Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Deklarirana snaga pojačala

Odgovori Odgovori Stranica  <1 222324
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
dan the man View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 sati 10 minuta prije u 12:16
Originalno postano od strane člana: Apparatus Apparatus napisao:

Samo dobro? Vjerujem ja da radi dobro, ali za tu lovu treba raditi apsolutno spektakularno sa svakom mjuzom i glasnoćom i u velikoj kubikaži također. A ne radi. Ne radi sigurno. Jednako kako moj Rover da ga yebeš ne ide 200km/h.

Išao bi i Rover 200 niz planinuhaha
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 sati 4 minuta prije u 12:22
A tek da ga hitiš iz letećeg transportera? Kako ono? Svake sekunde akceleracija za 9,81m. Davno išo uškolu.
haha 
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
amigo View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj amigo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 sati 4 minuta prije u 12:22

Samo dobro? Vjerujem ja da radi dobro, ali za tu lovu treba raditi apsolutno spektakularno sa svakom mjuzom i glasnoćom i u velikoj kubikaži također. A ne radi. Ne radi sigurno. Jednako kako moj Rover da ga yebeš ne ide 200km/h.
Ne radi sigurno?
    Moj HiFi
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 sati 22 minuta prije u 13:04
Ne radi sigurno jer nema sape. Sigurno radi divno, ali koliko se njemu hoće, a ne kao se hoće gazdi koji je istrpao tačke para za to. 
Još se nije rodio Vladimir koji je syebo fiziku. A ni Đuro. Pa ni Pero. Spoji si n.pr. malog Marantz vintage tranzistorca (PM350 - ima ga moja ženica) od 35W na taj zvučnik u svojoj kubikaži pa pokušaj rekreirati simfoniju u punom klimaksu realističnom glasnoćom (s timpanima obvezatno). Ili još bolje jazz big band. Ili još bolje žestoku rokiju. Pa tako recimo pola sata. Prije nego crkne amp, vjerojatno će nakuriti zvučnike. Naročito takvi tranzistorci bez DC zaštite, povorkom ravnih vrhova signala (DC) i to oko punog napona napajanja. Nemoj meni vjerovat, probaj ga spojit na svoje zvučnike. Ja ti posudim amp. Lako ga popravim ako skikne. A tebi ne gine poneka nova grnčarija. Ili krpanje kod Safeta u radnji popravak obuće, izrada ključeva i prematnje Accutona, u kontejneru kod Trešnjevačkog placa.
haha
Izlazni trafo cjevaša neće propustiti DC pa će amp samo prdenjati i kašljati. I to spektakularno.
haha
dCS Puccini MkII & U-Clock, AQ Sky, Krell FPB300cx, AQ Sterling 2, Sonus faber Amati Futura
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 sati 47 minuta prije u 13:39
Ovdje je jedino spektakularno kako se ne mindset ne mice s mjesta.haha
I to godinama.

Dan i ostali zaluđeni SEom.  Zašto ne probate NAT Magmu? 

Slusao davno, sjecam se da grijeeeee i da te pomalo strah jesi li možda obasipan X zrakama.
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 sati 36 minuta prije u 13:50
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

Ovdje je jedino spektakularno kako se ne mindset ne mice s mjesta.haha
I to godinama.

Dan i ostali zaluđeni SEom.  Zašto ne probate NAT Magmu? 

Slusao davno, sjecam se da grijeeeee i da te pomalo strah jesi li možda obasipan X zrakama.

Zaluđen sam lampom generalno. Daleko od toga da nema izvrsnih SS-ova. Apijev npr.  To je jače od mene haha

Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 sati 17 minuta prije u 14:09
To dođe s keramikamahaha
Keramika i staklo u istoj prostorijihaha
Na vrh
Apparatus View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best
Krelle

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Apparatus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 sati 11 minuta prije u 22:15
Originalno postano od strane člana: dan the man dan the man napisao:

Zaluđen sam lampom generalno. Daleko od toga da nema izvrsnih SS-ova. Apijev npr.  To je jače od mene haha

Zaluđen si lampom, al ćeš doć na moje kad-tad. Samo polako. I Amigo je jedan od kandidata samo ne bi priznao da ga roštiljaš s ćevosima.
haha
Mogli bi dogovorit sjestu u subotu iza sljedeće ak ti šepa. Javi. Sad imam još znatno bolji zvuk nego proljetos kad si bio.
obrvahaha
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 sati 30 minuta prije u 22:56

Originalno postano od strane člana: dan the man dan the man napisao:

Zaluđen si lampom, al ćeš doć na moje kad-tad. Samo polako. I Amigo je jedan od kandidata samo ne bi priznao da ga roštiljaš s ćevosima.
haha
Mogli bi dogovorit sjestu u subotu iza sljedeće ak ti šepa. Javi. Sad imam još znatno bolji zvuk nego proljetos kad si bio.
obrvahaha

Vidjet ćemo kako će završiti, tek je počelo haha  Za koji mjesec ide selidba u prostor dvostruko većeg volumena (134m3), pa tu može biti kuku lele glede akustike. Naravno, nakon pokojeg problema i tretmana očekujem još veću audio senzaciju jer prostor je majka audiofilstva, znaš i sam. 
Veselim se rokijanju utebe, a za termin se uskladimo na pm.
Na vrh
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj dan the man Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 sati 25 minuta prije u 23:01
Originalno postano od strane člana: Gašo Gašo napisao:

To dođe s keramikamahaha
Keramika i staklo u istoj prostorijihaha

Veri fani, dont puš it. haha Bar tebi brojke ne idu u korist. 85db i šaćica wati. (Tu ide onaj smajli kaj pokazuje gu**icu) haha
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 222324
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,637 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente
Ljudovi pomagajte
Forum: Audio komponente