Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

(U)pomoć

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Rus View Drop Down
Newbie
Newbie

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Rus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: (U)pomoć
    Objavljeno: 08.siječanj.2018 u 23:14
Pozdrav ekipi,
Imam problem. Moj sin,kojeg sam do danas volio najviše na svijetu, je nekom lopticom pogodio bas na silver rx6 . Sada kada micem kao da zapinje za nešto,vidi se malo gdje je pogodio. Naravno i čuje se kao neko slabo krčanje kad rade. E sad dal se to može i isplati popravljat ili naručit novi bas? E da i gdje?
Fala
Na vrh
soundnewsdino View Drop Down
Hiper aktivan
Hiper aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj soundnewsdino Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 00:49
Originalno postano od strane člana: Rus Rus napisao:

Pozdrav ekipi,
Imam problem. Moj sin,kojeg sam do danas volio najviše na svijetu, je nekom lopticom pogodio bas na silver rx6 . Sada kada micem kao da zapinje za nešto,vidi se malo gdje je pogodio. Naravno i čuje se kao neko slabo krčanje kad rade. E sad dal se to može i isplati popravljat ili naručit novi bas? E da i gdje?
Fala

Jednostavno je. Udarac je izbacio špulu iz centra magnetskog raspora. Najpametnije se javiti zastupniku i naručiti novi bas zvučnik i to je to...
Na vrh
zden View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj zden Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 10:26
Originalno postano od strane člana: Rus Rus napisao:

Pozdrav ekipi,
Fala

Prvo  zatražiti pregled  nekog znalca   !!
zden
Na vrh
alki View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 10:36
a gdje su bile zaštitne mrežice za vrijeme napucavanja
Na vrh
Rus View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Rus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 11:07
Bile su gore(bar tako mali kaže). Vidiš tog se nisam ni sjetio.to su one original na magnete i mislim da nisu baš neka zaštita.u svakom slučaju kad dođem doma provjerim pa ak je mali seronja lago uzimam mu mob da ne zove plavi telefon dok ga ......
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 12:55
Jel to ima aluminijsku membranu?

Spigala se membrana i navlaci špulu na polni nasavak magneta. Moguce da se i spula spigala od udarca u jednu stranu membrane.

Editirao Gašo - 09.siječanj.2018 u 13:00
Na vrh
icon View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj icon Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 12:56
Shvaćam da si malčice ogorčen na to što se desilo, ali ne trebaš za to kriviti djete.
Za početak, totalno je neprimjereno od odrasle individue ovako pisati o nasljedniku, pogotovo jer si ga upravo ti odgojio, ili si ga barem trebao odgojiti i naučiti ponašanju, općenito, a isto tako i u skladu sa prostorom u kojem se nalazite.

Oprosti na možda malo grubljim riječima, ali dijete, lopta i hifa po meni nisu dio jedne rečenice koju bi složio iole ozbiljniji audiofil u ulozi roditelja.
Da ne bude zabune u to svrstavam sve "nesreće" koje u istoj rečenici stavljaju djete i hifu poput udubljenih kupola, pofarbanih komponenti i daljinskih u soku ili sok u daljinskima i slične aktivnosti.

Zna se tko je odrastao u ovoj priči i tko je svjestan radnji i posljedica istih, tako da sorry

p.s. što se tiče samog problema, definitivno odnesi zvučnik na servis da se vidi što mu je i dali treba centrirati driver ili ga je ipak potrebno mjenjati.
Na vrh
alki View Drop Down
Groupie
Groupie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj alki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 12:57
dakle ipak novi drajver...joj joj...koliko - 600-700kn?
ali općenito mrežica nije za takve iznenadne udare, ak je bio udarac lopte nogom mrežica nebi mogla niš...
Na vrh
Gašo View Drop Down
Best of the Best
Best of the Best

analogni šnelšvaser

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Gašo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 13:01
Zovi zastupnika za MA pa ce rec cijenu.
Na vrh
Rus View Drop Down
Newbie
Newbie

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Rus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.siječanj.2018 u 13:08
Originalno postano od strane člana: icon icon napisao:

Shvaćam da si malčice ogorčen na to što se desilo, ali ne trebaš za to kriviti djete.
Za početak, totalno je neprimjereno od odrasle individue ovako pisati o nasljedniku, pogotovo jer si ga upravo ti odgojio, ili si ga barem trebao odgojiti i naučiti ponašanju, općenito, a isto tako i u skladu sa prostorom u kojem se nalazite.

Oprosti na možda malo grubljim riječima, ali dijete, lopta i hifa po meni nisu dio jedne rečenice koju bi složio iole ozbiljniji audiofil u ulozi roditelja.
Da ne bude zabune u to svrstavam sve "nesreće" koje u istoj rečenici stavljaju djete i hifu poput udubljenih kupola, pofarbanih komponenti i daljinskih u soku ili sok u daljinskima i slične aktivnosti.

Zna se tko je odrastao u ovoj priči i tko je svjestan radnji i posljedica istih, tako da sorry

p.s. što se tiče samog problema, definitivno odnesi zvučnik na servis da se vidi što mu je i dali treba centrirati driver ili ga je ipak potrebno mjenjati.

Ma sve 5. Imam neki osječaj da bu mali preživil. Naravno šalim se kao i u prošlim postovima. Evo i smajli
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Uradi sam
Pot na shunt način
Forum: Audiofil.net klub