Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Krell s300i

Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 13>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
vkneze13 View Drop Down
Groupie
Groupie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vkneze13 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.listopad.2017 u 14:53
Poštovani g. Sten , samo sam htio reći u vezi zvučnika chario constellation delphinus, orginal stalci imaju šiljke. Neznam na kakvoj opremi ste slušali navedene zvučnike ( vjerujem na vrhunskoj ), ja sam ih slušao ne jednom nego jako puno sati kod gospodina koji ih prodaje i to sam raznim pojačalima i izvorima, i mogu reći da sve ovisi o kvaliteti pojačala. Gospodin koji je pitao za njih je htio kupiti od mene Aleph 3 , ali sam ga odgovorio od toga jer je htio tjerati proac s A3 , a mislim da to baš neide. Zvučnici chario sviraju iznenađujuće dobro za svoj cijenovni razred i s mojim A3 i preampom mrkli mrak.. Još da napomenem  stalci od 15kg mi baš i nisu bili toliko lagani. Ne želim nikog uvrijediti niti prozivati, ali davati mišljenje, a ne poznavati materiju ( proteza), mislim da je i za Vas jako nisko. Nisam mogao odoljeti a ne napisati nešto kad su svi načitani , najpametniji i najobrazovaniji i sve što drugi imaju ne valja, a njihovo je ajmeeeeeeee i tako u nedogled mislim stvarno ste super. Nadam se da se neće nastaviti prepirka jer stvarno nema smisla , žali Bože foruma i ljudi koji se ovdje trude nešto napravit. No hard fellings. 
Na vrh
parabolis View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.listopad.2017 u 16:18
Originalno postano od strane člana: vkneze13 vkneze13 napisao:

Poštovani g. Sten , samo sam htio reći u vezi zvučnika chario constellation delphinus, orginal stalci imaju šiljke. Neznam na kakvoj opremi ste slušali navedene zvučnike ( vjerujem na vrhunskoj ), ja sam ih slušao ne jednom nego jako puno sati kod gospodina koji ih prodaje i to sam raznim pojačalima i izvorima, i mogu reći da sve ovisi o kvaliteti pojačala. Gospodin koji je pitao za njih je htio kupiti od mene Aleph 3 , ali sam ga odgovorio od toga jer je htio tjerati proac s A3 , a mislim da to baš neide. Zvučnici chario sviraju iznenađujuće dobro za svoj cijenovni razred i s mojim A3 i preampom mrkli mrak.. Još da napomenem  stalci od 15kg mi baš i nisu bili toliko lagani. Ne želim nikog uvrijediti niti prozivati, ali davati mišljenje, a ne poznavati materiju ( proteza), mislim da je i za Vas jako nisko. Nisam mogao odoljeti a ne napisati nešto kad su svi načitani , najpametniji i najobrazovaniji i sve što drugi imaju ne valja, a njihovo je ajmeeeeeeee i tako u nedogled mislim stvarno ste super. Nadam se da se neće nastaviti prepirka jer stvarno nema smisla , žali Bože foruma i ljudi koji se ovdje trude nešto napravit. No hard fellings. 

Ehehe druze, pa to je moda na ovom forumu, ne brigaj, pisu oni svasta, a izgleda da bas sve to nema veze sa bilo cim.
E sa ddrugo pitanje je sto teraju vodu na svoju vodenicu, o tome moze da se raspravlja.
Grundig cd 35,Theta dsp pro progeny dac converter, Quad 405/2 / preamp Attila audio sa ecc83 cevima, Kef 103.4
Na vrh
glava View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj glava Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.listopad.2017 u 16:51
U pravu si parabolis...svi nešto pišu na ovom forumu bezveze, teraju vodu na svoj mlin. A nitko da prepozna tvoj novi alternativni pristup hifi.
Tvoje stavljanje dva preampa u seriju je genijalno.

Ako slučajno tvoje pojačalo nema dovoljno snage preporučio bi ti da na njega privežeš konja ili magarca. Svakako ćeš dobit dodatnih 750 watti.
Pa nek ovi pričaju svašta
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.listopad.2017 u 20:24
Originalno postano od strane člana: vkneze13 vkneze13 napisao:

...  stalci od 15kg mi baš i nisu bili toliko lagani. Ne želim nikog uvrijediti niti prozivati, ali davati mišljenje, a ne poznavati materiju ( proteza), mislim da je i za Vas jako nisko.... 

Stalci sa slike iz oglasa imaju cca. 3kg. a to znam jer sam ih nosio u auto, pa u kuću, pa iz kuće itd..I radi se o originalnim stalcima.
 Da li postoje originalni Chario stalci od 15 kg na koje može ići ovaj zvučnik ne znam, ali ako i postoje to nisu ti sa slike.

Za ostalo, glede zvuka, nemam što dodati na ono što sam već rekao. Kome su "mrkli mrak" neka si ih kupi, menii stvarno svejedno.
Na vrh
spacelab View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj spacelab Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.listopad.2017 u 20:39
Na vrh
vkneze13 View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj vkneze13 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.listopad.2017 u 22:33
Stalci s slike su prazni i teški 15kg, ako je Vama lagano 15kg , ja trenut o renoviram stan i 40 kutija pločica porculanskih po 35kg kutija pa mi treba netko ko to može na 4 kat . Meni zvučnici ne trebaju, ali za te pare su mrkli mrak. Neću se više javljatiz ali stvarno trebam pomoć glede tih pločica.
Na vrh
Sten View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
Nikad zadovoljan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Sten Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.listopad.2017 u 23:33
15kg možda imaju sa zvučnicima. Možda.

Na vrh
nino View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.listopad.2017 u 00:20
Originalno postano od strane člana: 306maxi 306maxi napisao:

Gdje se prodaju te opere?

Imaš tu na forumskom oglasniku neke Opere
Creek Evo 50A/Audiolab M-DAC+(Cardas Golden Presence XLR)/Marantz SA8003(Atlas Hyper coax)/Pioneer N-50(Chord Clearway coax)/Focal Aria 906(Kimber 8TC)
Na vrh
306maxi View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj 306maxi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.listopad.2017 u 01:14
Prodani su.
Na vrh
nino View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj nino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.listopad.2017 u 01:55
Originalno postano od strane člana: 306maxi 306maxi napisao:

Prodani su.

Znači ne trebaš više ni zvati da bi stvar bila prodana, dovoljno da pomisliš smijeh
Hajde pomisli na moj Kimber , prodajem ga već dugo
Creek Evo 50A/Audiolab M-DAC+(Cardas Golden Presence XLR)/Marantz SA8003(Atlas Hyper coax)/Pioneer N-50(Chord Clearway coax)/Focal Aria 906(Kimber 8TC)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 13>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,184 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Predstavite se
Dobar dan
Forum: Audio komponente