Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Meridian 562 v

Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.listopad.2017 u 12:30
Originalno postano od strane člana: parabolis parabolis napisao:

Da li ste nekada mozda obratili paznju koliko kombinacija ulaza / izlaza ima ,recimo Carlos Santana, to se vidi na zivim svirkam,pao mi je taj primer na pamet.ne verujem da su oni pali s marsa,al ajd oni pojma nemaju...pda..
Ja naivan pa ssm se ponadao da ce diskusijs ici nekim normslnim tokom,ripa ovo je zbog tdoga i toga,pa malo folozofiranja oko tehnikalija i itd.
Zaboravite.

Kakav upit takvi odgovori. Nema se o istome ništa pametno za reći. Vjerojatno je netko s foruma i čuo Meridian 562 V ali nikako u ovim egzibicionističkim kombinacijama koje nemaju veze s ničim osim s igranjem. Ako vas veseli samo nastavite...Beer

Editirao soundnewsdino - 03.listopad.2017 u 12:31
Na vrh
parabolis View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.listopad.2017 u 12:35

Postovani, upit je bio o samom uredjaju, ne o mojoj postavci tog uredjaja.

Ne znam zasto se uglavnom uvek zaobidje tema na forumu. Postavka je mahom napravlejna kao experiment, a ne kao konacnica.
Pa zar ovo nije hobi gde se svi igramo necega, razno razne kombinacije uredjaja, ja to barem tako gledam. 

Editirao parabolis - 03.listopad.2017 u 12:36
Grundig cd 35,Theta dsp pro progeny dac converter, Quad 405/2 / preamp Attila audio sa ecc83 cevima, Kef 103.4
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.listopad.2017 u 13:15
Vaša oprema vaše veselje...Beer
Na vrh
parabolis View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.listopad.2017 u 13:18
Originalno postano od strane člana: soundnewsdino soundnewsdino napisao:

Vaša oprema vaše veselje...Beer

A zasto nam onda sluzi forum ?

...osim pametovanja i hvalisanja kako "ja imam krella" ili sl., mslm uzeo sam ono sto mi je prvo palo na pamet, sta cu.

Editirao parabolis - 03.listopad.2017 u 13:21
Grundig cd 35,Theta dsp pro progeny dac converter, Quad 405/2 / preamp Attila audio sa ecc83 cevima, Kef 103.4
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.listopad.2017 u 14:11
Pa služi za prikaz genijalnih konfiguracija tipa 3 preampa serijski i još 2 paralelno.

Editirao Apparatus - 03.listopad.2017 u 14:11
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
parabolis View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.listopad.2017 u 14:26
Opet si promasio pistu pa si sleteo na njivu, nije tema prikaz nego sprava Meridian.
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.listopad.2017 u 15:23
Očito je ekipi interesantniji audio diletantizam kojeg ispoljavaš nego Meridian preamp. Dakle, tema je trenutno ono na što su ljudi odreagirali, a ne što si ti zamislio.
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
parabolis View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.listopad.2017 u 15:43
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Očito je ekipi interesantniji audio diletantizam kojeg ispoljavaš nego Meridian preamp. Dakle, tema je trenutno ono na što su ljudi odreagirali, a ne što si ti zamislio.

Ili na tvoje konstanto miniranje svih tema.
S visine gledas na sve, sory sto nismo na tvom nivou kako ti kazes "dilentatizma" i to jos audio
Namerno se ne javljan na forum bas zbog ovakvih stvari, tj ovakvih jusera na forumu, ovo je otvoreno okupljaliste za sve ljude otvorenog uma, ti ocigledno to nisi, svaka cast na tehnickom znanju, tu skidam kapu, ali za ostalo ne mogu bas....
Odjava.

Editirao parabolis - 03.listopad.2017 u 15:48
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.listopad.2017 u 15:57
Originalno postano od strane člana: parabolis parabolis napisao:

Odjava.
Ovo je najinteligentnije danas. A i jučer.
Na vrh
parabolis View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj parabolis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.listopad.2017 u 16:06
Ti kao da doruckujes, rucas i veseras na forumu, a izgleda i jos stosta radis....
zlatni_zub

Editirao parabolis - 03.listopad.2017 u 16:07
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,184 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Predstavite se
Dobar dan
Forum: Audio komponente