Help Help  Pretraži forum   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Frutek Patka na akciji

Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
  Tema Pretraži Pretraži u temi  Opcije teme Opcije teme
Doomsday View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan
link master

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Doomsday Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.siječanj.2018 u 21:25
Rel je tu super i ako ga uspiješ spojit u 'rel theater reference' konfiguraciji, to će bit više nego odlično...

Ono što nije idealno je to što 11S2 nema PRE IN, tj. ulaze direkt na pojačalo snage, koji zaobilaze njegovo predpojačalo... Tako da front L i R sa ht rec-a moraju prolazit preko pretpojačala od stereo integrirca, moraš pazit da ti je volume uvijek isti na LINE IN ulazu kojeg koristiš za to...

Da ti integrirac ima PRE IN, i da spojiš LFE sa ht rec-a na REL-a uz high ulaze sa stereo integrirca, to bi onda bila ideala...

Ovako, bitno je da na LINE IN ulazu uvik imaš volume na istoj razini na kojoj je napravljena kalibracija, i da je na ht rec-u postavljeno da nema sub-a te da su frontovi full size, tako da pošalje sav bass na njih...

mig

Editirao Doomsday - 11.siječanj.2018 u 21:26
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA...
Na vrh
Dubs View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.siječanj.2018 u 21:36
Tocno...na moju neprežaljenu žalost tek noviji i kao sredozemna medvjedica rijedak PM11S3 ima PRE-IN, tako da mislim da mi je ovo  za opremu koju imam "best shot". (PRE IN je ima i PM14S1 kojega sam razmatra jer je u Sonusa bija na ekšnu u momentima kupnje ali on je ipak klasa nize)

To mi je prije skoro 2 godine kad sam gleda za pojacalo reka midleage, i reka sam da cu traziti pojacalo s PREINom al okolnosti....

11ica i 14ica nisu ista klasa a izmedu S3 i S2 je bilo cirka aproksimativno 18 000 kuna razlike, pa razumiš zasto ipak S2 haha.

U ovoj kombinaciji je stereo najbolji koji moze biti, a manje kritican HT - testirano bolji nego u kinu.

Editirao Dubs - 11.siječanj.2018 u 21:50
Right here, right now
Na vrh
midleage View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (1) Pohvala (1)   Citiraj midleage Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2018 u 19:42
Ovo možeš shvatiti kao svojevrstan nastavak mog prošlog posta.
Iako je tvoj mydac nesumljivo uspio proizvod i odličan izbor u toj klasi cijene, mislim da ipak  nije u rangu sa gore spominjanim uređajima. Na žalost nisam ga imao kod kuće pa ne mogu decidirano tvrditi koliko je npr Asus bolji, razlika je ipak evidentna.
Sa druge strane gledajući ostatak tvog sistema mišljenja sam da ti je upravo DAC naj slabija karika.
Gledano samo kao DAC, NAD D1050 mi je svirao gotovo istovjetno već hvaljenom Asusu. Asus ima bitno kvalitetnije i snažnije pojačalo za slušalice, što mi je tada bilo bitno.
Kako su oba uređaja dostupni u SH, ne budi lijen već dogovori slušanje.
Na vrh
Dubs View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2018 u 19:56
Jeli to taj?

Izgleda kao dosta ozbiljniji uredaj i van i unutra,a ima bas sve inpute koji mi trebaju. 

Pogledat cu tko prodaje - hvala ti najljepsa!

Right here, right now
Na vrh
spacelab View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj spacelab Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2018 u 21:35
http://www.whathifi.com/asus/xonar-essence-one/review
Na vrh
Dubs View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2018 u 22:14
Bas gledam razne reviewe.

Osnovna verija (koju si linka) kazu nije bas nesto. To je ta, s kojom engleski biasiran vothajfaj nije bas odusevljen. Ali onda realno - nisu ga bas ni previse izgadili. Ustvari jesu - hvale vecinom izgled i kontektiviti,brz i izravan zvuk al gade detalje i drljavost u ekstremima - nepozeljne osobine svakako.

Muse je,pisu drugi -  par ekselanse.

Uglavnom u oba je slucaja Essence One osnova a  "Muse" je :

A) obicni  (stariji) Essence One koji je kostao cca USD600  (sa zlatnim graviranim lavom) + 6 opampa promijenjenih (opampi imaju podnozja pa se stari samo izvade pincetom i novi ubodu,simple&foolproof)
E sad, svaki originalni opamp je 50USD. Falsi su puno manje. Ako nije originalni opamp,moze biti svasta, tu garancije nema

B ) poseban (noviji) uredaj (sa crnim graviranim lavom)   koji je kosta USD 990
To je sigurno,ali takav se u SH u HR ne nudi

j****a, zasto bi bilo jednostavno kad moze komplicirano,

Editirao Dubs - 12.siječanj.2018 u 22:26
Right here, right now
Na vrh
midleage View Drop Down
Hiperaktivan
Hiperaktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj midleage Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2018 u 22:31
Nije to taj. Mislio sam na ovaj http://www.njuskalo.hr/hi-fi-pojacala/asus-dac-muses-edition-essence-one-mk-2-oglas-22763256
Novija verzija bez zmaja na kućištu. Mislim da je bio i kod Darina na nekoj akciji
Na vrh
Dubs View Drop Down
Super Aktivan
Super Aktivan

Opcije posta Opcije posta   Pohvala  (0) Pohvala (0)   Citiraj Dubs Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.siječanj.2018 u 22:36
Hvala puno! Pitat cu!
Right here, right now
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Podijeli temu   

Skoči na drugi Forum Forumske ovlasti View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.10
Copyright ©2001-2017 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.

Audiofil.net @ 2017   l   Hosted by PLUS

ZADNJIH 20 POSTOVA
Forum: Audio komponente