti, s tim da napomenem, za stereo i AV prema deklaraciji i sve razdvojiti.

da
oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌS.
Na vrh
olif View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj olif Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.kolovoz.2017 u 14:08
Znam da je to s utičnicama provokacija.....
.....ali ako bi ziherungi imali utjecaja na zvuk ( za sliku dakako sumLJam), onda bi za štekdoze to bilo još i prije...

Editirao olif - 11.kolovoz.2017 u 14:09
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,215 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: High-End
SET